Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='cisowianka']Puściłam swoją deklarację (10 zł) na m-c październik. ;)[/QUOTE]

[quote name='sleepingbyday']ja też, a co ;-)![/QUOTE]

[quote name='Lili8522']Ciocie zapraszam po błyskotki i do podnoszenia :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247575-Mnóstwo-błyskotek-piękna-kolorowa-biżuteria!-Do-12-10-godz-20-00-ZAPRASZAM-bo-warto!?p=21373103#post21373103[/URL][/QUOTE]

Dziekujemy za deklaracje:)

Zapraszamy na bazarek!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich członków KWB.
Ze względu na pogarszający się wciąż stan mojego zdrowia oraz ogrom pracy charytatywej po za Dogomanią, nie będę już mogła uczestniczyć w pomocy i poświęcać swojego czasu na systematyczną pracę dla Klubu, robienie bazarków, czytanie wątków itp.

Bardzo proszę o przejecie moich obowiązków ( zastępowanie Igiełki), przez osobę, która jest członkiem Klubu , płaci deklaracje i tym samym ma możliwość występowania o pomoc bez zwrotu 25% dla osoby, która ma pod opieką zwierzaka w BDT.

Zapłaciłam deklaracje do końca lutego 2014 roku.

Czekam na Waszą decyzję do końca października.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']pomoc w wysokosci 200zl na leczenie Urgo przyznana, prosze zamiescic w 1 poscie watku Urgo nasz banerek i wyslac numer konta do Maci, potem poprosimy o rozliczenie sie z otrzymanej pomocy, tu na watku Klubu, pozdrawiamy.[/QUOTE]

Rozliczenie - Urgo

[IMG]http://imageshack.us/a/img209/4489/78fp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zaduszki...6.X.2013 r.

Światełko Pamięci dla tych wszystkich zwierzaków,które odeszly za Teczowy Most,szczególnie dla tych bezdomnych,bezpańskich,ktorych nikt nigdy nie kochał i nie przytulał...

Zwierzęta należą do rodziny. Są jej członkami zazwyczaj wierniejszymi niż ludzie. Nie zdradzają, nie porzucają, są lojalne do ostatniego uderzenia serca. Nie knują, nie spiskują, nie czekają na spadek. Jest im obojętne czy mieszkają w willi czy w kawalerce, jakie auto stoi przed domem i nigdy nie uzależniają miłości od zasobności kieszeni domowników. Kochają bezinteresownie.



[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-4-KM2d1tkF4/UJOvIYric2I/AAAAAAAAEqw/riRlASiqwX8/s1600/_wieca.gif[/IMG][LEFT][COLOR=#000000]
"
Wierzę, że gdzieś w zaświatach
cierpliwie, z nosem przy drzwiach
czeka na mnie kudłata
dusza mojego psa

I słysząc kroki mej duszy
uniesie klapnięte uszy
i chmury nad nieboskłonem
rozpędzi ogonem

Potem mnie w progu przewróci
gdy już uchylą się wrota
i wtedy w proch się obróci
nasza tęsknota"

[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Witam wszystkich członków KWB.
Ze względu na pogarszający się wciąż stan mojego zdrowia oraz ogrom pracy charytatywej po za Dogomanią, nie będę już mogła uczestniczyć w pomocy i poświęcać swojego czasu na systematyczną pracę dla Klubu, robienie bazarków, czytanie wątków itp.

Bardzo proszę o przejecie moich obowiązków ( zastępowanie Igiełki), przez osobę, która jest członkiem Klubu , płaci deklaracje i tym samym ma możliwość występowania o pomoc bez zwrotu 25% dla osoby, która ma pod opieką zwierzaka w BDT.

Zapłaciłam deklaracje do końca lutego 2014 roku.

Czekam na Waszą decyzję do końca października.
Pozdrawiam[/QUOTE]


to jest bardzo ważny post. albo którys klubowicz przejmie obowiązki ellig (igiełki), albo klub sie automatycznie rozwiąże.
ważna rzecz do przedyskutowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Może warto wymienić tu nicki osób, do których właściwie skierowane jest pytanie lub/i privami do nich uderzyć...?

Bo zamknięcie wielką stratą by było... :([/QUOTE]

Pytanie skierowane jest do Członków KWB płacących regularnie skladki. Nic o zamknieciu nie pisalam. nie chodzi o to ,zeby byc w zarzadzie i tylko przyklepywac, ale dzialac na rzecz Klubu.
Robic bazarki, wklejac informacje, banerki, cala ta czarna robotę, gdyby mi ktos pomagal byloby latwiej ale od wielu miesiecy staram sie jak mogę, wchodze po kilka razy dziennie jak dostaje powiadomioenia a na decyzje Innych czekam po kilka dni....

Edited by Ellig
literowki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Pytanie skierowane jest do Członków KWB płacących regularnie skladki. Nic o zamknieciu nie pisalam.[/QUOTE]
Ale jak nie będzie się komu opiekować, to co będzie...? :(

Wiem, że do regularnych członków. ;)
Tylko na ile często tu zaglądają i czy zdążą się zadeklarować w tej kwestii do końca m-ca...? :nerwy:


Eluś, ściakam! :calus:

Link to comment
Share on other sites

Każdy ma teraz mniej czasu, taki okres więc na klubie dużo się nie dzieje. Ja sama mam przez kolejny tydzień internet z doskoku. Uważam jednak, że zamknięcie Klubu nie wchodzi w grę. Za dużo dobrego zostało zrobione żeby to przerwać.
Ellig oczywiście rozumiem Twoją decyzję i wiem, że widocznie wyboru nie ma. Ze swojej strony dziękuję za poświęcony czas i za to, że "ogarniałaś" to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

zapraszam serdecznie na bazarek dla moich kocich tymczasow - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247697-Tablet-aparat-fotograficzny-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-kociej-rodzinki-Do-14-10-godz-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247697-Tablet-aparat-fotograficzny-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-kociej-rodzinki-Do-14-10-godz-21-00[/URL]


[B]Ellig[/B] - prezes z Ciebie super :) trzymam nieustająco kciuki za zdrowie Twoje i dobry nastrój,

decyzję rozumiem, przede wszystkim dbaj o siebie, może za często się nie odzywam, ale myślę o Tobie ciepło
o Klubie też myślę, bo fajna sprawa i fajni ludzie

KWB nie może się zamknąć, najwyżej będzie wolniej działał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...