Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Ja, jak pewnie my wszystkie, zawieszona pomiędzy kuchnią, a dogo ale już się zgłaszam i podnoszę
  2. Piękne życzenia Nadziejeczko i bardzo za nie dziękuję. Eliczkowo, dla Nadziejkowa przesyła serdeczności i życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia t oraz szczęścia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
  3. Nadziejeczko Serdecznie współczuję. Niestety nie wszyscy pracodawcy zachowują się fair wobec swoich pracowników. Co można powiedzieć? Jedynie współczuć. Przytulam i pocieszam
  4. Jutro skończy się dla maluszka schroniskowa gehenna. Przyjedzie do mnie między 12-tą, a 15-tą. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko przebiegło jak najlepiej. Żeby maluszek nie stresował się moimi psami.
  5. O jest misiu kochany. Biedaczysko tych guziorów ma sporo Jak dobrze, że trafił pod Waszą opiekę. Ma chłopak szanse na dobre życie, żeby tylko pozbył się tych guziorów i było ok.
  6. Będziemy chcieli wyruszyć z Krakowa koło godz. 10-tej, jazda około 4 godzin z postojami więc myślę, że około 14-tej będziemy we Wrocławiu. Będziemy najpierw chcieli zawieźć rzeczy i nasze psiaki, a potem przyjedziemy z psiaczkiem. A może bardziej odpowiadałaby Ci inna godzina? Czy mogłabyś podać na PW adres i nr telefonu, żebyśmy mogły porozumieć się już w trakcie jazdy? Ja podam swój
  7. Jeśli chodzi o "mojego" maluszka, to zaplanowany dla niego sposób dotarcia do hotelu jest najkorzystniejszy i nie będziemy go zmieniać. Bardzo ucieszyła mnie propozycja nina65, bo to szansa dla drugiego psiaczka, jeszcze mniejszego. Czekam na decyzję nina65. Nadal nie wiem czy to suczka, czy piesek i nie mam zdjęcia. To czas blisko przedświąteczny, wolontariusze to dziewczyny i o tej porze trudno jest spotkać w schronie kogoś kto mógłby zrobić zdjęcia.
  8. Jeśli chodzi o tego 7-mio kilogramowego maluszka, dla którego szukałam możliwości przetransportowania do kikou, to nic się nie zmienia. Napisałam, że nie będziemy zmieniać nic, co z takim trudem szczęśliwie udało się nam ustalić. Czyli w sobotę maluszek przyjeżdża do mnie i z nami w niedzielę pojedzie do Wrocławia, gdzie przekażę go w Twoje ręce Po świętach zawieziesz go do kikou. Ogromnie dziękuję Ci za Twoją propozycję. Do Będzina pojechałby inny psiaczek, jeszcze mniejszy niż "mój" oczywiście o ile nina65 zechce dać mu DT. Karma i wet zapewnione.
  9. No właśnie 5 kilo, to czasem kot więcej waży Czekam Gabrysiu na zdjęcie. Ja na razie nawet nie wiem czy to piesek, czy suczka, ale to chyba nie ma znaczenia. Ja to nawet wolałabym suczkę Taka lojalność jajników Jak tylko dostanę zdjęcie, to zaraz pokażę tu psiaczka.
×
×
  • Create New...