-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
malagos replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Tak spokojnie stoi na zdjęciach - umie chodzić na smyczy? -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pokerku, Maniuś i ja dziękujemy :) Wczoraj został zaszczepiony przeciwko wirusówkom - 43,20 zł Mam na oku domek dla Maniusia, ale muszę go sprawdzić. -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zabawa nowymi pluszakami: adult image host how to screen capture adult image sharing -
Bo on teraz ma to dzieciństwo, którego nie dane mu było mieć.... Niech się chłopak nacieszy tymi polarkami i kocykami! :)
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Właśnie taki domek mi się marzy - młodzi ludzie, może drugi pies, spacery, zabawa, i na razie niedługie zostawanie w domu samemu. Podaje nr konta i bardzo dziękuję za pomoc! Będzie kasa na wirusówki :) -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jeszcze kupiłam używane zabawki, kilka sztuk za 8 zł screenshot windows i w sklepie: obróżka 16,90, kość 4,50 i mniejsza kostka 4,50 , razem 25,90 screen capture windows -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Twoje niunie są starsze od Maniusia, to i mądrzejsze odrobinę, i mniej "szkudne" :) Od soboty były 3 telefony - jeden spod Ostrołęki z portalu mojaOstrołęka. Pani jednym tchem wyrecytowała, że chce adoptować pieska, ale mieszka W Olszewie, i czy mogę jej przywieźć Maniusia? Bo to taki kawał drogi do mnie... Drugi, z OLX, z Pruszkowa. Fajny, ale jak zwykle "porozmawiam z mężem, bo to jednak dość daleko"... I tyle "go widzieli" Trzeci wczoraj, z Warszawy. Młoda osoba, energiczna, ale pies musiałby sam siedzieć w domu 8 godzin, pani mieszka sama w centrum Warszawy. Nie widzę Maniusia na obecnym etapie "rozwoju" w takim miejscu.... Ale poradziłam pani na fb poszukać dt dla szczeniaków Judyty - może tam wybierze jakiegoś spokojnego pieska. Wydatki i rozliczenia dałam w pierwszym poście. Szczepienia jeszcze nie było, podałam psu ponownie od robali tabletkę, bo wyłaziły z niego kilka dni temu człony tasiemca :( adult photo sharing -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Niestety, Irenko, pies tylko czasem jest wpuszczany do domu, na zabawę, ogrzanie się, na przytulanki, na chrupanie wielkiej kości na posłanku. Noc spędza w kojcu, i tam dostaje 3 razy dziennie jedzonko. To jest taki dynamit, taka burza, ze szkoda mi naszego stadka, wiekowych Nusi i Zulki. i Borysa. -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
post a picture image post pload pic -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ewentualne zgłoszenia na domek przetrzymamy na styczeń :) Maniuś nam rośnie, mężnieje, porywa wszystko do zabawy. Ta zabawka "jeżyk" robi furorę. post images upload img upload photo image upload without registration -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
malagos replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się oprzeć i opowiem Wam i tak ą historię: moja córka Aga (20 lat) mieszka sobie w centrum Warszawy, w starym wieżowcu. Kilka dni temu wieczorem wraca z kina, podchodzi do windy, a tu stoi dresiarz z amstaffem na smyczy. Dresiarz ma ponurą minę, łańcuchy przy kieszeniach, tatuaże na szyi i rękach, irokeza na czubku łysej głowy. Pies ponuro patrzy spode łba. Agi pierwsza myśl "pójdę pieszo", ale właśnie nadjechała winda. Wsiedli, a Aga nerwowo zagadała: " wieczorny spacerek, tak?" Pies zamerdał ogonem i polizał Agę, a pan dresiarz uśmiechnął się nieśmiało i mówi "tak, wychodzę na raty - teraz ten brytan, a zaraz drugi spacer z dwoma innymi psiakami. Mam dwie starowinki ze schroniska"... Szczena opada.... -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
malagos replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Kocham takie wąteczki -optymistyczne :) -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
malagos replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Nie mam sów uznania dla Was, dziewczyny! Tyle psów ma szansę na normalne życie, na dom - szacun ogromny! -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
malagos replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się na tę maliznę napatrzeć! Co ona w tym schronisku by zrobiła, w zimie, na betonie......Eh, jak dobrze, ze ma taki domek tymczasowy! -
W Egipcie słońce świeci, jedź tam, he, he! W nocy czasem mi się śni, ze jestem gdzieś za granicą, chyba właśnie w Egipcie, i się gubię, nie wiem, gdzie mój hotel, który pokój, ciągle czegoś szukam... Jakaś trauma z dzieciństwa? Z życia płodowego? Z innego wcielenia, czy co?.....
-
No to ja już nic nie dodam... Nie-do-wiary! Ale super!!
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To szkoda, ale dziękuję, że próbowałaś, Irenasie :) Maniusia czeka dziś szczepieni przeciwko chorobom wirusowym. Mamy na to kaskę. Na wściekliznę przyjdzie czas za 2 tygodnie - to już na rachunek urzędu gminy, jako szczepienie obowiązkowe. A propos, dacie wiarę, że moją znajomą ugryzł tydzień temu nietoperz? W nocy spadła jej kołdra na podłogę, sięgnęła po nią i trafiła na nietoperza... Nietoperz widać, wleciał przez otwarte okno, szukał miejsca na zimowanie. Oczywiście skończyło się zastrzykami przeciwko wściekliźnie, a nietoperz obserwowany przez 15 dni.