Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

uilvhedin...mam pieluszkę na sierściuszka, wiem że potrzebowałaś, wysłać ci ją???? [quote name='ulvhedinn']I jeszcze Terierfanka napisała, że ma wolny talon na sterylkę, co jest duzo lepszym wyjściem, niz usypianie ślepego miotu.


Majowa, nie chcesz jeszcze jednej dużej myszy? Jest śliczna szynszyla do adopcji....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']może ktoś wie o jakiś dobrym hoteliku dla kotów - okolice Warszawy?
potrzebne miejsce na 8 dni w okolicach Świąt[/QUOTE]

Oj, to chyba lepiej na miau pytać. Chociaż może ktoś Ci przechowa z dogo :)

[B]Przy okazji przypominam, że za ponad 3 godziny zamykam sklepik, a został jeszcze m.in. komplet zasłon do wzięcia i sporo ciuszków dla dzieci.[/B]

Link to comment
Share on other sites

ok, dzięki :)

a macie może jeszcze kogoś doświadczonego w opiece nad 'połamańcami' ? chodzi o tą sunię - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224676-9-miesi%C4%99czna-suczka-husky-po-wypadku-DT-DS-albo-...?p=18853317#post18853317"]http://www.dogomania.pl/threads/224676-9-miesi%C4%99czna-suczka-husky-po-wypadku-DT-DS-albo-...?p=18853317#post18853317[/URL]
sytuacja jest beznadziejna, a ona wymaga opieki, łapki są złamane z jednej strony, więc do zdjęcia gipsu - nawet nie może chodzić i trzeba się nią zajmować :( grozi jej uśpienie :(

Link to comment
Share on other sites

Czarownice są fajne! Rezygnować z pomocy, bo ktoś coś, komuś coś itp?!?!?!? W życiu!
A ja się pochwalę, że w sobotę przywlokłam do domu totalnie nieplanowaną i jeszcze bardziej totalnie nadprogramową tymczasowiczkę. W ramach pomocy naszym Doktorom. My i nasze bezdomniaki możemy na nich liczyć zawsze, więc w rewanżu zaopiekowaliśmy się Lalką ;)

[IMG]http://global.images10.fotosik.pl/1082/3b97a3f53f06ec0b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy co się komu podoba ;) Lalka rzeczywiście jest zjawiskowa i aż się dziwię, że pani, która ją umieściła w lecznicy jeszcze się zastanawia nad jej adopcją. Pomijając urodę, jest niezwykle miłą sunią, grzeczną, czystą i młodziutką. Decyzję ma podjąć do wtorku. Jeśli się nie zdecyduje, będziemy szukać Lalce domku, co nie zajmie nam dużo czasu i nie ukrywam, że był to koronny powód, dla którego zdecydowaliśmy się wziąć szóstego psa...
Ale już np. Pchełka czy Muszka... cóż... Wczoraj była u mnie sąsiadka zrobić zdjęcia i powiedziała, że ponieważ nie uda się uchwycić osobistego wdzięku Pchełci na zdjęciach, na żadnym nie wyjdzie ładnie :) I co z tego? I tak znajdzie się ktoś, kto uzna, że jest piękna, jedyna, pokocha i zabierze do domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']To ja się bardzo cieszę! Ale to właśnie jest potwierdzenie tezy, że wszystkie psiaki są piękne na swój sposób, bo urodowy przekrój dość spory się u mnie pojawiał :)[/QUOTE]

Oj tam, przyznaj się, że wybierasz najładniejsze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nutusia, śliczna ta Twoja nowa tymczasowiczka. :)

Ja również niestety na jakiś czas odpadam jako DT. Tym razem nie dlatego, że ktoś komus coś, ale dlatego, że zakochałam się w mojej tymczasowiczce i została u mnie na zawsze. :) A miejsca mam niestety tylko na jednego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

No i masz ci los... kolejna "ofiara" tymczasa!... Bądźcie szczęśliwe! :)

Pewnie, że wybieram najładniejsze! ;) Szczególnie jak się dowiaduję, że jedzie do mnie mała, szara sunia, a przyjeżdża 20 kg psisko albo "zapisuję się" na 2 małe sunie - jedną kudłatą, drugą szorstkowłosą i dowiaduję się, że jadą dwie, ale tylko "małe" się zgadza! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No i masz ci los... kolejna "ofiara" tymczasa!... Bądźcie szczęśliwe! :)

Pewnie, że wybieram najładniejsze! ;) Szczególnie jak się dowiaduję, że jedzie do mnie mała, szara sunia, a przyjeżdża 20 kg psisko albo "zapisuję się" na 2 małe sunie - jedną kudłatą, drugą szorstkowłosą i dowiaduję się, że jadą dwie, ale tylko "małe" się zgadza! :)[/QUOTE]
Ale Ty wybirna :diabloti: Sztuka jest sztuka - będziesz ważyć, mierzyć zamiast brać, co dają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...