Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Głaski dla skrytego chłopaczka ;))
  2. Ja też do chrześniaczki zaglądam ;) Cieszę się, że wszystko dobrze i u niej i u psiaczka :)
  3. Jeśli kicia mogłaby być dowieziona na Wolę, poproszę TZ, żeby posiedział jutro w domu, kotka mogłaby poczekać u nas tych parę godzin. Na Saską Kępę niestety nie mamy jak dojechać o tej porze..
  4. Radio fajne jest, to prawda :) Ja kiedyś bardzo dużo słuchałam Trójki, a w czasach młodości nie mogło być soboty bez listy przebojów. Umawialiśmy się nawet z ludźmi z klasy na wspólne słuchanie :) Ale teraz, po "dobrej zmianie" to już nie jest to radio, odeszli najlepsi :(
  5. Amor miał farta ;) Mam nadzieję, że się szybko zadomowi, a nowy dom szybko go pokocha :)
  6. Też czekam z nadzieją, że wreszcie tym razem...
  7. bardzo pięknie się prezentuje :) łapeczka już zupełnie zdrowa?
  8. Wielkie kciuki za operację! I głębokie ukłony dla Wszystkicj Zaangażowanych :)
  9. Zdecydowanie "przystojny" to pasujące określenie :))
  10. Jak dobrze dzieje się na wątku, nadrabiam zaległości i zaglądam :)
  11. Jak dobrze, że Fanta vel Faza ma się tak wspaniale! Co za relacja i fajne zdjęcia! Mam nadzieję, że u Kawusi vel Kajusi też będzie miło. Oczywiście najpierw wszystkie swoje zdrowotne sprawy pozałatwiaj pomyślnie i szybko. Trzymam mocno kciuki!
  12. Malwa, bardzo przepraszam, że nie dołożyłam się do bazarku, ale miałam tak zajęte ostatnie dni łącznie z weekendami, że nie mogłam pomyśleć coby tu podarować. Zrobiłaś bazarek biżuteryjny, więc może dorzucę swoją srebrną bransoletkę, która bardzo jest ładna i dość oryginalna - zrobiona ze srebrnych sześcianików, a w środku w nich są kolorowe szkiełka. Kupiłam ją kiedyś na licytacji fundacji dla zwierząt i bardzo ją lubię, ale niech posłuży dalej zwierzętom, czyli Gwiazdeczce. Czy zdążę dołożyć do Twojego bazarku?
  13. :)) Tam są naprawdę smaczne rzeczy. Nikt z moich znajomych nie narzekał, a z niektórymi wracamy tam już po wielokroć :) Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu. Bardzo się cieszę na spotkanie z Wami! :)))
  14. Małe sprostowanko: Shuk jest turecką restauracją, a nie wege barem :)
  15. Przestraszony, ale już rzeczywiście chyba mniej. To raczej taka życiowa ostrożność ;)) śliczny pycholek :)
  16. Dzięki wielkie, kasa dotarła :) Istar, czy masz jakieś wieści o Kajusi?? Co tam u dziewczyny się dzieje?
  17. A możesz zapytać o awaryjne przyjęcie tego starszego maluszka? Może do kogoś by go przytuliła, do jakiegoś innego zgodnego psiaka do kojaca nawet. Płacę za pierwszy miesiąc pobytu, a potem daję stałą. Tyle mogę zrobić w tej chwili :(
  18. Tysiu, czy miejsce u Murki zarezerwowane dla Kawy nadal aktualne? Może na jej miejsce dać choćby dziedeczka, który chyba ma strasznie małe szanse na adopcję?
  19. Elficzkowa, ciągle zapominam Cię spytać, czy odesłać Ci rękawiczki, które wysłałaś w podróż razem z Kajusią do mnie? Kajusia nie zniszczyła ich, a kiedy przestała się nimi interesować zabrałam już z jej posłanka, żeby się nie zgubiły gdzieś pod meblami.
×
×
  • Create New...