Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Ja też przyłączam się do podziękowań - bardzo serdecznie dziękuję wszystkim obecnym na wątku kochanej [B]Bianeczki[/B].[/QUOTE]

Coś chyba nie zrozumiałam :D
Jejku, no to cudownie. Tak dobrze że Bellunia trafiła nareszcie na swoich ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hehe, Bianka, to milosc zyciowa Eluni :p Czasem já wtráci piszác o innym piesku, ale wiadomo ze pisze o Belluni tutaj hahaaaaaa ;p[/QUOTE]
Przejrzałaś mnie :eviltong:
Bianeczka to mój ukochany tymczasik, który miał być u mnie tylko kilka godzin - taki punkt przerzutowy, a wraz z siostrą zatrzymała się na kilka miesięcy, kradnąc serca wszystkim, których spotkała na swojej drodze. Teraz ma wspaniały dom, gdzie jest kochana i rozpuszczana do granic możliwości :)
Ten szczylek w moim awatarku to właśnie Bianusia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']jestem prze-szczęśliwa, że taki fajny domek sie naszej Bellusi trafił:) a podobno nie lubiła się bawić, a tu słyszę, że pluszaka tarmosi;)[/QUOTE]

Ja też się zdziwiłam bo u nas to tylko z Gufikiem się bawiła i żadne maskotki nie były jej w głowie

Link to comment
Share on other sites

skradla Ci Bianka serce i... paneli kilka :eviltong:

zauwazylam ze tytul wátku jest wazny w odnajdywaniu go, wiéc nalezaloby zostawic jak jest, tylko na koncu dopisac - szczésliwa w DS.

Wiem, bo jak mi zmienili kiedys tytul to ja nie moglam znalezc wátku a niektórych w ogóle nie kojarzylam potem i przypadkiem kiedys odnajdowalam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']skradla Ci Bianka serce i... paneli kilka :eviltong:[/QUOTE]
Ach panele, nie patrz na to, patrz na serce :loveu:

[quote name='emilia2280']...zauwazylam ze tytul wátku jest wazny w odnajdywaniu go, wiéc nalezaloby zostawic jak jest, tylko na koncu dopisac - szczésliwa w DS...[/QUOTE]
To może zostawimy:
[B][COLOR=purple]Chora i porzucona spanielka[/COLOR][/B]
i dodamy:
[COLOR=purple][B]w wyśnionym DS[/B][/COLOR]

Może być ?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę, to mogę zamknąć aukcję na allegro przed czasem?
Zostały jeszcze 3 dni i tam się jeszcze 2 obserw4atorów czai :)
Chyba, że macie jeszcze jakąś czarną spanielkę w potrzebie, to jakby ktoś się w końcu zdecydował odezwać, to może miałaby szansę też...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Z tego co widzę, to mogę zamknąć aukcję na allegro przed czasem?
Zostały jeszcze 3 dni i tam się jeszcze 2 obserw4atorów czai :)
Chyba, że macie jeszcze jakąś czarną spanielkę w potrzebie, to jakby ktoś się w końcu zdecydował odezwać, to może miałaby szansę też...[/QUOTE]
Czarnej nie mamy, ale mamy rudą Lunę.
Ta to dopiero jest aparatka i allegro jak najbardziej by się jej przydało:)
A może chętny na Bellusię zgodziłby się na Lunkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Z tego co widzę, to mogę zamknąć aukcję na allegro przed czasem?
Zostały jeszcze 3 dni i tam się jeszcze 2 obserw4atorów czai :)
Chyba, że macie jeszcze jakąś czarną spanielkę w potrzebie, to jakby ktoś się w końcu zdecydował odezwać, to może miałaby szansę też...[/QUOTE]

tak jak Ela pisze, tylko ze Lunka ma swojá aukcjé wyróznioná o ile dobrze pamiétam. Mamy tez Brunonka, ale jemu potrzebaby od nowa zrobic ogloszenie i trochégo pooglaszamy zanim trafi na dom :(

Moze jakiegos innego spaniela damy na te 3 dni? Wiem! Spaniele z Klébowa! Elu, masz moze ten link, ja wychodzé narazie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Czarnej nie mamy, ale mamy rudą Lunę.
Ta to dopiero jest aparatka i allegro jak najbardziej by się jej przydało:)
A może chętny na Bellusię zgodziłby się na Lunkę.[/QUOTE]
Luna ma allegro, też jeszcze 3 dni ważne i potem mam wznowić. Ma też obserwatora.
To czekam na innego kandydata :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']...
Moze jakiegos innego spaniela damy na te 3 dni? Wiem! Spaniele z Klébowa! Elu, masz moze ten link, ja wychodzé narazie :)[/QUOTE]
To link do wątku psiaków z Klembowa.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185232-W%C4%85tek-aktualnie-przebywaj%C4%85cych-ps%C3%B3w-z-Klembowa-%28zdj%C4%99cia%29/page8[/url]
Dwa spanielki mają tam zdjęcie - 6 od góry


a tu jest link do ich albumu

[URL="https://picasaweb.google.com/118086851000088957375/Spaniele?authkey=Gv1sRgCJudxc768PSymgE"]https://picasaweb.google.com/1180868...Judxc768PSymgE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ja też się cieszę szczęściem wszystkim tu obecnych na czele z Bellunią. Imię jej zostawią?[/QUOTE]
Na razie nie mamy co do tego żadnych wieści.
Poczekamy, zobaczymy :)

Co znaczy napis w Twoim podpisie, o co to chodzi:
[B][SIZE=3][COLOR=red]NIE WCHODŹCIE NA ŻÓŁTY KUPON, TO WIELKIE OSZUSTWO[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...