Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Podpisuję się pod opiniami dziewczyn - ja też miałam wrażenie, że czytam dobrą powieść obyczajowo - sensacyjną :))
  2. Dziewczyny, pytam kogo się da o miejsca dla kotów - dwie osoby przestały się do mnie już odzywać :D na wszelki wypadek.. Ech. W tej sytuacji mam tylko jedną propozycję: jeśli macie jakiegoś kota w potrzebie, który mógłby być wychodzącym i dogadałby się z innymi kotami i nie boi się psa, to ja mogę wziąć na dt.
  3. Czy Kawa jest zgodna z innymi psami i kotami? Co o niej wiadomo? Kiedy dokładnie ma jechać do Zamościa?
  4. Stała grudniowa dla Blekusia dziś poszła. Może rzeczywiście warto wyróżnienie ogłoszeń wykupić? Ile to wyniesie?
  5. Dawno nie odwiedzałam mojej ulubionej suńki. Szkoda, że ciągle cisza w sprawie domku. :( Poszła moja grudniowa deklaracja dzisiaj.
  6. Ja poproszę 2 porcje, ale wolałabym odebrać osobiściw, bo boję się, że poczta je zniszczy trochę, nie mówiąc o czasie dostarczenia teraz i kosztach pp. I jeszcze jedno: czy koty też je zjedzą??
  7. Michaś wygląda na tak szczęśiwego, jak tylko uratowany i bezpieczny zwierzak być może :) Serce się raduje
  8. Jasne :) będę pytać, chociaż nie jest łatwo. Muszę przeszukać bazę dalszych znajomych, bo bliżsi zapsieni lub bez mozliwości / chęci wzięcia zwierza.
  9. Lisek i za tymi kratami wygląda ślicznie. Dobry charakter to znaczy, że zgadza się z innymi psami, czy jest ułożony? Suńka rzeczywiście miodzio :) Babie od szczeniaka, którego musiała oddać szkoda odpowiadać, ciekawe, czy coś zrozumiała .. :/
  10. Zadzwoni telefon, na pewno po Loteczkę. Ona jest urocza. Tylko musi minąć ten "magiczny" czas.. Który psiak jest adopcyjny z przytuliska?
  11. No to się ząbek siekacz trafił...Artysta no!
  12. Jestem i ja po przerwie. Dramat z tymi świętami. Jak ja ich nie lubię już od wielu lat. Zamiast stawać się lepszymi niektórzy "ludzie" pokazują najgorsze swoje cechy. Ile psiaków jest w stanie pomieścić przytulisko? :(
  13. Bardzo lubię te jego białe skarpeteczki "stópki" ;) Mam nadzieję, że moja listopadowa dotarła na konto Animalii
  14. Jeszcze do jednej osoby dziś napisałam z pytaniem o dt. Ona zakocona, ale może ktoś z jej znajomych?...
  15. Czyli kotki whiskasowe znalazły dt? Te trzy i ich mamusia zostały w lecznicy?
  16. Mocne kciuki! Z samego Płońska to chyba trudno kogoś znaleźć.. ale chyba z Nowego Dworu Mazowieckiego ktoś był.
  17. Bacusiu, powodzenia w nowym życiu! Taki cud cię spotkał, to musi teraz już być tylko dobrze :) Bardzo się cieszę, i kłaniam nisko wszystkim, którzy uratowali i odmienili to psie życie :)
  18. Jak ona reaguje na inne zwierzaki?
  19. A jeśli u Murki trzeba będzie długo czekać, a stan psa niedobry, to jakieś inne miejsce chyba dobrze by było znaleźć? Jak myślicie? Jak pies pojedzie do hotelu dorzucę 50zł jednorazowo. Deklaracji stałej już nie mogę, mam dużo staruszków bez szans na adopcję wśród deklarobiorców :(
×
×
  • Create New...