-
Posts
81002 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Martusiu bardzo gorąco dziękuję za chęć pomocy, którą z radością przyjmuję. Poker nie podała jeszcze Asi swojego numeru telefonu i w ogłoszeniu był mój telefon, dlatego pan zadzwonił do mnie. Odebrałam go jako kulturalnego, zrównoważonego. Pan ma 44 lata, żona 36, nie mają dzieci. Mieszkają w domu z ogrodem w pobliżu Mierzei Wiślanej, posesja jest ogrodzona. Pokrótce nakreśliłam panu sytuację Toficzka i powiedziałam, że wprawdzie jestem opiekunką pieska, ale prawo wyboru ma DT. Pan zgadza się na wizytę P-A i umowę adopcyjną. Po uzgodnieniu z Poker podałam mu nr telefonu, ale poprosiłam, żeby nie dzwonił, że Poker zadzwoni, gdy będzie mogła. Wspólnie z Poker uzgodniłyśmy, że dom owszem zapowiada się ok, ale jeśli przed 18.01. znajdzie się też dobry dom, to nie będziemy zwlekać z adopcją.
-
Prawdę powiedziawszy ja nie dawałam mu tej karmy z którą przyjechał. Jak już pisałam dawałam mu gotowane, rozdrobnione podudzie kurczaka lub karmę z puszki. Ponieważ kurczaka i puszkę (po przełożeniu do szklanego pojemnika) trzymałam w lodówce, przed podaniem Tofikowi zalewałam wrzątkiem i chwilę odczekałam, żeby mięso równo się ogrzało. Bardzo mu to smakowało, a koopka była prawidłowego koloru i konsystencji. Ogromnie się cieszę i dziękuję, że przygarnęliście Tofika na czas szukania domu. Bardzo fajnie czytać, że tak bardzo się Wam podoba
-
Przychodzę ze wspaniałą wiadomością. Poker dała maluszkowi DT w związku z czym Toficzek nie zbiera już na hotel. Ponieważ Toficzek nie jest już w potrzebie, może zadedykuj Nadziejeczko ten bazarek innemu potrzebującemu psiaczkowi. Bardzo serdecznie dziękuję Ci Nadziejeczko za chęć pomocy dla maluszka.