Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 02/10/26 in all areas
-
To jest biały jeleń (albo daniel), który samotnie żyje tu w okolicznych lasach. Ma całkiem spore poroże i czasem przechodzi przez lokalną drogę z jednego lasu do drugiego. Niedawno jadąc samochodem zobaczyłam go idącego poboczem, jak usłyszał samochód - wszedł spokojnie do lasu. Widok naprawdę robi wrażenie. A Atos i Mały już w swoich domkach - to z ich domków fotki, zdjęcia akurat tych dwóch często dostaję Jutro strażacy przywiozą mi psa uśpionego Sedalinem ( bo podobno agresywny). Biedakowi umarł pan, został sam i nie daje do siebie podejść, sąsiedzi dokarmiający go twierdzą, że to agresywny pies, źle traktowany przez pana... trochę się boję, ale przecież trzeba dać szansę sierocie - może on tylko ze strachu nie daje do siebie podejść, albo broni swojego terenu.... Mam nadzieję, że sobie poradzę, liczę na Wasze dobre myśli2 points
-
1 point
-
MAŁGOSIA mdk8 kt NUM 2 książka ,,WYSPA,, za 10 zl ! NUM 20 ksiega ,,DOBERMAN,, J.PIEKIEŁKO za 15 zl! DZiĘKUJĘ WIELCE MAŁGOSIU wielką paczuszę posłałam dzisiaj dzięki bardzo za zwrot kosztów 26 zl już pieniązki przybyły Moc pozdrowień i mam nadzieję że wszystko dotrze do Ciebie fajnie w całości paczka ekonomiczna PP 00 3 5900773 3 81756553 1 ponad 6,5 kg1 point
-
1 point
-
Dochód z bazarku wyniósł 480 zł i kwotę tę dopisałam do funduszu weterynaryjnego na stronie 100.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Miałam zapytanie z mojego ogłoszenia, to odesłałam do p. Violi. Pan nawet kulturalny, podziekował, co ostatnio rzadko się niestety zdarza.1 point
-
Perełka też wyjada ziarno i wspina się, a nigdy w życiu nie była głodna, więc nie roztkliwiaj się przypadkiem nad trudną przeszłością Nesi1 point
-
Z opóźnieniem, ale jestem1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zapraszamy wieczorową porą1 point
-
1 point
-
Ja też mam taką nadzieję.1 point
-
Faktycznie Mauryś cały czas powolutku do przodu ostatnio idzie.1 point
-
Jak słodko u Ciebie. Pewnie kosztowało to wiele pracy, aby doprowadzić stado do takiego stanu A co to za cudaczek na tym zdjęciu? Ślepuga ze mnie i nie rozpoznaję1 point
-
Piękne masz widoki i w domu i poza domem1 point
-
1 point
-
1 point
-
Uważam też, ze sukienka jest bardzo ładna.1 point
-
Czas nie leczy ran, trochę je tylko zasklepia. Codziennie myślę o moich stworzeniach, których już nie ma z nami.1 point
-
1 point