-
Posts
20350 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Oczywiście, że wytrzymam :) przecież nie mamy innej opcji :) Z diagnostyką jakoś się umówimy z Beatą, mieszkamy ponad 30 km od siebie, więc albo go do niej dowiozę, albo ona po niego przyjedzie - problemu z tym nie będzie. Odiś jest przekochanym psem, cudownym, idealnym do domu z jednym, czy dwoma psami, ale bez kotów i innych małych zwierząt. Byliśmy na spacerze nad Odrą - Odi bardzo interesuje się wszelkimi zapachami, bardzo wącha....teraz dotarło do mnie, że te "wszelkie zapachy" to mogły być koty sąsiadki. Razem piszemy tu do Was -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Też mi go bardzo żal, jest zdezorientowany i na pewno nie jest mu łatwo. Do swojej pani się przecież przywiązał, z Beatą chciał wracać, a i ona miała łzy w oczach. Pomimo tego zapach kotów i odgłosy ptaków pobudzają go bardzo. edit: Beata zawiezie Odiego na diagnostykę, albo ja go do niej podrzucę, albo ona tu przyjedzie po niego, to "tylko" około 35 km :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
znów jest nas więcej.... -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Mam nadzieję, że znajdzie lepszy DT lub DS, bo u mnie też "pod specjalnym nadzorem" Odiś być musi, wprawdzie odgrodzone, ale są w salonie świnki morskie, chomik i ptaki - Odisia to bardzo interesuje, podobnie, jak drzwi, za którymi są koty... na szczęście łapki ma krótkie i chyba nie da rady skoczyć na klamkę, by te drzwi otworzyć.... U mnie dom raczej do staruszków przystosowany, koci pokój osobny ze względu na Pirata, któremu pod tym względem zaufać nie można, ale staruszki przeszkód nie forsują.... Odiś staruszkiem nie jest :) Kochany jest bardzo, płakał za Beatą i po jej odjeździe szczekał skacząc na drzwi wyjściowe. Teraz poznaje dom, z niewidomym Milusiem, o którego się obawiałam problemu nie ma, ani z żadnym innym psem. Kochany jest, przytulaśny, uśmiechnięty, taki "malamut jamniczy" :) :) Położył się teraz koło mnie, zmęczyło go zwiedzanie domu i próby wydostania się. Na pewno jest zestresowany zmianami, nie chce jeść, pije tylko ( u Beaty też nie chciał jeść). Jest przesympatyczny i kontaktowy, jedynie po uszach widać, że się stresuje. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Nie mogę, nie powinnam.... ale też nie chciałabym, żeby wrócił do tamtej kobiety.... Beatka będzie po 14-tej z Odim. Elizę pytałam i ja, i Beata - niestety nie ma miejsca -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
chwilę później zadzwoniła do mnie : "Marysiu, zaraz ci go przywożę" ale ja do 14.00 jestem w pracy... -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
ech czy u Lilutosi znajdzie się miejsce? Spróbuję poprosić Elizę, choć też pewnie miejsca nie ma. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
myślę, że TAKĄ zmianę zniesie dobrze :) -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Oby ta kobieta nie zmieniła zdania i podpisała zrzeczenie. Trzymam mocno kciuki! -
NIP 9131603838 Stowarzyszenie nie jest "vatowcem", ale jak potrzebny, to podaję :) Czyli kasa za Sambusię też dotarła? Pokazywałam ją koleżance, nawet jej się spodobała, ale znając ją nie mam wielkiej nadziei ...ona drugi rok się przymierza do adopcji psa..... i pewnie jeszcze długo będzie nad tym myśleć
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Beatka to wspaniały człowiek, Odiś lepiej trafić nie mógł :) -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Kciuki zaciskam !!! -
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
mari23 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
zazdroszczę Ci możliwości przytulenia go jak patrzę na jego zdjęcia, mam straszną chęć przytulenia i ucałowania tego cudnego stareńkiego pycholka moje ogłoszenie wygasło i też nie będę już go odnawiać, nigdzie przecież nie będzie szczęśliwszy - dla niego DOM jest u Jaagi -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Przesłałam zdjęcia i Buni, i Odiego - reszta już nie ode mnie zależy :) pani jest starsza, mieszka na drugim piętrze. -
Po 175,90 zł jednak, upłakana pomyliłam się o 5 złotych. Zaokrąglam rachunek i po 180 złotych dostaną: Sambusia i Jadziunia. Kwotę za Sambusię przelewam do Murki. Jak przekazać pomoc dla Jadziuni ? Najlepiej byłoby, żeby to była faktura do zapłaty, np. za leki lub weta, ale jeśli to problem, "zaryzykuję" przelew na konto opiekunki.
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Trafiłam tu z bazarku elik, jakoś ominął mnie wątek Odiego. Poczytam wieczorem, teraz "pracuję" W niedzielą dzwoniła do mnie znajoma szukająca małego psa dla pani, której dwa miesiące temu odszedł piesek, po żałobie chciałaby wypełnić pustkę i mieć towarzysza spacerów, pani pomimo wieku aktywna bardzo... znajoma jest z Brzezinki Średzkiej, tuż pod Wrocławiem, być może pani też.... tylko czy w tej sytuacji zdrowotnej byłby to DS dla Odiego?