-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
malagos replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Juz tm zajrzałam :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jaka ona ładna! -
Nie pozostaje nic innego, jak poczekać spokojnie na rozwój sytuacji. Jutro o świcie wyjeżdżam na to szkolenie do Zakopanego, wracam rankiem w poniedziałek. Tomek będzie miał mniej roboty z naszymi psami, w końcu 3 sztuki to jakby nic nie było :)
-
Pani przyjechała, poszłyśmy na spacer, do sadu. Hera bardzo się do niej garnęła, skakała, lizała po twarzy. Spakowałam zabawki, smaczki, książeczkę zdrowia i ... niunia pojechała. Tomek pojechał z panią, na tylnym siedzeniu z psem. Zapozaniae wypadło dobrze, psy się obwąchały i zaczęły bawić. To śliczny ONek, o imieniu Parys:) Tomek wrócił, Hera została. Zobaczymy, w razie czego wraca do nas.
-
Czekam na panią, która ma poznać Herę. Mieszka 1 km od nas, ma psa owczarka.
-
DZIĘKUJĘ SERDECZNIE !!! Pewnie, ze to może szansa, większa niż Warszawa?........ DONka obiecała napisać o Herze na Owczarek.pl Trochę mnie nie będzie w domku - jutro raniutko jedziemy do Warszawy na groby. Tomek wraca, ja zostaję do środy. A w piatek o 4.00 rano wyjazd do Zakopanego z kobietami z KGW, na 3 dni, na szkolenie z produktu regionalnego. Wracam w poniedziałek raniutko. Tomek nie będzie miał tyle czasu dla Hery, co ja :(. Pewnie raz czy dwa razy ją wypuści z kojca, da wszystkim psiakom i kotu jeść (zostawiam puszki, worek Fitminu), podjedzie co dzień do kojcowego biedaka. Ale najważniejsze, że się zgodził zostać, a nawet mnie namawiał na te kilka dni z Agą. Mamy plany na te 3 dni i już bardzo się cieszę!
-
Rudzik? Jest cudowny! Czuje się doskonale. Jakby nigdy nie miał żadnego zabiegu. Taki spokojny i cichutki, ze czasem nie wiem, czy jest w domu, czy pod furtką. Od jutra mnie nie będzie w domu, do środy, zostanę w Warszawie u Agi. A jutro całą rodziną idziemy na Bródno i Powązki (Tomka dziadek). Wracam w środę, pomieszkam do czwartku, a w piątek raniutko o 4.00 wyjazd do Zakopanego z kobietami z KGW :)
-
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
malagos replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Mnie to już i po nocach się śnią bezdomniaki, dziś śnił mi się biały pudel! -
Pozdrawiamy z Herą i uciekam do pracy!
-
Tomek też miał pacjenta ONka znalezionego w lesie, niestety... nie udało się go uratować :(
-
Kiedyś na dogomanii były dziewczyny udzielające się w schronisku. Teraz nie widzę nikogo...
-
Irenasku, nie znam żadnego psiego psychologa :(
-
Nasz Rudzik wczoraj został pozbawiony klejnotów. Doszedł do siebie po narkozie szybciutko, teraz dobrej formie, jakby nic się nie stało. Oby tak dalej. I żeby, cholerka, juz nie znaczył!
-
No pewnie, domek będzie sprawdzony :) Wczoraj po południu był telefon z MojaOstrołęka. Młody głos, sympatyczny. Opowiedziałam, jakiego domu szukam, jakiego opiekuna, że spacery, ze trening, ze kontakt z człowiekiem. Chłopak na to, ze takiego właśnie psa szuka, dla wujka. I ze zaraz zadzwoni do niego i da mi znać. Czekałam do wieczora. Nie dał znać :(
-
Dziękuję za wpłatę 83,69 zł od Mattilu na moje tymczasowe psiaki! Już zamówiłam w Zooplusie 15 kg Fitmina dla Hery i Rudzika :)
-
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
malagos replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, jak długo był bezdomny - na pewno to też ma wpływ na jego skórę... -
nie ma rady, szkoleniowca musisz zatrudnić! :)