Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Tak spokojnie stoi na zdjęciach - umie chodzić na smyczy?
  2. Ja też miałam tymczasowiczkę z tej przechowalni w Kozienicach - Vanilkę :) W ciągu 2 tygodni znalazła dom we Wrocławiu :) Dobrego dnia wszystkim :)
  3. Pokerku, Maniuś i ja dziękujemy :) Wczoraj został zaszczepiony przeciwko wirusówkom - 43,20 zł Mam na oku domek dla Maniusia, ale muszę go sprawdzić.
  4. Zabawa nowymi pluszakami: adult image host how to screen capture adult image sharing
  5. Bo on teraz ma to dzieciństwo, którego nie dane mu było mieć.... Niech się chłopak nacieszy tymi polarkami i kocykami! :)
  6. Właśnie taki domek mi się marzy - młodzi ludzie, może drugi pies, spacery, zabawa, i na razie niedługie zostawanie w domu samemu. Podaje nr konta i bardzo dziękuję za pomoc! Będzie kasa na wirusówki :)
  7. Jeszcze kupiłam używane zabawki, kilka sztuk za 8 zł screenshot windows i w sklepie: obróżka 16,90, kość 4,50 i mniejsza kostka 4,50 , razem 25,90 screen capture windows
  8. Twoje niunie są starsze od Maniusia, to i mądrzejsze odrobinę, i mniej "szkudne" :) Od soboty były 3 telefony - jeden spod Ostrołęki z portalu mojaOstrołęka. Pani jednym tchem wyrecytowała, że chce adoptować pieska, ale mieszka W Olszewie, i czy mogę jej przywieźć Maniusia? Bo to taki kawał drogi do mnie... Drugi, z OLX, z Pruszkowa. Fajny, ale jak zwykle "porozmawiam z mężem, bo to jednak dość daleko"... I tyle "go widzieli" Trzeci wczoraj, z Warszawy. Młoda osoba, energiczna, ale pies musiałby sam siedzieć w domu 8 godzin, pani mieszka sama w centrum Warszawy. Nie widzę Maniusia na obecnym etapie "rozwoju" w takim miejscu.... Ale poradziłam pani na fb poszukać dt dla szczeniaków Judyty - może tam wybierze jakiegoś spokojnego pieska. Wydatki i rozliczenia dałam w pierwszym poście. Szczepienia jeszcze nie było, podałam psu ponownie od robali tabletkę, bo wyłaziły z niego kilka dni temu człony tasiemca :( adult photo sharing
  9. I jak tam dzieciaki? Trzymają się jakoś? Martwi mnie ta pogoda, i zapowiedź mroźnej zimy :( Te maluszki są w ciepłym jakimś miejscu, czy kojcu?
  10. Niestety, Irenko, pies tylko czasem jest wpuszczany do domu, na zabawę, ogrzanie się, na przytulanki, na chrupanie wielkiej kości na posłanku. Noc spędza w kojcu, i tam dostaje 3 razy dziennie jedzonko. To jest taki dynamit, taka burza, ze szkoda mi naszego stadka, wiekowych Nusi i Zulki. i Borysa.
  11. post a picture image post pload pic
  12. Ewentualne zgłoszenia na domek przetrzymamy na styczeń :) Maniuś nam rośnie, mężnieje, porywa wszystko do zabawy. Ta zabawka "jeżyk" robi furorę. post images upload img upload photo image upload without registration
  13. Nie mogę się oprzeć i opowiem Wam i tak ą historię: moja córka Aga (20 lat) mieszka sobie w centrum Warszawy, w starym wieżowcu. Kilka dni temu wieczorem wraca z kina, podchodzi do windy, a tu stoi dresiarz z amstaffem na smyczy. Dresiarz ma ponurą minę, łańcuchy przy kieszeniach, tatuaże na szyi i rękach, irokeza na czubku łysej głowy. Pies ponuro patrzy spode łba. Agi pierwsza myśl "pójdę pieszo", ale właśnie nadjechała winda. Wsiedli, a Aga nerwowo zagadała: " wieczorny spacerek, tak?" Pies zamerdał ogonem i polizał Agę, a pan dresiarz uśmiechnął się nieśmiało i mówi "tak, wychodzę na raty - teraz ten brytan, a zaraz drugi spacer z dwoma innymi psiakami. Mam dwie starowinki ze schroniska"... Szczena opada....
  14. Kocham takie wąteczki -optymistyczne :)
  15. Ja też mam takie dołki, o moje tymczasiki nikt rozsądny nie pyta :( Naszego Maniusia, Szczeniaka 5-miesiecznego kobieta chciała na łańcuch, a o 1,5 rocznego pieska to nawet 1 zapytania nie było :(
  16. Nie mam sów uznania dla Was, dziewczyny! Tyle psów ma szansę na normalne życie, na dom - szacun ogromny!
  17. W Egipcie słońce świeci, jedź tam, he, he! W nocy czasem mi się śni, ze jestem gdzieś za granicą, chyba właśnie w Egipcie, i się gubię, nie wiem, gdzie mój hotel, który pokój, ciągle czegoś szukam... Jakaś trauma z dzieciństwa? Z życia płodowego? Z innego wcielenia, czy co?.....
  18. No to ja już nic nie dodam... Nie-do-wiary! Ale super!!
  19. To szkoda, ale dziękuję, że próbowałaś, Irenasie :) Maniusia czeka dziś szczepieni przeciwko chorobom wirusowym. Mamy na to kaskę. Na wściekliznę przyjdzie czas za 2 tygodnie - to już na rachunek urzędu gminy, jako szczepienie obowiązkowe. A propos, dacie wiarę, że moją znajomą ugryzł tydzień temu nietoperz? W nocy spadła jej kołdra na podłogę, sięgnęła po nią i trafiła na nietoperza... Nietoperz widać, wleciał przez otwarte okno, szukał miejsca na zimowanie. Oczywiście skończyło się zastrzykami przeciwko wściekliźnie, a nietoperz obserwowany przez 15 dni.
×
×
  • Create New...