Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Ten przyszły tydzień był baaaardzo długi. Ale wreszcie są wieści i zdjęcia Micha, a właściwie teraz Miśka, bo tak Michu obecnie się nazywa Imię bardzo adekwatne do gabarytów Michuszki Misiek to bardzo kochany psiak. Już nie straszy, jak to było na początku, gulgotaniem. Teraz to łagodny, potulny Misiu Bardzo mocno trzyma się Pana na spacerach. Kto wie, może właśnie na spacerze został "zgubiony"? Kuchnia, to miejsce, w którym najczęściej można zastać pana Misia
  2. Fresunię? Jakżeby jej nie pamiętać, tyle było korowodów z jej przyjazdem, tyle terminów, że chwilami wątpiłam, czy przyjedzie. Przyjechała i szybko znalazła dom. Muszę zadzwonić i zapytać co u niej słychać. Tego czasu ciągle tak mało
  3. Fresunia już bardzo dobrze zaadoptowała się w swoim domu więc czas podzielić pozostałą po jej adopcji kwotę 667,20 zł. 400,00 zł - dostała Nerunia, której brakuje co miesiąc 100,00 zł do zapłaty za hotel i nie ma nic na weta 267,20 zł - wraz z numerem konta dostała Dunia na zakupy, które nie mogą być dokonane z konta ZEA
  4. Wyróżniłam dwa ogłoszenia Duni i zapłaciłam blisko 60,00 zł, a Dunia ma ich 6. Zależy nam, aby psiaki jak najszybciej znajdowały dobre domy, by w ich miejsce można było przyjąć do hotelu następne. Dlatego trzeba wyróżniać wszystkie ogłoszenia, aby wszystkie były widoczne dla szukających psa. Wyróżnienia ogłoszeń nie mogą być opłacane z konta ZEA, a ja nie jestem w stanie opłacić wszystkich ogłoszeń ze swojego prywatnego konta. Dlatego proponuję, aby kto zechce, wpłacał deklaracje na moje konto, z którego będę opłacać to, czego nie można zakupić z konta ZEA, jak np ogłoszenia. Wpłaty na moje konto będę oczywiście rozliczać tak, jak to robiłam dotychczas. Osobne rozliczenie dla wpłat dokonywanych na konto Fundacji i osobne rozliczenie dla wpłat dokonywanych na moje konto. Nie muszą to być wpłaty cały czas na moje konto, ale w miarę potrzeb. Ja swoją deklarację będę wpłacać na osobne konto Duni w ramach mojego konta. Kto chciałby wpłacać na moje konto, prześlę numer na PW. Dziękuję za zrozumienie.
  5. Faktycznie te kolory jakby ożywiają sunię
  6. Wyróżniłam na miesiąc to ogłoszenie, ale otrzymałam informację, że promowanie wychodzi poza ważność ogłoszenia. Asiu bardzo proszę włącz autoprzedłużanie, to nie trzeba będzie pamiętać o przedłużaniu Alaskan malamutte - Viki - OLX na Kraków - wyróżnione do https://www.olx.pl/d/oferta/viki-radosna-pelna-pozytywnej-energii-suczka-poleca-sie-do-adopcji-CID103-IDX6EL7.html?bs=olx_pro_listing Nie zapamiętałam do kiedy będzie promowane, to widzi tylko autor ogłoszenia. Bardzo proszę Asiu sprawdź i podaj do kiedy, to uaktualnię zapis na I stronie.
  7. Wpłaty dla Duni na konto Zea 20 zł - Sonia71 (04.12.) 10 zł - Nesiowata (04.12.) 50 zł - Mruczka (05.12.) 10 zł - Radek (06. 12.) 30 zł - siostra elficzkowej (08.12.) 200 zł - miłośnik _ mixów (06.12.) Bardzo serdecznie dziękujemy
  8. Jak widać, piękne bajki też się w życiu zdarzają
  9. Co tam lajki Ważne, że już można puścić kciuki i cieszyć się ze szczęścia suni i Twoją radością Zapowiada się wspaniały domek
  10. To już wkrótce Kciuki nadal silnie trzymam.
  11. I jak? Przyjechały i sunię zabrały?
  12. Na wszelki wypadek nie zaszkodzi. Trzymam dalej także ja
  13. I Ja Tyle kciukasów musi pomóc
  14. U mnie też. Psiaki przychodzą ze spaceru utytłane po same pach. Po każdym spacerze mycie łap obowiązkowe
  15. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od markofix1 XII - 4.12. 20,00 zł od Aldrumka XII - 6.12. 30,00 zł od Siostry elficzkowa XII - 8.12. 40,00 zł od funia XII.2022 r. - 10.12. 80,00 zł od kado XII - 11.12. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B XII - 11.12. Bardzo serdecznie dziękujemy
  16. Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 50,00 od jaguska XII - 4.12. 10,00 od Nesiowata XII - 4.12. 60,00 od Agnieszki Znajomej elik XII - 4.12. 10,00 od Radek XII - 5.12. 30,00 od Siostry elficzkowa XII - 8.12. 30,00 od Nuncek XII - 8.12. 10,00 od Nina65 XII - 11.12. 30,00 od markofix1 XII - 11.12. 10,00 od Agnieszka103 - 11.12. Bardzo serdecznie dziękuję
×
×
  • Create New...