Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Co tam u Was, kochani?
  2. Bardzo dobrze wygląda jak na swoje lata :)
  3. A tu Hera wpadła na małą kawkę - cholerka, znalazła pod ogrodzeniem zdechłego ptaka i nie dała sobie odebrać, właściwie sam szkielecik z piórkami :( upload images A to ulubiona zabawka, piszczący piesek, tez tylko juz resztki: photo hosting image upload no limit
  4. image sharing upload images free adult picture hosting pictures upload
  5. ups, to tak jak się nie widzi, a pisze: nasz to czarny podpalany. już bardzie zwyczajnego psa nie mogło być...
  6. Jaanka, witaj :) i się rozgość, proszę, na wąteczku :) Kolejny raz siusianie po wyjściu z kojca:) za to rano podałam w misce chrupki i poszłam do pracy, teraz za gwoździa nie mogę tej miski znaleźć... Znowu sobie ją wciągnęła, ale w budzie (duza buda, dużo słomy) nie widać tej michy. Dobrze, że blaszana, bo po plastiku by pewnie śladu nie było.
  7. Wypełniłam dla Milki, Pelasi i żyjacej nadal Zulki :)
  8. Zaraz wypełnimy :) Maryniu, a jak ja mam ją wypełnić? Dal jednego psa, np. dla Milki, która u nas została na stałe? Czy Zulki?
  9. Postępy są! Siusiu po wyjściu z kojca! Nie zawsze jeszcze, ale co drugi spacer od tego się zaczyna! Kupsko tylko raz w ogrodzie, wczoraj. A rano widzę kolejną kupę w kojcu. No nic, powolutku, powolutku.I po spacerze po ogrodzie sama wchodzi do kojca. Dostaje oczywiście smaczek (super są te duże ciastka od JOLY) i nie chce tak rozpaczliwie wyjść zaraz za mną.
  10. Ja tez się przyłączam do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, Sylwio! Myszyniec to piękne miasto, środek Kurpi i centrum kultury kurpiowskiej. Miałam okazję tam być prowadząc szkolenia agroturystyczne. Warto zwiedzić przy okazji :)
  11. Juz wyznaczony termin kastracji Rudziola, na środę. Kiedyś dr Sumińska mówiła w radiu, ze im mniejszy pies, tym bardziej znaczy teren. Mam nadzieję, ze Rudzikowi te zapędy zanikną, bo póki nie ma mrozu, on do domu się nie garnie. Podczas naszej nieobecności siedzi "u siebie" pod furtką lub na ławce pod dachem przed domem, na kocu. Popołudnie już chętnie spędza w mieszkaniu, a na wieczór to nawet nie chce wyjść na siku, cwaniaczek. Musze go czasem wynieśc na rękach, jak wychodzimy na ostatni spacer z domowymi suczkami. Ale pierwszy się melduje pod drzwiami, żeby tylko o nim nie zapomnieć :) Rano nie chce tak zaraz wychodzić, w końcu to jeszcze ciem,na noc, ta moja 6 .00. Najpierw śniadanko, potem wyjscie na dwór.
  12. No właśnie?... Pewnie nic nowego ani ciekawego :(
  13. O Szarą był telefon kilka dni temu, z MojaOstrołęka. Ale po pierwsze o godz. 22, po drugie bez "dobry wieczór', tylko "ten pies to jeszcze aktualne?", a potem "a gdzie to?". W ogłoszeniu jak byk stoi nazwa mojej wsi. Jak powiedziałam, gdzie to, to było "anie, to nie". Młody, chłopiecy głos. nie to nie. Czekamy dalej. O Rudzika juz nikt nie pytał.
  14. U nas też w kojcu nowy piesek, taki łaciatek średniej wielkości. Warczy i nie bardzo da się go wyprowadzić do zdjecia, a byśmy chcieli go pokazać w naszej gminnej gazetce.
  15. Bo tak jak Nutusiowa Imka być może i Giga by się na nowo odnalazła w innym domu.
  16. Grażynko, biedaku kochany ... Ot, o nieszczęście bardzo łatwo :( A ja byłam na konkursie kulinarnym dla Seniorów w Goworowie, a właściwie Lipiance 10 km od Goworowa. Od 13 lat jeździmy z seniorami z mojej gminy, a tym razem i ja wzięłam udział. Wszak konkurs od lat 55, to już mogę brać udział :) I wiecie co, wygrałam w kategorii "Napoje alkoholowe i bezalkoholowe" ze swoją Dereniówką :). Inne nasze panie też dostały nagrody i wyróżnienia, za chleb z ziarnami, za ciasteczka.
  17. Hera jest bardzo przyjacielska do ludzi. Nasz znajomy śmiało wszedł na posesję, a ja akurat byłam z Herą w ogrodzie. Rzuciła się powitać go, skakała, machała ogonem, domagała się pieszczot. Rudzik drugi, takie to psy obronne :) W gminnym kojcu kolejny biedak ze wsi, łaciaty kundelek.
  18. Ale fajny psiak :)
  19. O, to jest nadzieja na domek, hurra! :)
  20. Ale rzeczywiście Muszynka urocza, taka radosna i ma piękne oczyska!
  21. Hejko, Dziewczyny :>) Jak tam Psoteczkowa ranka posterylizacyjna? Jak Wasze zdrowie?
  22. Kiyoshi, konfirm - jak ja się Wam odwdzięczę?..... Sowa - ogromne dzięki za ofertę godzin szkolenia! Na weekend przyjechał Michał i moja siostera - psy wybiegane, nakarmione, kojec posprzątany... Bardzo duża pomoc dla mnie, na prawdę.
  23. free photo hosting
×
×
  • Create New...