-
Posts
30285 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Ha! Kokietka ;)
-
Ależ cudnie, że Fantusia ma dom! Hurra! myślę, że zakochają się tam w niej tak, jak Istar się zakochała - nie ma innej opcji ;)) A już się denerwuję jutrzejszym dniem... Jutro o tej porze już Kawcia będzie z nami. Jak to będzie??
-
Fantastycznie :) Oj, transpoorterek koniecznie :(
-
Dobre wieści o Kawusi. Mam nadzieję, że i u mnie z piesem i kotami się dogada. Jest tylko jeden powód dla którego na pewno będzie tęsknić za domem Elficzkowej - u mnie nie będzie spała w łóżku :D !
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Oby tak było i nie było żadnej potrzeby się już tam pojawiać, ale ja wiem swoje - nie wyglądałaś głupio, tylko pięknie. Ostatnio gdzieś w biegu między jednym a drugim sprawunkiem zobaczyłam mocno starszą panią (zupełnie inaczej niż u Ciebie), która wyszła na spacer ze swoim psem podpierając się balkonikiem. Tak się bezwiednie i nieświadomie uśmiechnęłam na ten widok, że pani aż mnie zaczepiła i zaczęła rozmawiać. Bardzo podobają mi się ludzie, u których widać troskę o słabszych - to widać na ich twarzach i czyni je pięknymi. Ale się rozpisałam, przepraszam. Pogłaszcz Lalę i kocinkę, która wróciła z dalekiej podróży. Niech zdrowieje i nigdy już w takie podróże się nie wybiera. I uściski dla Ciebie! -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
agat21 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Ale tutaj wieści :) Jak z powieści ;) -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Chciałabym Cię zobaczyć idącą ku uciesze innych z kotem, psem i workiem darów dla szczeniorków. Myślę, że to nawet był piękny temat malarski. Tak ludzie powinni wyglądać :) -
Boziu ;(
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, szkoda psiaka, ale lepiej, że wróci w takie dobre miejsce -
Będę się starać Ci dorównać z tymi "dobrymi rękami" :) Choć pewnie nie będzie łatwo :)
-
Super, że Kawusia już na wolności!!! :):):) Czekamy na nią z niecierpliwością, chociaż moje stado nawet nie wie, że czeka ;D Jako że Kawusia przyjeżdża w niedzielę wieczorem, wzięłam wolny poniedziałek, żeby czuwać nad integracją ;))
-
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Byle by kochali psiaka i dbali o niego należycie, a na pewno będzie miał dobre życie bez względu na to gdzie trafi.. A jak juz pani przyjedzie, to wyczujecie, czy będzie dobra dla Kajetana :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj na konto Animalii poszła moja stała dla Foreścika za styczeń -
Wielkie kciuki zatem! :) :) :)
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Miód na serce :)