Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Taka śliczna psica, a tak długo na dom czeka :(
  2. Ależ cudnie, że Fantusia ma dom! Hurra! myślę, że zakochają się tam w niej tak, jak Istar się zakochała - nie ma innej opcji ;)) A już się denerwuję jutrzejszym dniem... Jutro o tej porze już Kawcia będzie z nami. Jak to będzie??
  3. Ja też mam nadzieję, że ciś się dla suni znalazło. Ona tam biedna przerażona w tym kojcu :(
  4. Mimo wszystko trzeba wierzyć, że chociaż Julka skorzysta z tego domu. A Maksio w tym roku też znajdzie dom - nie ma innej opcji :)
  5. Fantastycznie :) Oj, transpoorterek koniecznie :(
  6. Dobre wieści o Kawusi. Mam nadzieję, że i u mnie z piesem i kotami się dogada. Jest tylko jeden powód dla którego na pewno będzie tęsknić za domem Elficzkowej - u mnie nie będzie spała w łóżku :D !
  7. Oby tak było i nie było żadnej potrzeby się już tam pojawiać, ale ja wiem swoje - nie wyglądałaś głupio, tylko pięknie. Ostatnio gdzieś w biegu między jednym a drugim sprawunkiem zobaczyłam mocno starszą panią (zupełnie inaczej niż u Ciebie), która wyszła na spacer ze swoim psem podpierając się balkonikiem. Tak się bezwiednie i nieświadomie uśmiechnęłam na ten widok, że pani aż mnie zaczepiła i zaczęła rozmawiać. Bardzo podobają mi się ludzie, u których widać troskę o słabszych - to widać na ich twarzach i czyni je pięknymi. Ale się rozpisałam, przepraszam. Pogłaszcz Lalę i kocinkę, która wróciła z dalekiej podróży. Niech zdrowieje i nigdy już w takie podróże się nie wybiera. I uściski dla Ciebie!
  8. i ja dołączam do grona wzruszonych.. ile psów schroniskowych ma takie właśnie oczy? wszystkie, które straciły już nadzieję, czyli dziesiątki tysięcy. nie czekają już na nic, wiedzą, że nie warto ;( Klara ma wyjątkowe szczęście, dobrze, że chociaż ona.
  9. Ale tutaj wieści :) Jak z powieści ;)
  10. Chciałabym Cię zobaczyć idącą ku uciesze innych z kotem, psem i workiem darów dla szczeniorków. Myślę, że to nawet był piękny temat malarski. Tak ludzie powinni wyglądać :)
  11. Będzie dobrze, szkoda psiaka, ale lepiej, że wróci w takie dobre miejsce
  12. Będę się starać Ci dorównać z tymi "dobrymi rękami" :) Choć pewnie nie będzie łatwo :)
  13. Super, że Kawusia już na wolności!!! :):):) Czekamy na nią z niecierpliwością, chociaż moje stado nawet nie wie, że czeka ;D Jako że Kawusia przyjeżdża w niedzielę wieczorem, wzięłam wolny poniedziałek, żeby czuwać nad integracją ;))
  14. A Szronik to taki bardziej domowy pies by mógł być? Pewnie nic nie wiadomo jak zachowuje się w domu? :(
  15. Byle by kochali psiaka i dbali o niego należycie, a na pewno będzie miał dobre życie bez względu na to gdzie trafi.. A jak juz pani przyjedzie, to wyczujecie, czy będzie dobra dla Kajetana :)
  16. Dzisiaj na konto Animalii poszła moja stała dla Foreścika za styczeń
  17. Wielkie kciuki zatem! :) :) :)
×
×
  • Create New...