-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Zajrzałam na fb, i tam cisza....
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek tylko 1 fancik - kurtka: -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zajrzycie, kochane, w wolnej chwili do nas... -
Założyłam watek naszemu podopiecznemu....
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Maniuś zaczepia do zabawy Zulkę i Nusię, a te biedaczyska nie wiedzą jak się bronić...Piszczą, szczekają, bardzo się boją :( Za to Rudzik jest dobrym wujaszkiem i czasem bawi się ze szczylkiem. Kręcą kółka, ganiają się, podszczypują. print screen windows screenshot windows 7 screen shot pc -
Rankiem 18 listopada obudził mnie skowyt przed domem. Wypuściłam Rudzika i Nutkę, sama założyłam kurtkę na piżamę i wyszłam przed dom. Mały piesek, przestraszony, próbował uciekać przez bramę i utknął z głową w ogrodzeniu... Jakiś drań przerzucił psa przez ogrodzenie...Całe szczęście, ze nic się nie stało. Uwolniony szczeniak przylgnął całym ciałem do Tomka. To młodziutkie psiątko, tak 3-3,5 miesiąca, będzie pod kolano. Energiczny, wesoły, pogodny, rozbawiony. Zlikwidowaliśmy na dzień dobry pchły, bo było ich mnóstwo, i odrobaczyliśmy. Maniek jest u nas w kojcu w sadzie, bo z tego przydomowego wyszedł między prętami. Ale i tak większość czasu spędza na placu i w ogrodzie, chodzimy tez na spacery. Dostaje 3 razy dziennie jedzonko i zrobił się już z niego śliczny zadbany piesek :) Bardzo potrzebna karma dla szczeniaków, bo na razie daję Fitmin dla psów dorosłych, i gotowane. Wpłaty: Nadziejka - 10 zł kiyoshi z bazarku - 60 zł anica z mojego bazarku - 35 zł kiyoshi sponsorowała wyróżnienia ogłoszeń - 12 zł z bazarku i od Poker - 60 zł z bazarku Mazowszanki - 230 zł -100 na Rudzika=130 zł Razem: 295 Wydatki: smaczki - 12,20 zabawka -12,66 karma puszki 37,12 wyróżnienie mojego ogłoszenia na OLX -5,99 obroża, 2 kostki do zabawy 25,90 zabawki pluszaki 8 zł szczepienie p-ko chorobom wirusowym 43,20 zł mięsko, dodatki - 40 zł Jest: 109,93 zł a oto Maniek: image hosting gif imgurl upload image online image upload no size limit
-
Hera- Miała zginąć pod kołami-los chce inaczej. POMOCY!
malagos replied to paula82's topic in Już w nowym domu
i co z sunią? Jakieś wieści?... -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
malagos replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Aaaa, tak pytam, bo wczoraj byłam w Opatowie (między innymi) , 3 dzień wyjazdu studyjnego. Sandomierz, Jędrzejów, Opatów, Kielce - zaraz na myśl mi przychodzą psy i osoby z dogo. -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zaglądam po powrocie, a tu TAKA niespodzianka! Bardzo się cieszę i jestem dobrej myśli :) -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
malagos replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Macie nadal psy w Kaliszanach koło Opatowa, czy to tylko stary banerek w podpisie? -
"Nasza" forumowa Irenas mieszkała w Chotomowie, od 1,5 roku kupiła domek z działką w Dyszobabie pod Różanem, niedaleko nas. I tu ma spokój, 5 psów i koty, i chyba sobie chwali. Czasem zmieni się miejsce na lepsze, ale czasem.... Nie wiadomo, co radzić?......
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
malagos replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Banerki sie pojawily!!!!! -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
malagos replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
o matko, BANERKI SĄ!! -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
malagos replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mój boże, i u mnie na stanie od dziś szczeniorek.... -
image hosting no sign up Taki mały glutek :)
-
Hera- Miała zginąć pod kołami-los chce inaczej. POMOCY!
malagos replied to paula82's topic in Już w nowym domu
image hosting site no sign up how to use print screen image hosting above 5 mb image hosting without account -
Hera- Miała zginąć pod kołami-los chce inaczej. POMOCY!
malagos replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia rentgenowskie z lecznicy: image post screenshot windows image sharing -
Oczywiście, znalazłam, przeczesałam zaraz po zniknięciu miski budę grabiami! :) Na razie buda bez słomy, tamta starą wygarnęłam na taczkę i dałam na kompost, nowa już czeka w worku w garażu. Może ten piesek z kojca gminnego do nas zawita, ale an razie do czwartku mam wyjazd szkoleniowy, wiec Tomka nie obarczę dodatkowo kolejnym psem. a poza tym dziś w nocy podrzucono nam szczeniaka przez płot, wiec dodatkowe zajęcie i tak jest.........
-
A nam przez płot w nocy szczeniaka podrzucono!.........