Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. To ja Pirata ( spory, w typie ON) nie osiołkiem, a osłem musiałabym nazywać. On nie lubi dużych psów, czasem warknie,"atakuje", ale przy misce ustępuje każdemu, kto na michę tylko spojrzy, nawet podchodzić nie musi...
  2. U mnie to "osiołkowi" czyli Odiemu staruszki ustępują i muszę go "temperować", bo wszystkie miski jego.
  3. Jak widzę reklamę z powiązaniem FaniMani to kupuję, choć nie zawsze bardzo potrzebuję, byleby ZEA dostała darowiznę Dzisiaj kupiłam półkę na przykład.
  4. Tylko trzy ???
  5. Odwiedzam Szymusia i zgłaszam protest, to nieprawda, że on "nikogo nie wzrusza"
  6. Trzymam mocno kciuki za pozytywny wynik "wzrostu oglądalności", oby TEN domek go odnalazł
  7. Odiś ma "swoją" kasę, u mnie nie generuje wysokich kosztów, więc myślę, że na wyróżnienie wystarczy, ale to elik jest skarbnikiem Odisia, decyzję pozostawiam Jej :)
  8. oj, to prawda, piękne tereny i wspaniała opieka dla piesków :) czy to nie tam miał zarezerwowane miejsce "mój" Odi? Tak mi się coś skojarzyło...
  9. Trzymam kciuki !!!
  10. Dobrze mu teraz, to nabiera sił i chęci do życia. Oby tylko psiakom za bardzo nie dokuczał, może mu to przejdzie, jak zobaczy, że nic mu nie grozi i jedzonka nie braknie.
  11. Przecudna, zwłaszcza po wyczesaniu... i te oczy! Wyjątkowa nie tylko pod względem urody, ale i zaufania do mężczyzn, większość schroniskowych psiaków boi się ich.
  12. też tak mam A Odiś od dzisiaj będzie chodził spać bez kolacji o 4 rano zrobił mi cuchnącą pobudkę
  13. Rozczulający jest i pomimo wciąż złego stanu wygląda jednak na takiego, któremu wraca chęć do życia Trzymam kciuki za zdrówko i proszę o nr konta, też coś dorzucę do jego skarbonki.
  14. poleciałam....zaszalałam
  15. Myślę, że on nie jest dokuczliwy, tylko - jak go wczoraj określiła moja koleżanka - niesforny :) Ja też ogłaszam :) Ja jestem Waga, a Odiś to wie Co do schodów - niestety nie da się zrobić równi pochyłej, niestety schody są tylko na szerokość drzwi wejściowych, z boku dawno temu zostały zabudowane
×
×
  • Create New...