Jump to content
Dogomania

Lacia

Members
 • Content Count

  803
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lacia last won the day on September 24 2013

Lacia had the most liked content!

6 Followers

About Lacia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Leszno
 • Interests
  koty, koty, psy i samochody
 • Occupation
  asystent projektanta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na konto owczarków wpłynęło 236,05zł z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250395-ROZLICZAM-PRZECENA!Ciuszki-buty-torebki-i-etui-dla-owczark%C3%B3w-do-19-02-20-00[/url] Dziękujemy wszystkim za zakupy!
 2. Lacia

  Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!

  [SIZE=2]Zapomniałam napisać ale z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249312-DO-USUNI%C4%98CIA-Ciuchowisko-na-Rudiego-i-4-owczarki-do-22-12-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-22-12-20-00[/URL][/SIZE] na Rudiego wpłynęło [SIZE=2]83,5zł! [/SIZE]
 3. [SIZE=2]Zapomniałam napisać ale z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249312-DO-USUNI%C4%98CIA-Ciuchowisko-na-Rudiego-i-4-owczarki-do-22-12-20-00[/url][/SIZE] na owczarki wpłynęło [SIZE=2]83,5zł! [/SIZE]
 4. [quote name='Lacia']Czy mogę zgłosić do sterylizacji (jestem stałą deklarowiczką) sunię Dianę z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249216-Tragedia!!!-Trafiły-do-nas-cztery-owczarki-w-ciągu-tygodnia!!-Potrzebna-pomoc[/URL] Z relacji ludzi, którzy ją dokarmiali sunia miała jakiś czas temu cieczkę :( Narazie ciąży nie widać ale lepiej sunie wysterylizować wcześniej. Ponieważ Diana jest dość duża, koszt zabiegu to aż 300zł :( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c9da9c98a92d6c5.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/483/8c9da9c98a92d6c5m.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Czy jest szansa wysterylizowania Diany z funduszu Akcji?
 5. na konto Pompona wpłynęło 285zł z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247245-ROZLICZAM-Ciuszki-42-44-46-48-50-52-dla-Pompona-do-30-09-20-00[/URL] bardzo dziękujemy!
 6. Lacia

  Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!

  Rudi to fajny psiak. Zawsze jak przyjeżdżamy do hoteliku to biegnie nas przywitać, potem tracając pyskiem zachęca do głaskania :) może z nowymi zdjęciami się chłopakowi poszczęści i ktoś odpowie na ogłoszenia. A tu rozliczenie Rudiego: [B]WPŁYWY:[/B][U] wrzesień:[/U] sharka 20,00zł ania75 20,00zł edek 10,00zł Kaas1 20,00zł Aryste 20,00zł MDK 5,00zł suma: 95,00zł [U]październik:[/U] ania75 20,00zł edek 10,00zł Kaas1 20,00zł Aryste 20,00zł suma: 70,00zł [U]RAZEM[/U]: 165,00zł [B]WYDATKI[/B][B]:[/B] odpchlenie - 23zł odrobaczenie - 15zł hotelik wrzesień - gratis hotelik październik - [U]RAZEM[/U]: 38,00zł [B]ZOSTAŁO:[/B] 127,00zł [B] TRANSPORT (rozliczany oddzielnie)[/B] łączny koszt: 388zł (z czego połowę miała zapłacić fundacja Rottka, która jednak nie zapłaci :( ) połowa z tej kwoty to 194zł wpłaty na transport: 100,00zł - mestudio z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245932-Wystraszony-Taj-w-hoteliku-u-Murki-Kruszynka-w-DS-potrzebne-finanse-dla-Taja/page17[/URL] 15,00zł - asiuniab łącznie: 115,00zł [B]Stan: -79zł[/B] Może ktoś chciałby wpłacić grosik za transport Rudiego? ja wyłożyłam całą kasę. Okazało się do tego że Fundacja Rottka nie zapłaci połowy kwoty bo twierdza że nie mają pieniędzy. Może choć to 79 zł uda się uzbierać?
 7. Lacia

  Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!

  [quote name='edek']Faktycznie strasznie drogo wyszło, te autostrady dają po kieszeni.... Niestety w tym momencie nie dam rady dołożyć do transportu przepraszam :(.[/QUOTE] Ogólnie transport nie wyszedł drogi ale droższy niż myślałam. Zresztą same autostrady to 65zł ;( [quote name='asiuniab']wyślijcie nr konta przy pierwszym choć 10 zł włożę za transport;[/QUOTE] Bardzo dziękuje! zaraz podeśle numer konta.
 8. Lacia

  Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!

  Niestety nadszedł czas rozliczenia transportu Rudiego. Ogólnie to transport wyniósł więcej niż się spodziewałam. Zrobiłyśmy łącznie prawie 900 km. Trochę błądziłyśmy w warszawie. Okazało się też że Iskierka nie czeka na nas wcale tak blisko jak myślałyśmy i musiałyśmy kawałek po nią pojechać. Poza tym po Rudiego też odbiłyśmy kawałek z trasy. No i te nieszczęsne autostrady też sporo kosztują :( Ogólnie to tak: zatankowałam w śremie do pełna za 278,50zł, potem dwie bramki na autostradzie: pierwsza 15zł i druga 9,90. W powrotną stronę niestety były trzy bramki na autostradzie (bo jechałysmy autostrada aż do samego poznania). Pierwsza 9,90zł, druga 15zł i trzecia 15zł. W poznaniu dotankowałysmy auto za 45zł bo już było w baku puściutko.. Łącznie wszystko wyniosło: 278,50 + 15 + 9,90 + 9,90 + 15 +15 + 45 czyli razem ok 388zł. Trochę dużo. Pocieszające jest to że połowę kosztów ma podobno pokryć Fundacja Rottka.
 9. Lacia

  Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!

  [quote name='Aryste']przeslijcie mi konto na priv, to wplace deklaracje. bez konta nei mam jak....[/QUOTE] wczoraj konto wysłałam ale zaraz podeśle jeszcze raz
 10. Lacia

  Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!

  czy Rudi akceptuje inne psy? Jaki ma do nich stosunek?
 11. potwierdzam wpłatę 354,65zł dla Mimi z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245780-DO-USUNIĘCIA-C-i-u-c-h-o-w-i-s-k-o-44-46-48-50-dla-Mimi-do-6-08-20-00/page11[/URL]
 12. b-b

  Aniu pełna skrzynka ;)

 13. [quote name='teacher']Nie neguję działalności dziewczyn,wiem,że robią wiele dobrego. I dlatego nie rozumiem ich podejścia w stosunku do tego psa. Skoro, jak to napisały na labradorowym forum,zrobiły z Kurta smalec,to rzeczywiście dalsza dyskusja nie ma sensu. Trzymaj się psiaku :)[/QUOTE] Nie na labradorowym tylko tutaj to napisałam. Nie powinnam żartować z psa. Ale głupie oskarżenia to spowodowały. A że lubię czarny humor to wyszło jak wyszło i tyle. Kurt się nie obrazi a mi się zrobiło lepiej.
 14. [quote name='teacher']Droga Lacio, ta osoba wzięła innego labradora,po tym jak ją zwyczajnie zbyłyście. Wniosek jest jeden-nie zależy Wam na adopcji psa,a tym samym nie wypełniacie woli zmarłej właścicielki. Kasia byłaby świetnym domem dla Kurta,ale Wam nie zależło na tym.Kastracja się przesunęła,rozumiem,ale czy nie można było o tym powiadomić chętnej do adopcji? Pewnie nie,bo "stale są inne rzeczy do zrobienia". A z drugiej strony piszecie,że nikt o Kurta się nie dopytuje. Czemu nie wzięła Nesia? Bo ja jej odradziłam,jej dom jest zbyt aktywny dla Nesia,dlatego podsunęłam jej Kurta- psa w średnim wieku,ale aktywnego, lubiącego spacery i aporty- podobnie jak sunia Kasi. Czy to takie dziwne? Nawet na wizytę nie chciało Wam się jechać.[/QUOTE] Ten dom wydał nam się dziwny i to wystarczy. Czy musimy robić wizytę jeżeli po rozmowie nam coś nie pasuje? Nie nie musimy. Tym bardziej że to nie był dom w okolicy tylko kawałek drogi. Nie ważne. Jeżeli mamy wątpliwości to psa nie wydajemy, tym bardziej gdzieś dalej. Poza tym skoro ta osoba wzięła innego psa i jest dobrze to trzeba się tylko cieszyć że inny labcio w potrzebie znalazł dom. Nie zamierzam już więcej dyskutować. Kurt jest u nas na trochę innych zasadach, nie zbieramy na niego pieniędzy, nie prowadzimy wątków, nie prosimy o pomoc. Zatem też nie musimy opisywać jego życia w necie i niestety ale musicie się z tym pogodzić. Zresztą połowa naszych podopiecznych nie jest opisywana. Mieliście możliwość zaopiekowania się Kurtem na początku. Trzeba było go wtedy wziąść pod swoje skrzydła jak właściciele prosili i my nie miałybyśmy z nim nic wspólnego. Nie zrobiliście tego, także teraz nie macie się o co burzyć.
 15. [quote name='jolam']Nikt Was nie oskarża o niestworzone rzeczy. Od maja prosimy o zdjęcia Kurta. Ile można prosić ??? Macia, a gdzie Twoja odpowiedź na temat adopcji Kurta do Kasi Sz. ??? dlaczego się do niej nie odezwałyście ??? Owijasz w bawełnę i piszesz w kółko a nie o konkretach. Kurt zniknął nam z oczu i chcemy się dowiedzieć co i jak... Czy to jest takie dziwne ??? Nie chcecie ujawnić gdzie przebywa Kurt i Vega...... Hotel w którym jest Vega bez twojej łaski znalazłam na FB :-) i po co te tajemnice ?[/QUOTE] Ja odpowiem ponieważ to ja rozmawiałam z tą osobą. Zadzwonił do mnie ktoś kto wyraził chęć adopcji Kurta. Od początku było to dziwne i trochę niepokojące ponieważ osoba ta (znana labradorom jak to określiła) zadzwoniła dziwnym trafem tuż po tym jak zabrałyśmy Kurta z tego "cudownego hoteliku" w Lesznie. Wiadomo było o Kurcie wcześniej ale akurat chętny dom się trafił po tym jak Kurt "wam zniknął z oczu". Trochę nas to zastanowiło, że akurat teraz ktoś kto działa w labradorach chce adoptować Kurta. Rozmawiam z tą osobą raz. tak to prawda powiedziałam jej że się odezwe po kastracji. kastracja się przesunęła i były inne rzeczy do robienia. Gdyby tej osobie zależało naprawde na psie to sama by zadzwoniła po kilku dniach jak tam sprawy. Ale nie była cisza. Poza tym osoba ta wyraziła cheć adopcji starszego labradora. Czemu skoro nie dostała Kurta nie wzieła innego labka? jest tyle labkowych staruszków, które naprawde potrzebują pomocy. W końcu ta osoba miała takie ogromne doświadczenie. czemu nie wzieła np Nesia? Dziwne to wszystko było.. A jak coś jest nie tak to się psa nie wydaje i tyle.
×