To prawda, że najbiedniejsze są te starsze.. I duże. Takim najtrudniej :(
Bardzo się cieszę, że ją zabieracie. Klara - ładne imię :)
A ta druga, o której pisze mdk jak dlugo siedzi?
Biedny Teoś. Taka ciągła zmiana miejsc też nie wpływa na niego dobrze :(
Po 1 stycznia podeślę grosz dla niego. Proszę o nowy numer konta, jak już będzie wiadomy.