Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Poleciał i doleciał całkiem w całości Fajny jest. Dziękuję A do Ciebie poleciała opłata za przesłanie
  2. Z bazarku 15-26.11.2023 r. przypadło dla Pesteczki 267,00 zł. 5.12. zrobiłam wspólny przelew na konto Fundacji ZEA dla wszystkich beneficjentów: 311,40 zł - Fado 316,00 zł 265,60 zł - Pesteczka 267,00 zł 186,00 zł - Wolfik 187,00 zł = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 763,00 zł 770,00 zł Przelew na konto Fundacji ZEA 5.12.2023 r. - 770,00 zł.
  3. Z bazarku 15-26.11.2023 r. przypadło dla Fado 316,00 zł. 5.12. zrobiłam wspólny przelew na konto Fundacji ZEA dla wszystkich beneficjentów: 311,40 zł - Fado 316,00 zł 265,60 zł - Pesteczka 267,00 zł 186,00 zł - Wolfik 187,00 zł = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 763,00 zł 770,00 zł Przelew na konto Fundacji ZEA 5.12.2023 r. - 770,00 zł.
  4. Gabrysiu, wielkie uznanie i serdeczne dzięki za tego biedaka Postaram się wesprzeć chłopaka, nie da się inaczej, ale nie wiem czy uda mi się dać stałą. Jednorazowo na pewno, tylko trzeba go jakoś, na razie choćby tylko roboczo nazwać, żeby wiadomo było na którego piesia są to wpłaty.
  5. Martusiu przypominam się. Nie znam aktualnych danych i cech charakteru Nemo, a dobrze byłoby zaktualizować ogłoszenie. Gdy będzie aktualny tekst, to podmienię w moim ogłoszeniu i wyróżnię.
  6. Wielkie dzięki Wam za te dwa psiaczki. To kolejne psiaki, którym zmieniacie świat, dajecie życie, na jakie zasługuje i powinien mieć każdy psiak.
  7. Dziękuję Wam. Na szczęście to było tylko podejrzenie. Rysiu trochu pokaszlał, ale jest zdrowy. Chyba było to tylko przeziębienie pierwszymi chłodami.
  8. Nie przeoczyłaś Martusiu Nie daje rady, chodzę spać po północy, na drugi dzień nie mogę wstać, śpię do 10-tej i tak w koło. Coś muszę robić, coś zmienić, bo dłużej tak nie dam rady
  9. Wpłata dla Duni na konto Zea, bardzo dziękujemy 140 zł - Karen116 (27.11.) 100 zł - agat21 (29.12.) 20 zł - Dorcia01 (01.12.) Bardzo serdecznie dziękujemy
  10. Asiu przeczytałam Twój post dopiero teraz Szkoda, bo żal każdego grosika. Jak następnym razem będziesz miała zniżkę, to bardzo proszę wyróżnij bez pytania, tylko potem powiedz ile mam zwrócić. Proszę zostaw na Kraków Zmiana zdjęć to dobry pomysł. Muszę poprosić P. Magdę o nowe zdjęcia.
×
×
  • Create New...