Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. To podobnie jak moja Sonia ze schronu w Miedarach. Odchudzam ją od dwu lat i schudła dopiero 2 kg. Była właśnie u starszego chorego człowieka, który ostatecznie został oddany do hospicjum, a sunia do schronu
  2. Dzięki Limoneczko Niech się Guciowi dobrze chodzi. Nie ma za co, wszystkie psy są nasze Niech się Guciowi dobrze chodzi
  3. Może wybierz dla niego Agatko, jakie będziesz uważała za odpowiednie i podrzuć tu link, a ja kupię.
  4. Też nie powiedziałabym że waży aż 20 kg. Może coś z wagą nie tak Biedak żywcem zjadany przez pchły, czy może to jakaś infekcja z innego powodu niż pchły?
  5. Też za Was kciukam
  6. Biedaczysko, co mu się zdrowie trochu poprawi, to znowu coś szwankuje Może jeszcze przed świętami uda mi się uruchomić nowy bazarek, to Guciu będzie jednym z beneficjentów. Jak nie uda się w tym roku, to w styczniu na pewno.
  7. Nemo jako Binio na Kraków wyróżniony do 7.01.2024 r. Dobrze byłoby w I czy II poście wkleić linki do ogłoszeń z zaznaczeniem kto i gdzie ogłasza i jakie imię w ogłoszeniu. Łatwiej byłoby ogarnąć kiedy przedłużyć ogłoszenie, czy wyróżnienie i na które miasto Nemo jest ogłaszany.
×
×
  • Create New...