Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jakieś wieści od Kajusi??
  2. Boguś, płakałam przez miesiąc, codziennie po kilka razy po tym, jak musiałam pomóc odejść mojej suni. Miała raka kości, była już 9 miesięcy po amputacji łapki, rak przerzucił się do płuc i sunia się dusiła, nie mogła oddychać. Musiałam podjąć tę straszną decyzję, byłam przy niej do końca, głaskałam ją po łepku, gdy odchodziła. Długo sobie wyrzucałam, że nie zauważyłam wcześniej, że lekko kuleje na łapkę, że wcześniej nie podjęłam jej leczenia. Była z nami 10 lat. Przeżyła ze mną wiele ważnych dla mnie chwil. To była moja wielka przyjaciółka. Do dziś jej wspomnienie zalewa mnie falą ciepła, a minęło już 7 lat. Teraz wiem, że mogę jedynie podziękować losowi, że pozwolił nam się odnaleźć i przeżyć razem te 10 lat. A teraz jest ze mną kolejny rozbitek życiowy, który znalazł przystań w moim domu, i wiem, że moja sunia cieszy się, że na jej miejsce przyszedł kolejny zwierz, który jest kochany. Że zrobiła mu miejsce odchodząc, może nawet specjalnie skrzyżowała nasze ścieżki. A w moim sercu będzie zawsze mieć wyjątkowe miejsce. Pozdrawiam Cię serdecznie i wierzę, że Twój Przyjaciel da Ci znak, że jest w miejscu, gdzie jest mu dobrze i spokojnie, i że nie chce, abyś się zadręczał. I dziękuje za wspólne wspaniałe lata.
  3. Grosik dla ślicznej mordeczki poleciał :) Niech mu się szczęści. Pierwszy uśmiech losu już go spotkał, teraz pora na kolejne :)
  4. Wszystkie mordeczki takie zaprzyjaźnione i zaopiekowane - miło się tu wchodzi na wątek :)
  5. Czyli szukamy spokojnego miejsca, gdzie Tobiś będzie głównie leżał? czy musi mieć stałą opiekę, czy może na jakiś zcas zostawać sam? Czy załatwia się w domu, czy trzeba go wynosić na zewnątrz kilka razy dziennie, aby załatwił swoje potrzeby?
  6. Tobiś normalnie wychodzi na spacery, czy wciąż nakaz jak najmniej ruchu?
  7. Dziękuję za zaproszenie, Homerek to śliczny psiak, myślę, że szybko wpadnie komuś w oko. Poproszę o nr konta, kapnę grosik.
  8. Tutaj Foreścik z tą swoją ulubioną piszczałką? ;))
  9. Ciekawe jak długo Misiaczek będzie tęsknił za wolnością? A kiedy zdecyduje, że jednak fajnie być zaopiekowanym..
  10. A jak pięknie mu na granatowej poduszce! ;))
  11. Musi pokochać, innej "opcji" nie dopuszczamy :)
  12. Ignasiu... Co można napisać po takich wieściach. Trzymaj się dzielnie. Walcz i burcz. A kiedy przyjdzie już ten moment..bądź spokojny, poczuj wszystkie nasze ciepłe ręce i myśli. Masz teraz dobrą przystań na koniec życia, dobrze, że tak ci się ułożyło.
  13. Jak fajnie, że Aldrumka się odezwała :) Bo u mnie też w pracy problem.. O tej porze nie mam jak wyjść z biura i pojechać na Francuską...
×
×
  • Create New...