Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tak sobie patrzę na nią i na Zuzię mi wygląda :) Ale to mało oryginalne imię - może ktoś będzie miał lepszy pomysł?
  2. Jednorazowo podeślę grosz. Niestety wśród moich "deklarobiorców" większość to starsze i nieadopcyjne psiaki, więc comiesięczna "lista płac" się nie chce skracać ;)
  3. Bardzo bardzo się cieszę, wreszcie i Devonek będzie wśród własnych najwłaśniejszych ludzi :)
  4. Czy te kotki, które siedzą w lecznicy już 3 miesiące to kociczki czy kocurki?
  5. Zdrówka Foreściku, moja listopadowa wkrótce poleci
  6. Zaglądam i ja, przepraszam, że zamilkłam na poczcie i nie odpisuję, ale trochę komplikują mi się sprawy życiowe i mam ograniczone możliwości działania teraz. Z moich znajomych "zakociłam" ostatnio na maksa kolejne 2 osoby, nie mam już pomysłu do kogo uderzać. Mam się niebawem jeszcze widzieć z koleżanką, która ma już 3 koty, więc szanse nie są duże :(
  7. Czyli byłaby do odbioru ewentualnie z Trójmiasta? Czy mogłaby tam gdzieś trafić do lecznicy?
  8. A kiedy Pati się tam wybiera w najbliższym czasie? Dla sunieczki pewnie na początek miejsce w lecznicy by się przydało, skoro nie wiadomo czy zdrowa?
  9. Z transportem pomogę, jeśli tylko będzie to możliwe. Gorzej z miejscem :( Szczeniorki chyba niewiele osób bierze do siebie?
  10. A czy jest miejsce dla tej suni jeśli znajdzie się kasa, czy trzeba szukac też miejsca?
  11. Ja też się melduję..na razie nie wiem jeszcze ile mi zostanie po opłaceniu wszystkich zobowiązań, ale może coś wysupłam
  12. Ile kasy potrzeba, żeby wyciągnąć pozostałe szczeniorki prawdopodnie chore?
  13. Weszłam z ciekawości, bo imię psiaka bardzo oryginalne i ładne :) Dwie moje deklarowiczki miały jechać do domu - niestety nic z tego nie wyszło, ale jakoś Pelikanowi pomóc trzeba - zapiszcie ode mnie 10 zł stałej, więcej nie wydolę :(
  14. Kiyoshi,po moim powrocie z podróży (poniedziałek) wpłacę stówkę
  15. Szkoda, że nie wyszło, ale lepiej poczekać na najlepszy dom. Poproszę krótkie info na priva o tej wizycie jeśli można.
×
×
  • Create New...