Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Dostałam świąteczne pozdrowienia, ale nie mam kiedy ich wstawić. Zrobię to w najbliższym czasie
  2. Już robię zdjęcia do bazarku. Może jutro zdążę i uruchomię bazarek, najpóźniej z początkiem przyszłego tygodnia. Postaram się jak najszybciej zebrać tą kwotę.
  3. Dla Pestreczki, na konto Fundacji wpłaciłam 240,00 zł z bazarku. Bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania, gdy wpłynie na konto. <L i n k > do bazarku
  4. Próbowałam teraz na Tobie, nie wróciły
  5. O matko ależ sobie policzył Nie wiem co powiedzieć Muszę szybko robić bazarek. Przepraszam. Podaj proszę nr konta, to zwrócę, bo chyba nawet z bazarku imiennego tyle nie będzie.
  6. I koopkę i krew? Poker, jesteś dobrą wróżką Toficzkową Ogromnie Ci dziękuję, ale tak się jeszcze zastanawiam, a co jak się okaże, że taka koo, jest spowodowana złym stanem trzustki? Kasa jednak będzie potrzebna na jakieś dodatkowe badania?
  7. Tak mi przykro z powodu tych problemów z badaniem koopki Toficzkowej. Faktycznie wygląda na to, że mają jakieś układy. Zrozumiałe byłoby żądanie skierowania od weta, gdyby to badanie było bezpłatne, ale jeśli trzeba za niego zapłacić, to jaki ma sens żądanie skierowania? Oczywiście badanie krwi jest jak najbardziej zasadne i nie będziesz za niego płacić. Przeprosiłam Agatkę na bazarku imiennym, że pospieszyłam się z decyzją przekazaniu kasy z bazarku dla Gucia. Z zebranej kasy część przeznaczymy na badania Toficzka, a to co pozostanie będzie dla Gucia. Fajnie, że zaprzyjaźnił się z domowym zwierzyńcem Moje lajki udały sie na wycieczkę.
  8. Dotarłam i ja Święta to wbrew pozorom, trudny czas.
×
×
  • Create New...