-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Niestety. Koleżanka, na którą Gabrysia liczyła, która jeździ na święta do mamy do Wrocławia, w tym roku nie jedzie do mamy My jedziemy na święta do dzieci, ale to niestety dom bez zwierząt i nie mam na to wpływu, a nawet nie chcę mieć. Zięć jest kategorycznie przeciwny Wiem, że nawet nasze psy to wielkie ustępstwo i nie chcę stwarzać problemów. Nawet kota nie zabieramy. Załatwiłam mu lokum na te kilka dni u znajomych znajomej. Propozycja Poker otwiera nowe możliwości. Poker, jeśli mogłabyś przetrzymać maluszka przez te kilka dni i załatwić zawiezienie go do Kasi, to byłoby fantastyczne rozwiązanie. Maluszek byłby uratowany. Poker, Twoja propozycja spadła jak z nieba Radość mnie rozpiera. Od kilku nocy nie mogę spać, bo wizja tego psiaka w schronie przez święta i groźba kastracji w tamtym schronie spędza mi sen z powiek. Byłoby wspaniale. W takim razie dzwonię czy będzie możliwe przywiezienie maluszka do mnie przed świętami. Jeśli tak, to maluszek będzie uratowany. Zabranie się z nim do Wrocławia będzie trudne, bo będziemy maksymalnie doładowani, ale musi się udać. To w końcu tylko kilka godzin, a dla maluszka szansa na przeżycie.
-
Post rozliczeniowy Deklaracje stałe: 50,00 zł - elik wpłacone: XII2023 I.2024 10,00 zł - Nesiowata wpłacone: XII2023 I.2024 50,00 zł - limonka80 wpłacone: I.2024 50,00 zł - teresaa118 od I.2024 wpłacone: =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 160,00 zł - potrzeba na ewentualną opiekę lekarską Deklaracje jedorazowe: 50,00 zł - agat21 wpłacone: 50,00 zł - Ellig wpłacone: 21.12.2023 r. Inna pomoc: Poker - DT dla maluszka przez święta i transport po świętach do hotelu agat21 - bazarek imienny - zebraną kwotę przekazałam dla Gucia Nadziejka - bazarek rzeczowy Wpłaty: 20,00 - Nesiowata XII - 20.12.2023 r. 50,00 - Ellig - 21.12. 50,00 - elik XII - 22.12. 20,00 - Nesiowata I - 29.12. 50,00 - limonka80 I - 2.01. 50,00 - elik I - 2.01. 83,00 - Nadziejka z bazarku - 9.01. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 323,00 zł Wypłaty: 120,00 - przekazałam dla Gucia, który nie ma kasy na leki (przel.) - 26.12.2023 150,00 - częściowy zwrot za leki - Poker zapł. 650,00 zł (przel.) - 13.01.2024 53,00 - przekazałam dla Neruni, która ma duże wydatki na leki (przel.) - 7.05. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 323,00 zł Saldo: 1.323,00 zł. .-. 323,00 zł = = = = = = = = 0,00 zł 14 stycznia 2024 r. Toficzek pojechał do bajecznego domu na Wybrzeżu. Toficzku, niech miłość i szczęście nigdy już Cię nie opuszczą. Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękuję !!!
-
Ten malutki, roczny psiak kompletnie nie radzi sobie w schronisku. Malutki, bardzo chudy i potwornie przerażony psiak trzęsie się z zimna i ze strachu. Jest przed kastracją, a w tamtym schronie, bezpośrednio po kastracji psy lądują w boksie na betonie. O każdej porze roku jest to śmiertelnie niebezpieczne, a zimą w takim stanie bardzo szybko może zamarznąć. Za kilka dni będą święta – 4 dni bez jedzenia i wody. Niby są dyżury, ale nie trzeba posiadać zbyt dużej wyobraźni, żeby się domyślić ile i które psy pozostaną przez te dni bez posiłku. Ma zarezerwowane miejsce w hotelu u kikou, ale musi uzbierać 400,00 zł miesięcznie, tak, tylko ale jest jeszcze kwestia transportu z okolic Olkusza do kikou. Ma załatwiony bezpłatny transport, ale dopiero po Nowym Roku. Nie wiem czy uda się przetransportować go do Kasi przed Nowym Rokiem, ale nawet jeśli nie, to po Nowym Roku, też będzie potrzebował naszej pomocy. Proszę, bardzo proszę w jego imieniu o ratunek. Jeśli nawet jakimś cudem uda się mu przeżyć kastrację w tych warunkach i 4 dniową głodówkę, to w tym betonowym boksie przetrwanie zimy to wielkie wyzwanie dla takiego maluszka U Kasi szybko dojdzie do dobrej formy, a chętnych na dom dla niego nie zabraknie. Ogromnie wraz z maluchem liczymy na Waszą pomoc. Poker zaproponowała Maluszkowi bezpłatny DT do czasu znalezienia mu odpowiedniego domu stałego. Poker, wielkie dzięki
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 10,00 zł od Tianku - 17.12. 100,00 zł od Karen116 XII - 17.12. 20,00 zł od Dulska XII - 18.12. Bardzo serdecznie dziękujemy -
Tak,to bardzo ładne, dźwięczne i wdzięczne imię Dostałam nowa wiadomość od Pani Kasi Zdjęcie z takim podpisem: Dorcia pozdrawia I 2 filmiki, ale nie mogę ich znaleźć w czeluściach mojego telefonu. Może uda mi się znaleźć jeszcze dzisiaj Pani Kasia napisała: "Dorcia jest bardzo, bardzo słodka i daje dużo radości moja mała"