Eh, żeby tylko z Tobą było lepiej, Nutusiu, żeby przestało boleć i dokuczać...
Strachulec nabędzie ogłady, spoważnieje, to rzeczywiście będzie z niego super pies :)
Grażynko, co do usypiania psa do badania uszu - Nutusia świadkiem, dopiero w lecznicy z NDM się o to doprosiłam, szkoda ze rok za późno...Tak ze są różne przypadki i nie zawsze to znieczulenie jest złe.