Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='adkoci']Potrzebuje porady..
Mam teraz kocie na tymczasie (ok. 3 tyg., ma ok.1,5 roku). Sporo kotow przez moje rece przeszlo, ale z tym sie po raz pierwszy spotkalam..

Kocica sie DRZE!!! nie miauczy, nie 'gada' - znaczy TEZ gada i miauczy ale ona DRZE PASZCZE.. Szczegolnie jak mnie dlugo nie ma, wracam z pracy i na zmianie sie tuli i drze, na tyle ze sasiadom przeszkadza..A ze wracam z pracy ok polnocy to juz sasiadow irytuje..

Miala badana krew, kupcie po odrobaczeniu - ogolnie osluchana przez weta sprawdzonego i nic (powiedzial ze to psychologiczne) - zdrowa.. - moze sie kotow tak objawic lek separacyjny?[/QUOTE]

adkoci, zajrzyj na miau - na pewno znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże.
Wiem, że są specjalne kropelki ([url]http://drbach.pl/dla_zwierzat.php[/url]), które można podawać zwierzętom, kiedy są zestresowane, zalęknione itd. Najgorsze jest samo podawania - z psami nie ma problemu, z kotem już trudniej.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie z moja nie ma problemow co do podawania czegokolwiek - mozna jej wszystko zrobic :) Tylko nie chce jej faszerowac lekami skoro wet uznal ze zdrowa..

Miewalam na dt kocie rodzinki, kocurki niekastrowane z mega jajami ktore im sie po lapkach tylnych obijaly, kocice - od roku do.. wieku 'dojrzalego' .. ale te niekastrowane miaukaly a ta DRZE JAPE NA CALY SWOJ REGULATOR !! Pierwszy raz sie z tym spotkalam - kocia mnie lapie za noge jak kurtke zakladam jak pies.. Obejmuje noge, a jak siadam to sie wspina, siada na ramieniu jak szczurek i bodzie..

Na miau juz kiedys szukalam pomocy, ale nie udalo sie wiec wole tego nie ciagnac..
Badania te, badania inne.. a jak nic nie bylo w badaniach, tak sama z providentem zostalam.. A watek opustoszal..

Zaraz bedzie wysyp malych, a ja nawet moje u mamy zamiescilam, ale z ta wariatka nic nie moge wziac..

Edited by adkoci
Link to comment
Share on other sites

Kochani zaglądnijcie proszę , trzeba koniecznie szybko działać , już 3 szczeniaki umarły :(
[SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w%21%21"][COLOR=green][U][B]SZCZENIAKI UMIERAJĄ BŁAGAMY O POMOC[/B][/U][/COLOR][/URL]

[/SIZE]Zapraszam na chrzciny, tym razem bardzo smutne chrzciny :-(

[COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224520-Bardzo-smutne-chrzciny-szczeniaki-umieraj%C4%85-czy-zd%C4%85%C5%BCymy-im-pom%C3%B3c-do-16.03-...?p=18817996#post18817996"][B]SMUTNE CHRZCINY [/B][/URL][/COLOR]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Te kropelki są ziołowe...

A ona jest sterylizowana??[/QUOTE]
Mala nie jest ciachnieta jeszcze, bo mi pod nogi wlazla jak mialam swierzo ciachana, wiec czeka na zgromadzenie kasy - i tak moj wet robi po kosztach dla tymczasow/bezdomniakow sterylki. Ale ona nie miauczy, tylko sie drze..

[I][B][COLOR=indigo]i jeszcze mega problem tu z malymi szczylkami [/COLOR][/B][/I][url]http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w!!/page4[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkoci']Potrzebuje porady..
Mam teraz kocie na tymczasie (ok. 3 tyg., ma ok.1,5 roku). Sporo kotow przez moje rece przeszlo, ale z tym sie po raz pierwszy spotkalam..

Kocica sie DRZE!!! nie miauczy, nie 'gada' - znaczy TEZ gada i miauczy ale ona DRZE PASZCZE.. Szczegolnie jak mnie dlugo nie ma, wracam z pracy i na zmianie sie tuli i drze, na tyle ze sasiadom przeszkadza..

A ze wracam z pracy ok polnocy to juz sasiadow irytuje..

Miala badana krew, kupcie po odrobaczeniu - ogolnie osluchana przez weta sprawdzonego i nic (powiedzial ze to psychologiczne) - zdrowa.. - moze sie kotow tak objawic lek separacyjny?[/QUOTE]

na darcie się = felliway lub jego odpowiednik = podziała :)

Link to comment
Share on other sites

Hej czy jako koci BDT mogę wstąpic do Klubu? W sumie to prawie to samo poza tym ze koty są mniejsze więc można ich mieć naraz więcej :)
U nas w Lesznie jest nieformalny podział: Macia - BDT psi, a ja BDT koci, psów było u mnie zaledwie kilka..
Ale w balona też byłam kilka razy zrobiona więc chyba się nadaje.. ;)

Link to comment
Share on other sites

W koncu dotarlas na watek. Potwierdzam slowa Laci. Ilosc kotow u niej w domu czasami przekracza granice mojej wyobrazni. Co do zrobienia w balona to sie zastanawiam, ktory przypadek byl gorszy. Podrzucona Biala? Czy raczej Milus, ktory jak sie okazalo ma przepukline przeponowa i juz zostal? Ja tylko dodam, ze Lacia w tej chwili posiada Upiorka kota niewidomego, Kangurka bez lapki, Puchatka bez oka, Ruda z bialaczka, Munia bez oczka, Milusia o ktorym pisalam i to nie sa wszystkie koty.

Link to comment
Share on other sites

Laciu, najwyraźniej jesteś... kocią baloniarką!
W naszym regulaminie jest napisane, że psiak, którego miałybyśmy wspomóc musi mieć wątek na dogo...
Ale myślę, że pozostałe "współwłaścicielki" naszego baloniarskiego pomysłu się ze mną zgodzą i... damy Ci bezpłatną licencję na założenie identycznego wątku na miau ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Laciu, najwyraźniej jesteś... kocią baloniarką!
W naszym regulaminie jest napisane, że psiak, którego miałybyśmy wspomóc musi mieć wątek na dogo...
Ale myślę, że pozostałe "współwłaścicielki" naszego baloniarskiego pomysłu się ze mną zgodzą i... damy Ci bezpłatną licencję na założenie identycznego wątku na miau ;)[/QUOTE]

Dogo jest duże lepsze niż miau :) Poza tym mi nawet nie tyle chodziło o wsparcie bo z reguły staramy sobie z Macią radzić same (wykorzystujemy często mieszkańców Leszna i prosimy ich o wpłaty i dary) ale o to żeby być z Wami, poprostu chce być baloniarą ;)

[quote name='mestudio']Ale na dogo jest miejsce dla kocich wątków, moje koty taki wątek mają.[/QUOTE]

Mój Munio też ma wątek na kotach, na dogo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lacia']Hej czy jako koci BDT mogę wstąpic do Klubu? W sumie to prawie to samo poza tym ze koty są mniejsze więc można ich mieć naraz więcej :)
U nas w Lesznie jest nieformalny podział: Macia - BDT psi, a ja BDT koci, psów było u mnie zaledwie kilka..
Ale [B]w balona też byłam kilka razy zrobiona[/B] więc chyba się nadaje.. ;)[/QUOTE]

To zdecydowanie się nadajesz :)

Link to comment
Share on other sites

Pilnie jest poszukiwany DT dla tej suni. Wychodzi z lecznicy po aborcji i nie ma się gdzie podziać. Pieniądze na jej utrzymanie (nawet w PDT lub hotelu) są, miejsca nie ma. Jakieś pomysły?...

Bravy jest bardzo grzeczna i spokojna i jak nazwa wskazuje dzielnie zniosla to co jej sie przydarzylo. Musiala byc domowym psem i zostac wyrzucona.


[IMG]http://images10.fotosik.pl/1030/334a3e022c970995gen.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/1030/cc0db5dfedb4caf1gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1030/a4e19f422eb6f4fdgen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...