Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Czy szybko?...3 miesiące, dużo pracy, dużo czasu, dużo zachodu, ale warto było :)
  2. Koty śliczne! A psiaki, te dwa są tylko, ze zdjecia na ulicy?
  3. Ja też widziałam i głaskałam suczynkę :)Takie to ładniutkie i wcale nie szczekliwe :)
  4. Aniu, dawno Cię nie było :)
  5. E tam, jakoś czarno-białe to zdjecie :)...he, he!
  6. One stworzyły stado! Jak wilki :) Fajnie, że tak się zgrały. Kto jest przywódcą? Bo że to nie Ty, Irenasie, to pewne, he, he :)
  7. Pozdrów ja od nas, podpytaj o zdrowie...
  8. Bardzo podobne do siebie te szczylki. Poprzedni miot był całkiem inny, nie? Pewnie i tatuś inny, jakiś puchaty, a teraz gładkowłosy.
  9. Czy ktos Jej pomaga, oprócz Ciebie, Kejciu?
  10. Ja często mam problem z wymyśleniem imienia dla psa ?) Teraz w naszym gminnym kojcu suedzi czarny podpalany chłopak i mam problem...Dziewczyny już proszą: "tylko nie Pikuś!" :)
  11. Dalia żyje w naszych sercach....
  12. Już wróciłam, pogoda była sliczna, widac było Tatry jak na dłoni :) Większość "moich" kobiet nigdy nie była w górach, tym bardziej się cieszę z tego, ze je zobaczyły w pełnej krasie :) U Hery wszystko ok, czyli oddycham spokojnie. Wczoraj sprzątnęłam kojec, wyniosłam tonę liści i zaległych kup zza budy, wygarnęłam starą słomę i jak mi rolnik dowiezie, napakuje świeżej. Nie wiadomo, kiedy się może przydać :)
  13. Ja Ci nie odpowiem, bo nigdy nic nie dawałam psom z tej dziedziny. Ale dziewczyny pewnie mają doświadczenie. choć w domu zajrzę może do książki prof. Anusza "Jak przedłużyć życie swojemu psu" to napiszę :)
  14. Dobra robota1 Tyle kotów znalazło domku, super! :) Trochę mnie te ceny z gabinetów wet. powalają, nie mogą ci lekarze trochę mniej brać i nie żerować na bezdomniakach, eh....
  15. Nasz Rudzik też ma swój ukochany dołek przy furtce. Narzucałam mu tam zgrabionych liści zmieszanych z ziemią i teraz muszę to wszystko zgrabiać z chodnika! Cwaniak, wszystko w godzinę wykopał.
  16. Jejku, super, ze suczynka ma szansę na zimę we własnym domu! Takie bokserkowate to najmilsze psiaki pod słońcem!
  17. Jak to dobrze, ze dzieciaki mają kontakt z psem, ze mogą dotknąć i poznać psie nawyki :) Bo część z nich na bank nigdy nie będzie miała swojego psa... (Pies w domu? Czyś ty zwariowała? A kto będzie z nim wychodził!)
  18. Im mniejsza "rasa", tym cieczka wystąpi szybciej, u mojej Nutki to był 7 miesiąc. Ano, dorastają nam dzieci....;)
×
×
  • Create New...