Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

żadne tajne układy, skąd.
ja jestem za stuprocentową transparentnością!

własnie, a skąd te baloniarki się wzięły (w sensie - nazwa)?
i co robicie oprócz funduszu na bdt?

słuchajcie, czy została stworzona taka lista, baza danych bdt? (niekoniecznie zrzeszonych w balonach). fajnie byłoby sie policzyć.

Link to comment
Share on other sites

Od zrobionych w balona :diabloti:

Baza BDT chyba się nam powoli buduje, ale wątpię czy jest gdzie indziej aktualna. A u nas jest z kolei aktualna, ale to jakiś procent wszystkich BDT.


Jeszcze co robimy - poza gadaniem o bzdetach - budujemy silne więzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']żadne tajne układy, skąd.
ja jestem za stuprocentową transparentnością!

własnie, a skąd te baloniarki się wzięły (w sensie - nazwa)?
i co robicie oprócz funduszu na bdt?

słuchajcie, czy została stworzona taka lista, baza danych bdt? (niekoniecznie zrzeszonych w balonach). fajnie byłoby sie policzyć.[/QUOTE]

Tajne układy, to tajne układy i już ;)
Transparentność na tym wątku, jak również kultura i sympatia to norma.

A Baloniarki z prostego względu - BDT najczęściej robione są w balona... pies bezpieczny, deklaracji nie trzeba, to lecimy na inny wątek psa ratować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Widziałam ze juz bylas na watku :) Malizne wiozłam w zeszla niedziele do Poznania na szczescie juz w BDT :)[/QUOTE]
a tak, nie mogłam czekać i sobie tam polazłam... maluszek bezpieczny, to najważniejsze.

[quote name='majowa']Iwoniu zależy jaki ten pył kąpielowy masz, bo moje kąpiele uskuteczniają w Pucku, kwarcowego szkoda do mnie wozić :([/QUOTE]

majowa - hm, sepiolita - zobaczę na nazwę I DAM Ci Znać na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Od zrobionych w balona :diabloti:
Jeszcze co robimy - poza gadaniem o bzdetach - budujemy silne więzi :)[/QUOTE]

I bezustannie dajemy się robić w balona, ale ze świadomością, że żadna z nas nie jest w tym odosobniona i, będąc w Klubie, nigdy więcej już nie zostanie z problemem całkiem sama - inne Klubowiczki zadbają, by z balonika spuścić choć trochę powietrza!

Konia z rzędem temu, kto wie o czym Majowa z Iwoniam gadają!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No ale co to jest to "coś"?...[/QUOTE]
w naturze sierściuchy pt. szynszyla (czy duże myszy jak wolicie :lol:) kąpią się w pyle wulkanicznym. a w domu też muszą, ot ich higiena ;)
pyłek (ja akurat pucka używam) jest i musi być bardzo drobny. Nawet ładnie pachnie jak się zaczyna unosić w mieszkaniu, ale nie polecam jak się ma zawalony nos i oddycha przez usta - kiedyś sprzątałam klatkę w takim stanie - myślałam że się uduszę! Ten pyłek był i jest wszędzie :P

EDIT:

A jako że majowa uwielbia tutaj geologię (dobrze to nazwałam? zamiłowanie do minerałow etc.) to nie nazwie tegoż wynalazku co to się komercyjnie Pucek nazywa normalnie tylko poda nam surowiec z którego go wykonali (?)
:lol:

Link to comment
Share on other sites

O mamo - w pyle?!?!!? No to nieźle. U nas piec węglowy się czyści raz na tydzień - pyłu wtedy zatrzęsienie! Jakoś sobie nie wyobrażam jak by to było, gdyby był w mieszkaniu... To ile razy dziennie trzeba kurze ścierać?... ;)
Mmd - za tak mało wyczerpującą odpowiedź mogę Ci co najwyżej konika na biegunach zaoferować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O mamo - w pyle?!?!!? No to nieźle. U nas piec węglowy się czyści raz na tydzień - pyłu wtedy zatrzęsienie! Jakoś sobie nie wyobrażam jak by to było, gdyby był w mieszkaniu... To ile razy dziennie trzeba kurze ścierać?... ;)
[/QUOTE]
no to nie jest aż tak dużo tego. sypiesz w pojemnik o wym. mniej więcej 30x30 cm aleja mma chyba większy, i ona jak się w tym tarza to ew. się wysypuje i u mnie osiada jeszcze na półce obok

Link to comment
Share on other sites

I dobrze, bo kupy nikt nie ruszy! ;)
Gdy zakiełkował mi pomysł takiego wątku, nie miałam bladego pojęcie, że zrobionych w balona jest aż tyle osób, więc nie pomyślałam o "ideologii" :) Igiełka moje baloniki podchwyciła i poszłoooooooo.....
W każdym razie na Walnym Zgromadzeniu możemy podjąć uchwałę o zmianie nazwy organizacji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ojej.... :(

tu też nerki.... i dramatyczna sytuacja, może ktoś zajrzy i pomoże choćby drobna wpłatą
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221952-Stary-s%C5%82aby-Miecio-u-m-i-e-r-a-%28-%28-%28-%28-%28-%28-%28?p=18795540#post18795540[/url][/QUOTE]

[quote name='Drzagodha']Z kociakiem przegrałyśmy, ok. godziny 2:30 serce przestało bić... :placz:[/QUOTE]


stary Miecio też przegrał...... :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']

EDIT:

A jako że majowa uwielbia tutaj geologię (dobrze to nazwałam? zamiłowanie do minerałow etc.) to nie nazwie tegoż wynalazku co to się komercyjnie Pucek nazywa normalnie tylko poda nam surowiec z którego go wykonali (?)
:lol:[/QUOTE]

Samego Pucka analiz nie robiłam
sepiolit o którym pisze iwoniam to minerał ilasty jak kto woli krzemian warstwowy ;)
a pucek na oko mojego szefa to coś z zeolitów także minerałów wykorzystywanych choćby do utylizacji zanieczyszczen chemicznych
oba świetnie chłoną świństwa i tłuszcz z włosa szynszyla

Link to comment
Share on other sites

Ja się jeszcze oficjalnie do klubu nie zapisałam , chociaż " wpisowe" już przelałam na konto mmd.
Jeżeli mogę jako nowa wtrącić swoje 3 grosze, to w banerku napisałabym tylko wspieraj BDT. Ten ostatni banerek jest bardzo sympatyczny.Chciałabym wyglądać jak ta pańcia z pieskiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...