Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Zapytajcie Kikou, ja nie mam u niej w tej chwili żadnego "mojego" pieska, więc nie wiem jaka sytuacja.. Nie mam pojęcia jak pomóc kotce. W sprawie sterylki mogę zapytać znajomą o pomoc w znalezieniu miejsca w warszawskiej klinice, ale po paru dniach trzeba będzie ją zabrać. Nie dam rady wziąć i psa i kota naraz na tymczas
  2. Ja też po rozmowie :)
  3. Dzwoniłam do Magdaleny, nie mogła rozmawiać, ma oddzwonić. Czekam. Załamałyście mnie tymi nowi psiakami. Zwłaszcza staruszką. Coś trzeba z nią zrobić. Może Kikou by ją wzięła? U niej same staruszki. Co dokładnie dolega kotce? Jest zdrowa czy ma jakieś problemy po wypadku?
  4. Za pieniądze gminy? A lecznica w Zamościu jakaś? Żadna?
  5. A nie ma gdzie w okolicy wysterylizować kotki? W żadnej lecznicy jej nie przetrzymają, aż się zagoi??
  6. Też bardzo się cieszę, że Kawa przyjedzie bezpośrednio do Warszawy :) Dla mnie w obie strony to byłoby z 9 godzin w samochodzie najmarniej, a nie mam w ten weekend z kim zostawić mojego zwierzyńca na tak długo. Także pani Magdalena spadła jak z nieba :)
  7. Wielkie kciuki zatem jutro!
  8. Bardzo żal, że jeszcze nikt nie zechciał dać domu Dragonowi. To chyba niedobry czas na razie na adopcje, ludzie powoli dopiero dochodzą do siebie po szaleństwie świątecznym :( Mocno wierzę, że teraz rozdzwonią się telefony. Wciąż jest wiele osób bardzo lubiących ONki
  9. Strasznie szkoda malutkiej :( Los jej naprawdę nie oszczędza. Mam nadzieję, że szykuje za te wszystkie "turbulencje" wspaniały dom :) Oby gronkowiec szybko dał się pokonać.
  10. Ludzie obserwują, bo często pewnie dramatyczny tytuł przyciąga uwagę. Ale trzeba mieć nadzieję, że u kogoś na obserwacji się nie skończy
  11. Grzeczna śliczna suńka :) I dzielna ;) Jutro wyślę grosik dla niej i Pomadki. Konto to samo, co dla Nutki która miała być Nitką?
  12. Boziu, Małgoś nie ma końca tych nieszczęść w Twojej gminie. I pewnie we wszystkich innych, tylko w niewielu są tacy ludzie przez duże "L" jak Wy. Czyli każda posesja z ogrodzeniem nie wchodzi w grę, bo on wyjdzie górą?
  13. O rany, bardzo mocno trzymam kciuki, żeby pani odebrała telefon i mogła zrobić pa. I żeby dom okazał się tym właściwym :)
  14. Dzięki za wieści o psince. Ja też wszystkim życzę dobrego nowego roku, a Foreścikowi kochającego własnego domu :)
  15. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich bywalców wątku o Grzesiu, niech ten rok będzie lepszy, zdecydowanie lepszy. A Grześ vel Gregorła vel Grisza niech znajdzie swój własny dom :)
  16. Dziękuję za zaproszenie na wątek, ale tak, jak napisałam już do Bogusik - w styczniu nie dam rady pomóc finansowo: będę mieć sunię na darmowym tymczasie. W następnych miesiącach pewnie będzie mi łatwiej. Trzymam mocno kciuki za wszystkie psiaki, którym dałyście znowu wolność i nadzieję :) Niech jak najszybciej znajdą dobre domy, a Wam niech się szczęści we wszystkim za tę pomoc i serce, które dajecie <3
  17. No to będziemy się umawiać :) Może wspólny spacer po Moczydle? :)
  18. Dzięki za odwiedzenie Kawy (pomyślę nad imieniem, jak ją zobaczę ;) i wieści od niej. Super, że umie chodzić na smyczy. To mnie bardzo uradowało, bo w przeciwnym razie byłby kłopot. Gusiaczku, przyjdziemy do Cię z sunią na zazanajomienie się - masz jak w banku ;)
  19. Uszka jest przepiękna, a krzywe łapeczki tylko dodają uroku :)
×
×
  • Create New...