Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

TZ = Towarzysz Życia, choć w przypadku niektórych, jak można przeczytać powyżej = Trudny Zawodnik ;)
Mój, dopóki mnie nie poznał, nie miał zwierzątek w domu (z wyjątkiem chomików). Został niemal od razu rzucony na głęboką wodę, bo moja Zalma miała szczenięta, miała za mało pokarmu, więc trzba było dokarmiać strzykawką, prać pieluszki, dogrzewać itp., więc randki się odbywały u mnie w domu :) A potem już poszłooooooo.... Nasz pierwszy wspólny pies to boksia Nutka - trudno było o większego demolanta, więc każdy następny wydawał się być aniołkiem. Dziś mamy własnych szt. 3 i 1-2 tymczasy. Nie mogę powiedzieć - czasami mendzi, wciąż słyszę "Twoje psy", ale generalnie ostrych protestów brak i oby tak dalej...

Link to comment
Share on other sites

Ależ droga Cisowianko - TZ jest niezwykle przydatny (niekiedy);)
Na przykład do wyprowadzania tymczasów :diabloti:

Ja mam stale małe wojenki o psy, ale generalnie nie mam powodów do narzekania, bo mój TZ dokarmia bezdomniaki i zbiera szczyle z rowów, jeżeli takowe przyuważy.
Ale wiem, że nie na każdego psiaka na DT się zgodzi i na przykład z takim Alfikiem musiałabym szybciutko się wyprowadzać...
Jestem pełna podziwu dla Lili i jej TZ-ta, ale nie dziwię się, że nie ma zgody na kolejne tymczasy :shake:

Dostałam stanowcze weto, kiedy niefortunnym zbiegiem okoliczności miałam w mieszkaniu 6 psiaków, w tym 3 szczyle i spałam po cztery godziny na dobę.
Drugi raz taka fanaberia nie ujdzie mi płazem... ale pojedyncze sztuki mogą być ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']TZ = Towarzysz Życia, choć w przypadku niektórych, jak można przeczytać powyżej = Trudny Zawodnik ;)
.[/QUOTE]
Ok :) dzięki ta druga wersja bardziej mi pasuje ;) bo przerabiałam takich. Ale nie powiem, się przydają .

Edited by cisowianka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Noooo pięknie :mad: Czego to facet się może dowiedzieć na dogomanii :evil_lol: Trudny Zawodnik.... pięknie :mad:[/QUOTE]


No tak, 8-smy marca minął, więc można wymachiwać maczugą :diabloti:
I za co? Za szczerą prawdę i garść przydatnych informacji :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

O widzę że nie jestem sama... Jak miło :lol:
U Nas głównie chodzi o trochę szkód w wynajętym mieszkaniu
za które będzie trzeba zapłacić... :roll:
No i Nasze rzeczy też w nie najlepszym stanie...
Takiego gagatka jak Alf jeszcze nie mieliśmy...

Mój psy kocha ale głównie swoje....
Chodź mieliśmy taką tymczasowiczkę, że byłam
zazdrosna :lol::evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Ok :) dzięki ta duga wersja bardziej mi pasuje ;) bo przerabiałam takich. Ale nie powiem, się przydają .[/QUOTE]
Przydają się. Mój zawiezie, przewiezie, znosi ze spokojem zawalenie domu towarem na bazarki, a jak kiedyś miałam sukę ze szczeniakami i dałam wybór: albo biorę na DT, albo ktoś bierze na płatny za 300/mies. to wybrał to drugie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moj tez nie jest zly , dobry chlop, pomaga jak moze karmi psy wychodzi na spacery, sam zrobil przecież kojec swój urlop wykorzystał żeby go skończyć itp, ale przychodzi moment ze ktos kto nie jest dogomaniakiem:D(psy kocha ale ma granice) ma dosc i mowi o tym glosno ;)

Link to comment
Share on other sites

Romi, takiego TZ jak Ty (przynajmniej w kwestii spraw, że się tak wyrażę "psich"), to każda z nas by chciała mieć - nawet po kilku by się przydało! :)

A ja Wam mówię - nie ma zgody, trzeba uszy po sobie położyć, odczekać i znowu spróbować ;) Tak czy inaczej, nie tylko tymczasowanie jest na dogo potrzebne, każda pomoc się przydaje, co widać po strukturze naszego Klubu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Oj tam ;)
Nie możesz brać wszystkiego do siebie :buzi:[/QUOTE]

Przecież się uśmiecham :eviltong:

[quote name='Nutusia']Romi, takiego TZ jak Ty (przynajmniej w kwestii spraw, że się tak wyrażę "psich"), to każda z nas by chciała mieć - nawet po kilku by się przydało! :)

[/QUOTE]

Dziękuję za uznanie, dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Tak czy inaczej, nie tylko tymczasowanie jest na dogo potrzebne, każda pomoc się przydaje, co widać po strukturze naszego Klubu :)[/QUOTE]
Tak, tak, ja sie tylko przypominam no właśnie w kwestii przypominania, deklarację uiszczam , ogłoszeń nie tworzę, ale jestem w posiadaniu tzw fantów na bazarki - moje własne rękodzieło decoupage, kolczyki - mogę zrobić zdjęcia tegoż a po aukcjach wysłać je na swój koszt (o ile ktoś to kupi :) )

Link to comment
Share on other sites

I tu mam nadzieję, że prezes, v-ce prezes i skarbnik mnie nie zabiją, ale to dla dobra sprawy jak same wiecie :eviltong: (do was poszło PW :cool3:)

Proszę o głos na naszą szkółkę dzieciaków z Brwinowa :smile: klub Naprzód Brwinów, na nich głosujemy :lol:
Głosować można codziennie (mogę wysyłać PW z przypomnieniem :eviltong:) każdy głos się liczy i ja liczę na Was :cool3: będę ogromnie wdzięczna :loveu:

[URL="http://www.szkolkinivea.pl/nursery/956.html"][COLOR=#4444ff]http://www.szkolkinivea.pl/nursery/956.html[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

mój TZ zgodziłby się na większą ilość przerośniętych myszy do domu, szczególnie że mieszka u mnie :eviltong: i większość czasu nie ma go w domu, więc one mnie terroryzują nie jego a i do szkód specyficznych żeśmy przywykli, bobków, piasku i trocin w butach też

niestety póki co nie zgodzi się na większego zwierza
to wynika myslę z tego że sam jako dziecko nie miał żadnych futrzaków oprócz rybki i teraz troche go przeraża ze na malutkiej powierzchni będzie mu się szwendało coś większego, kotów nie lubi, sam nie wie dlaczego ale one za to go ubóstwiają
Ubóstwia konie do których jeździmy do zaprzyjaźnionej fundacji i tam widziałam pierwszy raz jak potrafi się super futrami zajmować i wiem że tak samo będzie z psem lub kotem
ostatnio doszłam do wniosku - morał z tego taki: bierać należy psa lub kota wielkości szynszyla :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja BDT nie jestem i najbliższa przyszłość również nie wróży podjęcia takiej działalności, rodzice, ograniczona przestrzeń mieszkalna, ale w dalszej przyszłości kto wie ;)

Ale wiecie co jest najbardziej wkurzające? Tak naprawdę to opiekunowie psa, czyli przekazujący do DT powinni się martwić o nowe miejsce. I tak patrząc na wątki Grafita i Alfa (nie mówię o nich źle) to nie wygląda aby poczuwali się do odpowiedzialności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Tak naprawdę to opiekunowie psa, czyli przekazujący do DT powinni się martwić o nowe miejsce. I tak patrząc na wątki Grafita i Alfa (nie mówię o nich źle) to [B]nie wygląda aby poczuwali się do odpowiedzialności[/B]...[/QUOTE]

Ogonku drogi - właśnie dlatego, że jest to czysta teoria, bez kropli praktyki, powstał ten wątek! ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie… Dawno nie było mnie na tym wątku, piszę w pilnej sprawie…

Brakuje 100 do sterylizacji suni odebranej ze skandalicznych warunków.

Jako że sunia ma dom stały, nie mogę zrobić żadnego bazaru.

Więcej informacji, dlaczego zbieramy pieniądze dla psa w DS tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224701[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224701"]
[/URL]
Wejdźcie na wątek… Grosz do grosza i uzbieramy tą kwotę…

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...