-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Ten przyszły tydzień był baaaardzo długi. Ale wreszcie są wieści i zdjęcia Micha, a właściwie teraz Miśka, bo tak Michu obecnie się nazywa Imię bardzo adekwatne do gabarytów Michuszki Misiek to bardzo kochany psiak. Już nie straszy, jak to było na początku, gulgotaniem. Teraz to łagodny, potulny Misiu Bardzo mocno trzyma się Pana na spacerach. Kto wie, może właśnie na spacerze został "zgubiony"? Kuchnia, to miejsce, w którym najczęściej można zastać pana Misia
-
Fresunia już bardzo dobrze zaadoptowała się w swoim domu więc czas podzielić pozostałą po jej adopcji kwotę 667,20 zł. 400,00 zł - dostała Nerunia, której brakuje co miesiąc 100,00 zł do zapłaty za hotel i nie ma nic na weta 267,20 zł - wraz z numerem konta dostała Dunia na zakupy, które nie mogą być dokonane z konta ZEA
-
Wyróżniłam dwa ogłoszenia Duni i zapłaciłam blisko 60,00 zł, a Dunia ma ich 6. Zależy nam, aby psiaki jak najszybciej znajdowały dobre domy, by w ich miejsce można było przyjąć do hotelu następne. Dlatego trzeba wyróżniać wszystkie ogłoszenia, aby wszystkie były widoczne dla szukających psa. Wyróżnienia ogłoszeń nie mogą być opłacane z konta ZEA, a ja nie jestem w stanie opłacić wszystkich ogłoszeń ze swojego prywatnego konta. Dlatego proponuję, aby kto zechce, wpłacał deklaracje na moje konto, z którego będę opłacać to, czego nie można zakupić z konta ZEA, jak np ogłoszenia. Wpłaty na moje konto będę oczywiście rozliczać tak, jak to robiłam dotychczas. Osobne rozliczenie dla wpłat dokonywanych na konto Fundacji i osobne rozliczenie dla wpłat dokonywanych na moje konto. Nie muszą to być wpłaty cały czas na moje konto, ale w miarę potrzeb. Ja swoją deklarację będę wpłacać na osobne konto Duni w ramach mojego konta. Kto chciałby wpłacać na moje konto, prześlę numer na PW. Dziękuję za zrozumienie.
-
Faktycznie te kolory jakby ożywiają sunię
-
Wyróżniłam na miesiąc to ogłoszenie, ale otrzymałam informację, że promowanie wychodzi poza ważność ogłoszenia. Asiu bardzo proszę włącz autoprzedłużanie, to nie trzeba będzie pamiętać o przedłużaniu Alaskan malamutte - Viki - OLX na Kraków - wyróżnione do https://www.olx.pl/d/oferta/viki-radosna-pelna-pozytywnej-energii-suczka-poleca-sie-do-adopcji-CID103-IDX6EL7.html?bs=olx_pro_listing Nie zapamiętałam do kiedy będzie promowane, to widzi tylko autor ogłoszenia. Bardzo proszę Asiu sprawdź i podaj do kiedy, to uaktualnię zapis na I stronie.
-
Jak widać, piękne bajki też się w życiu zdarzają
-
Co tam lajki Ważne, że już można puścić kciuki i cieszyć się ze szczęścia suni i Twoją radością Zapowiada się wspaniały domek
-
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
elik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
To już wkrótce Kciuki nadal silnie trzymam.
-
I jak? Przyjechały i sunię zabrały?
-
Na wszelki wypadek nie zaszkodzi. Trzymam dalej także ja
-
I Ja Tyle kciukasów musi pomóc
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od markofix1 XII - 4.12. 20,00 zł od Aldrumka XII - 6.12. 30,00 zł od Siostry elficzkowa XII - 8.12. 40,00 zł od funia XII.2022 r. - 10.12. 80,00 zł od kado XII - 11.12. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B XII - 11.12. Bardzo serdecznie dziękujemy -
Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 50,00 od jaguska XII - 4.12. 10,00 od Nesiowata XII - 4.12. 60,00 od Agnieszki Znajomej elik XII - 4.12. 10,00 od Radek XII - 5.12. 30,00 od Siostry elficzkowa XII - 8.12. 30,00 od Nuncek XII - 8.12. 10,00 od Nina65 XII - 11.12. 30,00 od markofix1 XII - 11.12. 10,00 od Agnieszka103 - 11.12. Bardzo serdecznie dziękuję