Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Wpłata dla Duni na konto Zea 50 zł - elik (02.12.) 50 zł - Iwona z Sosnowca (15.12.) 20 zł - Livka (18.12.) 140 zł - Karen116 (27.12.) Bardzo serdecznie dziękujemy
  2. Lżej mi na duszy, skoro nie uważasz Toficzka za trudnego tymczasowicza Gdyby do wydatków na leczenie trzeba byłoby dodać koszt hotelu, to byłoby bardzo, bardzo ciężko. Wasza wspaniała decyzja zostania dla niego BDT, a teraz jeszcze pokrycia znacznej części wydatków na leczenie jest dla mnie wielką pomocą, a właściwie nawet przejęciem kosztów związanych z utrzymaniem Toficzka. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, gdy postanowiłam wyrwać tego biednego, zestresowanego psiaka z podłego schronu. Ogromnie Wam dziękuję za to, że nie muszę się martwić o jego utrzymanie. Zdjęliście ze mnie olbrzymi ciężar. Nie znaczy to jednak, że już nie poczuwam się do obowiązku zajmowania się Tofikiem Jutro otworzę bazarek i mam nadzieję zebrać fundusze na pozostałe koszty leczenia Toficzka. Mam nr telefonu do osoby, która przeprowadzi wizytę P-A i uzgodniłam wstępnie z Panem, który wyraził chęć adopcji Toficzka, że po 7 stycznia odbędzie się u niego wizyta. Mam jego zgodę na przekazanie wizytatorowi jego numeru telefonu w celu umówienia spotkania. Jeśli zaakceptujesz warunki jakie opisze wizytator, można będzie spisać umowę adopcyjną. Jestem Wam ogromnie wdzięczna za stworzenie Toficzkowi tak wspaniałych warunków i troskliwej opieki. Biedak pewnie nigdy nie był tak traktowany, nigdy nie było mu tak dobrze i dlatego staje się zazdrosny o Wasze zwierzaki. Pewnie pokochał już Was swoim małym psim serduszkiem.
  3. Ja oczywiście wszystkie koszty pokryję. Przykro mi, że Tofiś jest takim trudnym tymczasowiczem. Nic tego nie zapowiadało, ale z drugiej strony większość psiaków zabranych ze schronu ma problemy zdrowotne
  4. Cymuś jest ukochanym psiakiem swojej Pani. Ta miłość jest jak najbardziej odwzajemniona. Cymuś nie odstępuje swojej Pani ani na krok, ku wielkiemu zadowoleniu Pani
  5. No właśnie, gdzie jesteś Nadziejo nasza, no gdzie???
  6. Ja też podrzucam, ale mało, bo właśnie robię bazarek dla tego chłopaczka. Kosztów się narobiło bo biedak bogate życie wewnętrzne ma więc trza bazarkami nadrobić
  7. No to pięknie Co z domowymi futrzakami? Też badanie czy od razu leczenie? Już mam zdjęcia w telefonie, teraz na dysk, obróbka i na wątek. Może uda mi się otworzyć bazarek w niedzielę.
  8. Dostałam świąteczne pozdrowienia, ale nie mam kiedy ich wstawić. Zrobię to w najbliższym czasie
×
×
  • Create New...