Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Dal mnie każda taka sunia to Vella :) Mizianka dal boksereczki! :)
  2. image upload free image uploading upload a picture free upload image search
  3. Kiedyś brałam z dogomanii suczki na bdt, mogłam sobie wybrać i "matkować" takim właśnie małym kochanym panienkom. Ale teraz nie mogę - odkąd bierzemy tylko psy z naszej gminy, a jest ich sporo w kolejce, nie mogę sobie zablokować tymczasu innym psem. Teraz w kojcu gminnym mamy pod opieką czarnego średniej wielkości psa i jak tylko wrócę ze szkolenia w przyszłym tygodniu, zabierzemy go do siebie, bo tam zdziczeje...
  4. Pewnie dojrzał, rzeczywiście. Albo już stetryczał ... ;) Bardzo lubię jedną z moich pań-rolniczek, z naszego koła gospodyń wiejskich. Uczciwa, inteligentna osoba, i chyba jedyna na wsi, która ma w domu na kanapie 3 psy :). Wczoraj dzwoni i mówi, że ma nowe zwierzątko. Gdy z mężem doili krowy, zza bel siana wyszła chudzieńka miaucząca koteczka. Zaraz dali jej jeść, i jak tylko da się złapać, bo na razie boi się, to zabiorą do domu. No chyba ze ma gdzieś kociaki, bo i tak może być. Pani Ania ma koteczkę białą z odrobiną czarnego, a ta jest czarna z odrobiną białego. I by już u nich po sterylizacji mogła zostać.
  5. Dużo w niej bokserkowatości, no, może ryjek nie ten, ale ten błysk w oku! Bokser jak nic!
  6. Czyta się te relacje Grażki z zapartym tchem :) Dziś ciąg dalszy - prosimy!
  7. A nawet bardzo dobrze :) Rewelacja :)
  8. Na tej podanej stronce ktoś prosi o kontakt, to właśnie ta osoba zabrała suczkę?
  9. U nas też sytuacja wcale nie lepsza, mimo dopłat do sterylizacji a nawet pokrycia w 100% kosztów, ciągle tych psiaków przybywa i przybywa.
  10. Zgodnie z imieniem, Sasanka nam rozkwitnie jak ten kwiatek :)
  11. Wychodziłam wieczorem dwa razy i księżyca nie widziałam. Wprawdzie zachmurzenie nie całkowite, ale akurat na niebie gdzie był księżyc. Poczekamy kolejne 28 lat, to jedna chwilka w końcu :)
  12. Nieciekawa sytuacja, rzeczywiscie :( Ale wg mnie zawsze po kilku udanych adopcjach musi być jeden niewypał. Nie do przewidzenia.
  13. Jestem i ja. Bardzo się cieszę z zabrania szczylków i że być może uda się wysterylizować mamusię Mikę.
  14. Niewiarygodna historia z Duszkiem, rewelacja!! :)
  15. Na działce czasem i ja mam grzyby. "Nasz" muchomor w sadzie nadal się trzyma, ino trochę przemarz i kapelutek mu się przekrzywił :)
  16. Będzie dobrze :) Suczynka musi mieć trochę czasu by pojąć wszystko to, co się robi w domu, a czego się nie robi w domu :)
  17. Jak jego skóra? Jest jakaś poprawa?
  18. To dobry pomysł. I tam dawać zdjecia, bo z ogłoszeniami trzeba by ruszać niebawem.
  19. O matko, z tą bronią to przesada! Dobrze, ze u nas jeszcze tego nie ma, ze każdy ma dubeltówkę.
  20. Mizianka dla ślicznoty :)
  21. Z pazurami też bywa różnie, nasza Nutka ratlerek musi mieć przycinane co miesiąc, a Dalia (*) nigdy w ciągu 10 lat.
×
×
  • Create New...