Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Z postu pierwszego nic nie wynika ponieważ po ostatnich zmianach na dogo zniknął. Teraz pierwsze jest rozliczenie, a wcześniej był tam post dotyczący przyznawania pomocy. Nie wiem czy ktoś go zapisał?


Pytałam o ten post, bo do niego odsyłała mnie Ellig. Teraz wiem dlaczego nic tam nie widzę, i jak się okazuje nie tylko ja.
Link to comment
Share on other sites

"Dziękuję za odpowiedź w sprawie wycofania prośby o dofinansowanie sterylizacji.

W poście nr 98 i 99 Mela doprecyzowała na jaki cel mają iść pieniądze, które wpłaciła.
Było to dla mnie jasne, i w związku z tym czekałam na decyzję KWB. Wiem, ze prośbę poparła sharka."

 

Malwa, w #9363 Ellig zadała pytanie, na które odpowiedź, wg mnie, powinna znaleźć się i tutaj (chociażby przekopiowana z wątku Żabki,

trudno oczekiwać "przekopywania się " przez wątek) Wtedy z pewnością zarząd wypowiedziałby się w sprawie udzielenia pomocy.

Wystąpiłam o nią w dobrej wierze jako stała deklarowiczka Klubu, jednak regulamin jest regulaminem. Poza Ellig nikt z zarząddu

się nie wypowiedział. Nie jestem osobą decyzyjną, chciałam po raz pierwszy poprzez KBW pomóc ...

W poście rozliczeniowym (edytowanym ostatnio8.09.) są tylko wpłaty i wynika z niego, że stan = 400.00 zł

Osobiście uważam, że posty rozliczeniwe powinny być bardzo czytelne, szczegółowe (wpływy, wydatki) - to ułatwia pomoc

Gdy skarpetka Żabki będzie wymagała wspomożenia możecie zwrócić się do Klubu, który nie odmawia pomocy

pod warunkiem spełnienia wymagań regulaminowych

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Żabkę :)

Link to comment
Share on other sites

Napisany 20 sierpień 2011 - 00:02

:BIG:KLUB WYTRWAŁYCH BALONIAREK 



Serdecznie Witamy w naszym Klubie 

Tego jeszcze nie było- wychodzimy z cienia wytrwałe Baloniarki łączcie się 
Pomysł powstał jakiś czas temu i kilka naszych dogomaniaczek sprawiło że zdecydowaliśmy się utworzyć ten Klub. To zasługa nas Wszystkich.  :loveu:


Pomagamy bezdomnym pieskom z potrzeby serca dając Bezpłatne Domy Tymczasowe/także za dary zapewniamy troskliwą opiekę, bezpieczeństwo, wspólne zabawy-spacery-wyjazdy i miejsce w naszym domu-traktując tymczasowicza oraz kochając jak członka rodziny. 

Poświęcamy swój czas, uczymy pozytywnych zachowań -staramy się pomóc Im wymazać złe wspomienia a także zapomieć o przykrej przeszłości gdy były porzucone, niechciane. 

Pokazujemy lepszy świat w którym człowiek jest przewodnikiem jak również przyjacielem na dobre i na złe.Ogromnie cieszymy się z postępów podopiecznych i uwielbiamy psie metamorfozy. 

Dobro powraca.. wystarczy tylko chcieć pomagać

Odpowiedni czas i miejsce+pomocna dłoń= sukces czyli uratowane psie życie

Nie miałem nic - Myślałem życie nie ma sensu.
Czekałem na ulicy w szponach bezradności i osamotnienia.
Moje oczy przepełnione były głębokim smutkiem i przerażeniem.
Straciłem wiarę, która pomagała mi przetrwać.
I wtedy Ktoś niespodziewanie podał mi łapę.
Zabrał ze sobą - dał bezpieczny kąt, pełną michę i zamknął przeszłości bramę.
Dla Kogoś stałem się ważny.
Ja zwykły - mały Szaruś o wielkim sercu.
Dostałem szansę na dobre życie, pierwszy raz poczułem się potrzebny.
Jestem radosny i szczęśliwy- znalazłem swoje-upragnione miejsce na ziemi
choć nazywa się tylko Bezpłatny Dom Tymczasowy z mnóstwem miłości i dobrych chęci.
tekst napisała :Igiełka

Pomoc czasem przychodzi z najbardziej niespodziewanej strony

Ellig powiedział

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRIP8o6YAjTu6WEV3VOaBmI-fHSALUVua3I6loXKmoeCOX6MNyyQQ

[[/B]




Przy odrobinie dobrej woli i wsparciu wyjątkowych Ludzi można zabrać bezdomniaka na BDT/BDTzD dać szansę na nowe,dobre życie nie pobierać opłaty za miejsce i opiekę co więcej "zainwestować" oraz przygotować psiaka do adopcji i znależć najlepszy DS- zdanie pięknie ujęła Nutusia 
BDT/BDTzD jest często ostatnią deską ratunku by zawrócić kundelka z drogi do psiego nieba.

Naszą "zapłatą" jest uśmiech na psim pyszczku, radosne machanie ogona,bezgraniczna przyjażń, z naszą pomocą osiągane sukcesy oraz szczęśliwa chwila gdy nasz wyjątkowy tymczasowicz znajdzie swój własny kochający DS. 



 Skarpeta Klubowo-Balonowa 

Każdy jest ważny- Każdy może pomóc i dać coś od siebie 


Wpływy ze Skarpety Klubowo-Balonowej:
-przeznaczone są na jednorazowe wsparcie bezdomnych psiaków w potrzebie przebywających w BDT a także BDTzD 


Formy zasilenia Skarpety Klubowo-Balonowej:
-deklaracje stałe czyli Klubowa Składka itp
-deklaracje jednorazowe
-zakładanie bazarów dochód przeznaczony na Skarpetę


Wysokość finansowej pomocy:
-leczenie do 200zł
-transport do 100zł
-karma do 100zł


Zasady udzielania pomocy:

-Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie
-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)
-Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu
- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze
- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy i wkleja banerek w I poście tego wątku.
- Osoby nie będące Klubowiczami, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia.


20afa11e377818af.jpg



Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !

Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków.



Zarząd Klubu:

Igiełka - członek honorowy-założyciel

Ellig- prezes
mestudio- vice prezes
Macia- skarbnik
Nutusia- członek




Do czasu dodania postu rozliczeniowego dla Skarbnika (mmd) aktualne finanse są TU <<<klik 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź w sprawie wycofania prośby o dofinansowanie sterylizacji.

W poście nr 98 i 99 Mela doprecyzowała na jaki cel mają iść pieniądze, które wpłaciła.
Było to dla mnie jasne, i w związku z tym czekałam na decyzję KWB. Wiem, ze prośbę poparła sharka.

Proszę o wskzanie nr postu lub strony watku, z którego wynikają zasady przyznawania pomocy psiakom (i ewentualnej konieczności zwrotu tej pomocy; niestety z postu nr 1 wiele nie wynika.

 

 

Z postu pierwszego nic nie wynika ponieważ po ostatnich zmianach na dogo zniknął. Teraz pierwsze jest rozliczenie, a wcześniej był tam post dotyczący przyznawania pomocy. Nie wiem czy ktoś go zapisał?

 

 

Przed zmianami był tam dokładny opis co i jak. Ja sama dopiero dzisiaj zauważyłam, że już go nie ma.

 

 

"Dziękuję za odpowiedź w sprawie wycofania prośby o dofinansowanie sterylizacji.

W poście nr 98 i 99 Mela doprecyzowała na jaki cel mają iść pieniądze, które wpłaciła.
Było to dla mnie jasne, i w związku z tym czekałam na decyzję KWB. Wiem, ze prośbę poparła sharka."

 

Malwa, w #9363 Ellig zadała pytanie, na które odpowiedź, wg mnie, powinna znaleźć się i tutaj (chociażby przekopiowana z wątku Żabki,

trudno oczekiwać "przekopywania się " przez wątek) Wtedy z pewnością zarząd wypowiedziałby się w sprawie udzielenia pomocy.

Wystąpiłam o nią w dobrej wierze jako stała deklarowiczka Klubu, jednak regulamin jest regulaminem. Poza Ellig nikt z zarząddu

się nie wypowiedział. Nie jestem osobą decyzyjną, chciałam po raz pierwszy poprzez KBW pomóc ...

W poście rozliczeniowym (edytowanym ostatnio8.09.) są tylko wpłaty i wynika z niego, że stan = 400.00 zł

Osobiście uważam, że posty rozliczeniwe powinny być bardzo czytelne, szczegółowe (wpływy, wydatki) - to ułatwia pomoc

Gdy skarpetka Żabki będzie wymagała wspomożenia możecie zwrócić się do Klubu, który nie odmawia pomocy

pod warunkiem spełnienia wymagań regulaminowych

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Żabkę :)

Prosimy o uporządkowanie rozliczenia, na wątku Żabki, wtedy jeszcze raz odniesiemy sie do prosby Gusiaczek, którą proszę ,zeby nie rezygnowała ze skladania wnioskow o pomoc.
Pierwszy post tak jak pisała Macia zniknął , nikt z nas nie ma to to wplywu co sie teraz dzieje na Dogomani.

Link to comment
Share on other sites

Czytam wątek Żaby od początku, tak samo śledzę ten wątek w kwestii pomocy dla niej. Jednak uważam, że skoro pies ma na koncie 400 zł to można te pieniądze spożytkować na to co należy opłacić. Żaden z moich tymczasów nie ma nawet 10 zł zapasu, a same minusy i to bardzo duże. Także proszę o uporządkowanie postu rozliczeniowego i rozpisanie co było zakupione i jakie finanse pozostały.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanko, jak można wystąpić o dofinansowanie? Po prostu zgłosić tutaj, czy jakoś inaczej?

 Prosze tutaj podać link do watku, okreslic zakres pomocy, dofinansowania o jakie wystepujecie.Jezeli będą srodki w skarpecie Klubu, zarząd rozpatrzy wniosek. Zasady udzielania pomocy obecnie w poscie nr 9381. Prosze nie zapomniec o rozliczeniu pomocy, jezeli taka zostanie przyznana

Link to comment
Share on other sites

odnalazłam się wreszcie jakoś w tej nowej "dogo-rzeczywistości" i spieszę podzielić się z Wami najnowszym "nabytkiem"...

dzisiaj z auta wyrzucono w zawiązanym worku małą, rudą suńkę :( tablice rejestracyjną z samochodu zdjęli z tyłu, nie dało się więc zapisać numeru rej. samochodu :(

widziały to wracające ze szkoły dzieci, psinę uwolniły i przyprowadziły do mnie....

ech, nawet dzieci tutaj wiedzą, gdzie bezdomnego psa przyprowadzić.... ale to już czternasty pies! :(

Link to comment
Share on other sites

A my szukamy tymczasu dla najprawdopodobniej suczki która błąka się od ponad roku

na obrzeżach Naszego miasta... Bardzo wystraszona i w fatalnym stanie wizualnym...

może mieć 12 kilo...:(

 

Już nie wspomnę o tym że szukamy też tymczasu dla dwóch suczek które są zamykane

w piwnicy w patologicznej rodzinie... Są małych gabarytów :(

 

Nie liczę na cud ale gdyby coś ktoś wiedział albo mógł pomóc... :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Chciałabym poprosić o pomoc dla swojego domu tymczasowego z tego wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/139511-wyniucham-ci-szczęscie-czyli-bdt-u-madie-zapraszamy-od-12-postu/page-17

 

Co prawda sytuacja dotyczy kotów, ale też trzeba o nie zadbać na co nie mam teraz pełnych możliwości. 3 maluchy i jedną kotkę po sterylce aborcyjnej trzeba pilnie zaszczepić (w ciągu ostatnich 2 dni masa przypadków panleukopenii w lecznicy koszt = 200zł) oraz ponownie wziąc  kał na badania w kierunku kokcydiów ( dla smaych tymczasów to 60zł). Ponieważ nie spodziewałam, się  że zostanę z kosztami większości utrzymania i weterynaryjnymi sama, proszę o pomoc. W ciągu ostatnie miesiąca zjadłam wszystkie oszczędności na badania i sterylizacje i jestem w kropce.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Chciałabym poprosić o pomoc dla swojego domu tymczasowego z tego wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/139511-wyniucham-ci-szczęscie-czyli-bdt-u-madie-zapraszamy-od-12-postu/page-17

 

Co prawda sytuacja dotyczy kotów, ale też trzeba o nie zadbać na co nie mam teraz pełnych możliwości. 3 maluchy i jedną kotkę po sterylce aborcyjnej trzeba pilnie zaszczepić (w ciągu ostatnich 2 dni masa przypadków panleukopenii w lecznicy koszt = 200zł) oraz ponownie wziąc  kał na badania w kierunku kokcydiów ( dla smaych tymczasów to 60zł). Ponieważ nie spodziewałam, się  że zostanę z kosztami większości utrzymania i weterynaryjnymi sama, proszę o pomoc. W ciągu ostatnie miesiąca zjadłam wszystkie oszczędności na badania i sterylizacje i jestem w kropce.

 

Madie, idę podczytać.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Chciałabym poprosić o pomoc dla swojego domu tymczasowego z tego wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/139511-wyniucham-ci-szczęscie-czyli-bdt-u-madie-zapraszamy-od-12-postu/page-17

 

Co prawda sytuacja dotyczy kotów, ale też trzeba o nie zadbać na co nie mam teraz pełnych możliwości. 3 maluchy i jedną kotkę po sterylce aborcyjnej trzeba pilnie zaszczepić (w ciągu ostatnich 2 dni masa przypadków panleukopenii w lecznicy koszt = 200zł) oraz ponownie wziąc  kał na badania w kierunku kokcydiów ( dla smaych tymczasów to 60zł). Ponieważ nie spodziewałam, się  że zostanę z kosztami większości utrzymania i weterynaryjnymi sama, proszę o pomoc. W ciągu ostatnie miesiąca zjadłam wszystkie oszczędności na badania i sterylizacje i jestem w kropce.

 

 

Madie, idę podczytać.

Madie, poproszę numer postu w ktorym jest rozliczenie na wątku dla Twoich tymczasów.

Link to comment
Share on other sites

Odzyskane posty:

 

AKTUALNE ROZLICZENIE
Dnia 23.07.2012 r. zostałam nowym skarbnikiem więc zaczynamy dalsze rozliczenia od momentu gdzie się skończyło.
Deklaracje aktualne (przeniesione z poprzedniego postu):
cisowianka 20zł ( wpłacone I-XII, I - XII 2013, I-III 2014)
Ellig 5zł (wpłacone IX- XII oraz I- XII 2012 oraz I-XII 2013, I-VIII 2014)
Fiorsteinbock 10zł ( wpłacone IX-XII oraz I 2012, II-VI)
Gusiaczek 20zł (wpłacone III-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
Igiełka 5zł ( wpłacone IX-XII, I-IV, V-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
kaja69 5zł ( wpłacone IX-XI 2011, XII, I-VII)
Lili8522 5zł (wpłacone IX-XII, I-IV)
mari23 5zł ( wpłacone IX-XII, I-III, IV-VI po 10 zł, VII-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
mestudio 5 zł (wpłacone VI - XII 2013 r., I 2014 r.)
mmd 10zł (wpłacone IX-XII oraz I-XII, I - V 2013)
mtf zalesie 10 (wpłacone II-VI, IX, XII, I - XII 2013)
necianeta89 20 zł (wpłacone IX-XII; I-XII, I - XII 2013)
Nikaragua 5zł (wpłacone: I-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
obraczus87 5zł (wpłacone IX-XII, I-XII, I - XII 2013)
sajlana 10zł (wpłacone IV-VII, XII)
sleepingbyday 10zł (wpłacone III-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
sylwija 5zł (wpłacone II-VI, XII, I - XII 2013, I-V 2014)
wadercia 5zł (wpłacone X-XII, I-IV)
arim 10 zł (wpłacone VIII-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
majowa 5 zł (wpłacone VII-IX)
Ziutka 30 zł (wpłacone XII, I - IV 2013)
Hałabajówka 5 zł (wpłacone I - III 2013)
sharka 10 zł (wpłacone I - V 2014)



Nikaragua - bazarek + 90 zł
mari23 (deklaracja za luty) + 10 zł
Nikaragua (deklaracja za luty) + 5 zł
Gusiaczek (deklaracja za luty) + 10 zł

sylwija (deklaracja za luty) + 5 zł
sharka (deklaracja za luty) + 10 zł
sleepingbyday (deklaracja za luty) + 10 zł
cisowianka (deklaracja za luty) + 10 zł
Nikaragua - bazarek + 41 zł
Wsparcie Ulv - 200 zł
mari23 (deklaracja za marzec) + 10 zł
Nikaragua (deklaracja za marzec) + 5 zł
Gusiaczek (deklaracja za marzec) + 10 zł
sylwija (deklaracja za marzec) + 5 zł
sharka (deklaracja za marzec i kwiecień) + 20 zł
Ellig (deklaracja od marca do sierpnia) + 30 zł
sleepingbyday (deklaracja za marzec) + 10 zł
cisowianka (deklaracja za marzec) + 10 zł
Arim (delaracja od stycznia do marca) + 30 zł

Bazarek b-b i cisowianka + 115 zł
Bazarek sleepingbyday + 40 zł
sleepingbyday (deklaracja za kwiecień) + 10 zł
mari23 (deklaracja za kwiecień) + 10 zł
Nikaragua (deklaracja za kwiecień) + 5 zł

Gusiaczek (deklaracja za kwiecień) + 10 zł
Wsparcie Tila- 200 zł
Arim (deklaracje kwiecień i maj) + 20 zł
sylwija (deklaracja za kwiecień) + 5 zł
Wsparcie na kastrację Benia - 50 zł

Link to comment
Share on other sites

AKTUALNE ROZLICZENIE

Deklaracje aktualne (przeniesione z poprzedniego postu):
cisowianka 20zł ( wpłacone I-XII, I - XII 2013, I-VI 2014)
Ellig 5zł (wpłacone IX- XII oraz I- XII 2012 oraz I-XII 2013, I-VIII 2014)
Gusiaczek 20zł (wpłacone III-XII, I - XII 2013, I-VI 2014)
Igiełka 5zł ( wpłacone IX-XII, I-IV, V-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
mari23 5zł ( wpłacone IX-XII, I-III, IV-VI po 10 zł, VII-XII, I - XII 2013, I-VI 2014)
mestudio 5 zł (wpłacone VI - XII 2013 r., I 2014 r.)
mtf zalesie 10 (wpłacone II-VI, IX, XII, I - XII 2013)
necianeta89 20 zł (wpłacone IX-XII; I-XII, I - XII 2013)
Nikaragua 5zł (wpłacone: I-XII, I - XII 2013, I-VI 2014)
sleepingbyday 10zł (wpłacone III-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
sylwija 5zł (wpłacone II-VI, XII, I - XII 2013, I-V 2014)
arim 10 zł (wpłacone VIII-XII, I - XII 2013, I-V 2014)
sharka 10 zł (wpłacone I - VI 2014)
Pipi 10 zł (wpłacone V - VII 2014)

Deklaracje nieaktualne?

Hałabajówka 5 zł (wpłacone I - III 2013)
Ziutka 30 zł (wpłacone XII, I - IV 2013)
majowa 5 zł (wpłacone VII-IX)
wadercia 5zł (wpłacone X-XII, I-IV)
sajlana 10zł (wpłacone IV-VII, XII)
obraczus87 5zł (wpłacone IX-XII, I-XII, I - XII 2013)
kaja69 5zł ( wpłacone IX-XI 2011, XII, I-VII)
Lili8522 5zł (wpłacone IX-XII, I-IV)
Fiorsteinbock 10zł ( wpłacone IX-XII oraz I 2012, II-VI)
mmd 10zł (wpłacone IX-XII oraz I-XII, I - V 2013)


sleepingbyday (deklaracja za maj) + 10 zł
sharka (deklaracja za maj i czerwiec) + 20 zł
mari23 (deklaracja za maj) + 10 zł
Nikaragua (deklaracja za maj) + 5 zł
Gusiaczek (deklaracja za maj) + 10 zł
Nikaragua - bazarek + 5 zł
sylwija (deklaracja za maj) + 5 zł
Igiełka (deklaracja za kwiecień i maj) + 10 zł
Marysi O. - bazarek - 20,24 zł
cisowianka (deklaracja kwiecień i czerwiec) + 20 zł
sleepingbyday (deklaracja za czerwiec) + 10 zł
mari23 (deklaracja za czerwiec) + 10 zł
Nikaragua (deklaracja za czerwiec) + 5 zł
Gusiaczek (deklaracja za czerwiec) + 10 zł
Pipi (deklaracja za maj, czerwiec i lipiec) + 30 zł
cisowianka (deklaracja za czerwiec) + 10 zł
sylwija (deklaracja za czerwiec) + 5 zł

taks bazarek (forum labradorów) + 380 zł
Igiełka (deklaracja czerwiec-sierpień) + 3 zł ?
Niakaragua bazarek + 22 zł
sharka (deklaracja lipiec, sierpień) + 20 zł
sylwija (deklaracja za lipiec) + 5 zł
sleepingbyday (deklaracja za lipiec) + 10 zł
mari23 (deklaracja za lipiec) + 10 zł
Nikaragua (deklaracja za lipiec) + 10 zł
Gusiaczek (deklaracja za lipiec) + 10 zł
Arim (deklaracja za czerwiec, lipiec) + 20 zł
Wsparcie tamb - 200 zł
Wsparcie dla Pinczerka_i_Gizmo oraz Lili8522 - 150 zł
Pinczerka_i_Gizmo - zwrot 25 % - 37,50 zł
cisowianka (deklaracja za lipiec) + 10 zł
mestudio (deklaracja od lutego do lipca) + 30 zł
sleepingbyday (deklaracja za sierpień) + 10 zł
mari23 (deklaracja za sierpień) + 10 zł
inka33 - bazarek + 48,75 zł
Nikaragua (deklaracja za sierpień) + 5 zł
Gusiaczek (deklaracja za sierpień) + 10 zł
sylwija (deklaracja za sierpień) + 5 zł
madie (deklaracja za lipien i sierpień) + 40 zł
sleepingbyday (deklaracja za wrzesień) + 10 zł
cisowianka (deklaracja za sierpień) + 10 zł
Wsparcie dla sylwiji - 200 zł
Wsparcie dla Ellig - 200 zł


RAZEM: 596,49 zł
Ostatnio edytowane przez Macia ; 29-08-2014 o 13:25
Link to comment
Share on other sites

Sleepingbyday - mówiłaś, ale to była wyjątkowa sytuacja...No i miała obiecaną pomoc. Część osób się wywiązało z nawiązką, część nie dała rady...

 

Generalnie tutaj właśnie zebrałam porozrzucane wszędzie rozliczenia, nie są kompletne, ale na życzenie znajdę brakujące ( nie licząc jedzenia i żwirku)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/139511-wyniucham-ci-szcz%C4%99scie-czyli-bdt-u-madie-zapraszamy-od-12-postu/#entry15688408

 

Jak pisałam wcześniej, teraz oprócz potrzeb podstawowych ( jedzenie, żwirek ) z którymi chcąc nie chcą radzimy sobie sami. Do pilnego opłacenia jest szczepienie 4 kotów (3 młode i kotka) oraz badania kału 3 kotów (same tymczasy). Szacunkowy koszt 350zł (200 szczepienia, około 150 badania).

 

edit: nie wiem czemu link nie chce przekierować bezpośrednio do posta z rozliczeniem...Tak czy inaczej to 1 strona wątku - 14 post.

Link to comment
Share on other sites

Sleepingbyday - mówiłaś, ale to była wyjątkowa sytuacja...No i miała obiecaną pomoc. Część osób się wywiązało z nawiązką, część nie dała rady...

 

Generalnie tutaj właśnie zebrałam porozrzucane wszędzie rozliczenia, nie są kompletne, ale na życzenie znajdę brakujące ( nie licząc jedzenia i żwirku)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/139511-wyniucham-ci-szcz%C4%99scie-czyli-bdt-u-madie-zapraszamy-od-12-postu/#entry15688408

 

Jak pisałam wcześniej, teraz oprócz potrzeb podstawowych ( jedzenie, żwirek ) z którymi chcąc nie chcą radzimy sobie sami. Do pilnego opłacenia jest szczepienie 4 kotów (3 młode i kotka) oraz badania kału 3 kotów (same tymczasy). Szacunkowy koszt 350zł (200 szczepienia, około 150 badania).

 

edit: nie wiem czemu link nie chce przekierować bezpośrednio do posta z rozliczeniem...Tak czy inaczej to 1 strona wątku - 14 post.

Madie, dziękujemy.
Proszę napisz dokładnie o jaką kwotę składasz wniosek i na co, max pomoc na leczenie to 200 zł

Twój wniosek muszą poprzeć minimum 2 osoby z Zarzadu.
-Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie
-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)
-Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu
- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze
- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na swoim i tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy  oraz wkleja banerek w I poście swojego watku.

 

Ellig i przepraszam, jeszcze ja w sprawie deklaracji. Pisałam 20zł miesięcznie. Zapłaciłąm 2x 2 miesiące. I chciałabym stale wpłacać. 

Wpłaty sprawdzi Macia, to pozwoli nam zdecydować o tym jaka to będzie pomoc, ze zwrotem 25% czy bez zwrotu.Oczywiście jeżeli Zarzad poprze Twoj wniosek.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za superszybką odpowiedź.

 

Składam wniosek na dofinansowanie albo:

 

-szczepienia dla 3 młodych kociąt (koszt 150zł) i jednego badania kału w kierunku lamblie/kokcydia - 50zł, Razem 200.

albo:

-3 badania kału w kierunku lamblie/kokcydia dla małych tymczasów (150zł) i jednego szczepienia kotki bezdomnej. Także 200zł.

 

Podaję dwie opcje, niech Skarpeta, jeśli zdecydujecie się mi pomóc, stwierdzi, która z nich będzie lepiej pasowała do profilu pomocy oferowanej przez Was. I tak za drugą "opcję" zapłacę sama, więc było by to wielkie odciążenie :)

Link to comment
Share on other sites

 Prosze tutaj podać link do watku, okreslic zakres pomocy, dofinansowania o jakie wystepujecie.Jezeli będą srodki w skarpecie Klubu, zarząd rozpatrzy wniosek. Zasady udzielania pomocy obecnie w poscie nr 9381. Prosze nie zapomniec o rozliczeniu pomocy, jezeli taka zostanie przyznana

gluchypies

Advanced Member

  • photo-thumb-74499.gif?_r=0
  • Members
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 7916 postów

Napisany Wczoraj, 22:29

Zaktualizowałam rozliczenie Żabki w poście 9, aktualnie jej konto to 455 złotych. Jak tylko dostanę dane do wpłaty za sterylizację i karmę, to zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...