-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Maniuś pozdrawia i prosi o ogłoszenia.... w sobotę dopiero będę miała czas na zrobienie więcej zdjęć Dacie wiarę, ze ten maluch zachowuje czystość w kojcu? Staram się go wypuszczać dość często, o ile mi czas pozwala. A rano pierwsze kroki po otworzeniu furtki kojca Maniuś kieruje pod krzaczek, ślicznie załatwia swoje psie potrzeby, a potem szaleje z Rudzikiem. Czasem w galopie przewróci i zaczepi Zulkę (jest płacz z przerażenia...) i Nutkę (wściekłe warczenie naszej 4-kilogramowej babinki), i bardzo skacze na moje nogi. Opędzam się ułamaną gałązką i staram się go oduczyć od tego. Zadziałało odrobaczenie - po zrobieniu kupala z doopinki zwisała biała tasiemeczka, blee... Wyciągnęłam przez chusteczkę, to była długa psia glista :(. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
malagos replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Oby z czasem wydoroślał, chłopaczek jeden! -
W klatce pułapce jedyna nadzieja.... Ale całe szczęście, Mortes, ze go wypatrzyłaś, chociaż głodny nie jest, łatwiej zniesie to zimno.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
malagos replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dawno tu nie zaglądałam :) Byłam pewna, ze Rokuś jest u Ciebie, Ewuś, na stałe?... -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dostałam znów cudowne wieści z domku Hesiowego :) Pani pisze, ze Heśka wzbudza sobą zachwyt przechodniów na ulicy i nie ma osoby, która by się do nie nie uśmiechnęła. Tyle pozytywnej energii w tym kosmatym ciałku :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Chyba lepiej się Pokerku nie pokazywać... -
Cholerna choroba! I biedne te maluszki.... Nasz Nutka przeszła parwowirozę jak była 3-miesiecznym szczeniakiem, jeszcze przed szczepieniem. Wzięłam szczylka z Palucha na dt, okazał się chory na parwo - zaraził roczną Jessikę mojej siostry, i naszą Nutkę, sam odszedł w 1 dzień! Jessi chorowała dość ciężko, ale nasza Nutka - bardzo, bardzo ciężko, właściwie to już była jedną nogą za TM. Dwa tygodnie wlewów, zastrzyków, karmienia jogurcikiem po kropelce do pyszczka. Na nieszczęście (i szczęście) kolega naszej 7-letniej Agi wziął ją na ręce i upuścił. Złamała łapkę w guzie łokciowym, płacz, lament, ból, ale klin klinem... Potem, za 2 lata przy sterylizacji nasz Leszek miał problem - takich zrostów w jamie brzusznej nigdy nie widział. Czyli maleńkiej Nusi popękały jelita, ale oblało się to wszystko tkanką łączną.
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Obaj się zgrali kolorystycznie, to fakt. Czy z takimi zdjęciami, jakie są, można ogłaszać?.... -
Zauważ, ze jest to fundacja, nie osoba prywatna. Łatwiej pozyskać fundusze. W każdym razie pani ma długi za prąd, za wynajem chaty, a wyciaga nowe psy ze schronisk. Był jakoś niedawno program w TV o niej. Ale nie chcę oceniać... Za to dostałam takie cudowne wieści z Heśkowego domu z Gdańska, że aż miło!
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pewnie i są zaprogramowane, choć czasem siusianie w domu trwa do pół roku, czasem i do roku. ale Maniuś to mądry chłopanio :) -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
malagos replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jest śliczny, aż nie do wiary, ze ktoś go wyrzucił! Moze przez tę chorobę skóry? -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przywitam się w poniedziałkowy ranek :) -
Hmm, Irenasie, o tej osobie różne są opinie- ma zagorzałych zwolenników, jak i przeciwników. Ja osobiście nie mam zadnia, ale raczej przychylam się do opinii: zbieraczka. Był wątek o psie oddanym jej pod opiekę, czasowo, którego nie chciała oddać właścicielce ( naszej forumowej koleżance o nicku kolejna_kobietka). Sąd, rozprawy, brudy....Eh, każdy kij ma dwa końce.
-
Mój Boże, biedak kochany :(
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pokerku, serdeczne dzięki za bazarek! Psiaka nazywam po domowemu Niuniek (he, he), a bardziej oficjalnie Maniuś (bo taka z niego słodka gapka) Psiątko ma chyba jednak więcej niż te 3 miesiące, pewnie 4 skończone - bo ładnie wytrzymuje bez siusiania w kojcu w nocy, zawsze po wypuszczeniu biegnie na trawkę i na razie kuca jak sunia. Kupka jeszcze się zdarzy , choć dziś rano było bez wpadki. Tak że - brać i kochać! -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wiesz, wolałabym żeby nie czekał za długo u nas.... -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
malagos replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Maleńtas z niego rzeczywiście. Ma śliczne umaszczenie :) -
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Takie małe to szkodniki, oj! szkodniki! Wszystko wyciągnięte, pogryzione, ale co tu się gniewać na gnojka? Nie można :)