Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. to wielkie kciuki za pomyślną sterylkę Emki i dobry rezultat ogłoszeń Pomadki
  2. To prawda, że najbiedniejsze są te starsze.. I duże. Takim najtrudniej :( Bardzo się cieszę, że ją zabieracie. Klara - ładne imię :) A ta druga, o której pisze mdk jak dlugo siedzi?
  3. Ok, teraz muszę lecieć, ale pomyślę kiedy by było najlepiej i dam znać.
  4. Elficzkowa, mogłabyś przez kilka dni przetrzymać sunię u siebie? Byłoby mi łatwiej ją zabrać od Ciebie, łatwiej się umówić.
  5. A ja wierzę, że pani się odezwie :)
  6. A może jakieś zdjęciulo by się udało ustrzelić naszemu panu G.? Czy to jeszcze za wcześnie i się może bardzo wystraszyć?
  7. Tysiu, pw kolejny poleciał
  8. Oj, wielkie wielkie kciuki! Za dom dla Żelka i dla Rosy oczywiście też :)
  9. Czy Kawa umie chodzić na smyczy?
  10. Ja też nie znam, ale na moje nie-francuskie ucho to jakoś takoś Gregorę ..? :D
  11. Biedny Teoś. Taka ciągła zmiana miejsc też nie wpływa na niego dobrze :( Po 1 stycznia podeślę grosz dla niego. Proszę o nowy numer konta, jak już będzie wiadomy.
  12. Ależ sytuacja! Miał psiak wiele wiele szczęścia :) Bardzo się cieszę, że tak się ułożyło :)
  13. I juz po świętach. Michaś spędził je na szczęście w ciepłym i miłym miejscu, zawsze dobrze się robi na sercu, jak się wejdzie na jego wątek :)
  14. Wielkie kciuki za domy dla pięknej pary. Są oboje bardzo sympatyczni i łapiący za serce :)
  15. "Francuski piesek" wychodzi z Grzesia? A jak to by było Grześ po francusku? ;))
×
×
  • Create New...