Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Poker']Ja się jeszcze oficjalnie do klubu nie zapisałam , chociaż " wpisowe" już przelałam na konto mmd.
Jeżeli mogę[B] jako nowa [/B]wtrącić swoje 3 grosze, to w banerku napisałabym tylko wspieraj BDT. Ten ostatni banerek jest bardzo sympatyczny.Chciałabym wyglądać jak ta pańcia z pieskiem :roll:[/QUOTE]

nowa:D która od zawsze ma sunie na bdt :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']To ta sunia z Twojej sygnaturki?[/QUOTE]


mmd -to inna sunia.Paulina ma ich kilka u siebie i znikomą pomoc.Podesłałam jej link do KWB żeby może zgłosiła się do Waszego klubu,może łatwiej jej będzie z Wami ,ale zapewne nie ma czasu poczytać i zglosić się.moim zdaniem spełnia warunki,zeby była przyjęta do Klubu-może jeszcze podeśle kandydaturę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']mmd -to inna sunia.Paulina ma ich kilka u siebie i znikomą pomoc.Podesłałam jej link do KWB żeby może zgłosiła się do Waszego klubu,może łatwiej jej będzie z Wami ,ale zapewne nie ma czasu poczytać i zglosić się.moim zdaniem spełnia warunki,zeby była przyjęta do Klubu-może jeszcze podeśle kandydaturę.[/QUOTE]
Jak najbardziej tu pasuje. Wiem, że czasu brak, ale zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Może komuś potrzebne przepisy kulinarne na Wielkanoc? I na torty, i na dania z drobiu? Zapraszam serdecznie :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/224390-Moje-przepisy-kulinarne-na-WIELKANOC-nie-tylko-TORTY-DR%C3%93B-do-21.03.-na-Lenk%C4%99?p=18806058#post18806058[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam baloniary na bazarek :D

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224424-Bi%C5%BCuteria-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-i-inne-na-mieszka%C5%84c%C3%B3w-ulicy-do-30.03%21-Zapraszam%21"]http://www.dogomania.pl/threads/224424-Bi%C5%BCuteria-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-i-inne-na-mieszka%C5%84c%C3%B3w-ulicy-do-30.03!-Zapraszam![/URL]

Proszę, podnieście przynajmniej. :lol:

Link to comment
Share on other sites

'moje' dwa psiaki, które hotelowałam u Jamora zaczynają się pakować :) może jednak powiew wiosny i w adopcjach
Stan tymczasowiczów niezmieniony, a jeszcze we wtorek dwoje z nich narkoza - sterylka Very i druga operacja Asika - więc proszę o kciuki i ciepłe myśli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O mamo - w pyle?!?!!? No to nieźle. U nas piec węglowy się czyści raz na tydzień - pyłu wtedy zatrzęsienie! Jakoś sobie nie wyobrażam jak by to było, gdyby był w mieszkaniu... To ile razy dziennie trzeba kurze ścierać?... ;)
Mmd - za tak mało wyczerpującą odpowiedź mogę Ci co najwyżej konika na biegunach zaoferować :)[/QUOTE]

Jak się ma szynszylka albo więcej, niż jednego szynszylka to kurze ściera się jakieś 10 x dziennie, ale można to polubić :)

[quote name='_ogonek_']no to nie jest aż tak dużo tego. sypiesz w pojemnik o wym. mniej więcej 30x30 cm aleja mma chyba większy, i ona jak się w tym tarza to ew. się wysypuje i u mnie osiada jeszcze na półce obok[/QUOTE]

Czego by nie mówić to widok kąpiących się chylków jest extra :).
[quote name='majowa']Samego Pucka analiz nie robiłam
sepiolit o którym pisze iwoniam to minerał ilasty jak kto woli krzemian warstwowy ;)
a pucek na oko mojego szefa to coś z zeolitów także minerałów wykorzystywanych choćby do utylizacji zanieczyszczen chemicznych
oba świetnie chłoną świństwa i tłuszcz z włosa szynszyla[/QUOTE]

Nio, coś jakby.
Pucka nie mam, mam sepiolitę. :). Majowa - jak kiedyś będziesz w kryzysie to krzycz ;)

[quote name='ulvhedinn']Takimi pyłami "szynszylowymi" całkiem dobrze się czyści zapaćkane na tłusto inne zwierzaki, jeśli ich uprać w wodzie nie można....[/QUOTE]
Nie sprawdzałam, ale na pewno nadrobię ;)

[quote name='_ogonek_']i się zrobił temat o szynszylach :lol:[/QUOTE]

A, tak na chwilkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']gaduły!!

Ja mam pilne pytanie, do którego momentu, suczka może być podana sterylizacji z usunięciem miotu?

a no iiiiiii............. dogo nie działało.............. blondyna w sobotę pojechała do NOWEGO DOMKU :loveu:[/QUOTE]

Zależy od weta. Moi zaprzyjaźnieni kroją sunie do 10-ciu dni przed rozwiązaniem, chyba, że poród zagraża życiu, wtedy jest w zasadzie sterylka i uśpienie ślepego miotu w jednym.

A Blondynie gratulujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Zależy od weta. Moi zaprzyjaźnieni kroją sunie do 10-ciu dni przed rozwiązaniem, chyba, że poród zagraża życiu, wtedy jest w zasadzie sterylka i uśpienie ślepego miotu w jednym.

A Blondynie gratulujemy :)[/QUOTE]

ah uh, już zaczynałam się bać, tak na moje oko, sunia jest w połowie ciąży, gdzieś około 30-40 dzień, więc będzie można ciachnąć... bo bałam się, że za późno będzie..

A Blondyna mieszka w Sosnowcu ;) ma przyjaciela kota lat 11 ;) zaczepia go a on jej nie lubi ;) eh, cieszę się, że mała już na swoich włościach.
A ja robie mały stop, bo teraz jestem cały czas w rozjazdach i nie ma mnie w domu po kilka dni...

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuje porady..
Mam teraz kocie na tymczasie (ok. 3 tyg., ma ok.1,5 roku). Sporo kotow przez moje rece przeszlo, ale z tym sie po raz pierwszy spotkalam..

Kocica sie DRZE!!! nie miauczy, nie 'gada' - znaczy TEZ gada i miauczy ale ona DRZE PASZCZE.. Szczegolnie jak mnie dlugo nie ma, wracam z pracy i na zmianie sie tuli i drze, na tyle ze sasiadom przeszkadza..

A ze wracam z pracy ok polnocy to juz sasiadow irytuje..

Miala badana krew, kupcie po odrobaczeniu - ogolnie osluchana przez weta sprawdzonego i nic (powiedzial ze to psychologiczne) - zdrowa.. - moze sie kotow tak objawic lek separacyjny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkoci']Potrzebuje porady..
Mam teraz kocie na tymczasie (ok. 3 tyg., ma ok.1,5 roku). Sporo kotow przez moje rece przeszlo, ale z tym sie po raz pierwszy spotkalam..

Kocica sie DRZE!!! nie miauczy, nie 'gada' - znaczy TEZ gada i miauczy ale ona DRZE PASZCZE.. Szczegolnie jak mnie dlugo nie ma, wracam z pracy i na zmianie sie tuli i drze, na tyle ze sasiadom przeszkadza..

A ze wracam z pracy ok polnocy to juz sasiadow irytuje..

Miala badana krew, kupcie po odrobaczeniu - ogolnie osluchana przez weta sprawdzonego i nic (powiedzial ze to psychologiczne) - zdrowa.. - moze sie kotow tak objawic lek separacyjny?[/QUOTE]
Mysle ,ze najlepiej napisac o tym na forum [B]miau[/B]....Kazde zwierze moze miec lek separacyjny , sa behawiorysci, ktorzy specjalizuja sie w kocich problemach:) Ale jak znam troche koty to wcale nie musi byc lek tylko taka natura:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...