Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Tofik na pierwszym etapie w drodze do nowego życia. Zdjęcia nie najlepszej jakości, ale maluch jest bardzo ruchliwy i wszędzie wypatruje jedzonka. Trudno mu zrobić zdjęcie. Na trzecim i piątym zdjęciu widać jak już ogonek pracuje Biedaczek ma ranki na łapkach. Przestraszyłam się, że to jakaś dermatoza, ale wyjaśniło się, że to pogryzł go jakiś psiak Był leczony i te rany wyglądają teraz, jak jakieś powbijane czarne punkciki i jest opuchlizna.
  2. Psiaczek o imieniu Tofik dziękuje wszystkim zaglądającym na bazarek
  3. Tak Ciociu Nadziejeczko. Jeśli zabraknie to oczywiście dopłacę
  4. Dziękuję bardzo Nadziejeczko. Jak już pisałam, to ślady po pogryzieniu przez jednego ze współtowarzyszy niedoli. Tak to w schronach bywa, że psy rozładowują stres na najmniejszych osobnikach
  5. Też się cieszę. Wyjaśniło się, że te czarne opuchnięte punkty, to pozostałość po leczeniu pogryzienia Nie dziwie się, że tak bronił się, żeby go w te miejsca nie dotykać. Jeszcze pewnie są bolesne, a i strach przed zapamiętanym bólem też robi swoje
  6. Dzięki Kamilko. Ja dzisiaj jak w transie. Niestety na dogo zabrakło czasu
  7. Pani Kasia przywiozła z nim książeczkę zdrowia i ma wpis , że 27.11. dostał precomax, pyralginę i no-spa i drugi wpis 18-21.12. podano mu mekoksylam i coś jeszcze ale nieczytelne. Nie wiem czy dobrze odczytuję nazwy leków. Pewnie nie wszystkie.
  8. Smycz zna, był na spacerze, ale zrobił tylko siusiu. Pewnie brzuszek pusty, bo w drodze zwymiotował. Te punkciki, to jakby coś było wbite. Do suni ok, ale z Finkiem chodzą z dala od siebie. Nie czuć go schronem więc się zastanawiam, czy kąpielą stresować go bardziej niż jest.
  9. Przyjechał z szelkami, ale bez smyczy. To znaczy smycz miał, ale Pani Kasia zabrała, bo nie mają więcej. Pożyczam swoją. Poker, czy będziesz miała jakąś pożyczyć, czy przywieźć swoją?
  10. Przepraszam, ale tyle spraw, zadań właśnie na ten dzień się zebrało, że na dogo niestarcza. Piesio przyjechał jest mniejszy niż na zdjęciach się wydawał. Chudziutki strasznie Ma kilka punkcików na wewnętrznych stronach ud i nie da sie tam dotykać. Piszczy Nie wiem co to jest. Został przy mnie odpchlony i nie ma pcheł, bo nie "kopie się". Tylko takie zdjęcie mu zrobiłam, bo to żywe srebro. Tu na chwilę przysiadł i zdążyłam cyknąć.
  11. Bardzo dziękuję, serdecznie dziękuję Nadziejeczko i wszyscy zaglądający. Teraz znacznie mniej będę na dogo, bo dużo spraw do załatwienia, do zrobienia przed świętami, a jutro jedziemy do dzieci, ale jak mi się uda, będę zaglądać.
×
×
  • Create New...