Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/10/26 in all areas

  1. To jest biały jeleń (albo daniel), który samotnie żyje tu w okolicznych lasach. Ma całkiem spore poroże i czasem przechodzi przez lokalną drogę z jednego lasu do drugiego. Niedawno jadąc samochodem zobaczyłam go idącego poboczem, jak usłyszał samochód - wszedł spokojnie do lasu. Widok naprawdę robi wrażenie. A Atos i Mały już w swoich domkach - to z ich domków fotki, zdjęcia akurat tych dwóch często dostaję Jutro strażacy przywiozą mi psa uśpionego Sedalinem ( bo podobno agresywny). Biedakowi umarł pan, został sam i nie daje do siebie podejść, sąsiedzi dokarmiający go twierdzą, że to agresywny pies, źle traktowany przez pana... trochę się boję, ale przecież trzeba dać szansę sierocie - może on tylko ze strachu nie daje do siebie podejść, albo broni swojego terenu.... Mam nadzieję, że sobie poradzę, liczę na Wasze dobre myśli
    2 points
  2. Najważniejsze, że jest pod opieką i że dostaje leki. Jakie to byłoby straszne, gdyby był dalej w schronisku i cierpiał:(
    2 points
  3. Do kiedy jest bazarek? Mogę wpłacić za cegiełki dopiero po niedzieli. Jeżeli tak pasuje to dwie cegiełki poproszę.
    1 point
  4. MAŁGOSIA mdk8 kt NUM 2 książka ,,WYSPA,, za 10 zl ! NUM 20 ksiega ,,DOBERMAN,, J.PIEKIEŁKO za 15 zl! DZiĘKUJĘ WIELCE MAŁGOSIU wielką paczuszę posłałam dzisiaj dzięki bardzo za zwrot kosztów 26 zl już pieniązki przybyły Moc pozdrowień i mam nadzieję że wszystko dotrze do Ciebie fajnie w całości paczka ekonomiczna PP 00 3 5900773 3 81756553 1 ponad 6,5 kg
    1 point
  5. Dochód z bazarku wyniósł 480 zł i kwotę tę dopisałam do funduszu weterynaryjnego na stronie 100.
    1 point
  6. 1 point
  7. Miałam zapytanie z mojego ogłoszenia, to odesłałam do p. Violi. Pan nawet kulturalny, podziekował, co ostatnio rzadko się niestety zdarza.
    1 point
  8. Perełka też wyjada ziarno i wspina się, a nigdy w życiu nie była głodna, więc nie roztkliwiaj się przypadkiem nad trudną przeszłością Nesi
    1 point
  9. 1 point
  10. Mają opiekę DORA, i mogły się schować w tym domu. Jakby było gdzie ustawić domki/budki, DORA by je już dawno ustawiła.
    1 point
  11. 1 point
  12. Jak słodko u Ciebie. Pewnie kosztowało to wiele pracy, aby doprowadzić stado do takiego stanu A co to za cudaczek na tym zdjęciu? Ślepuga ze mnie i nie rozpoznaję
    1 point
  13. Może osobny wątek i próba zebrania środków na DT?
    1 point
  14. Już po świętach, ale na Nowy 2026 Rok składam Wam życzenia - wszystkiego, co najlepsze: spełnienia marzeń, zwłaszcza tych o domkach dla psiaków, sił, cierpliwości i zdrowia, wielu powodów do radości, życzliwych ludzi wokół i dobrych, szczęśliwych 365 dni
    1 point
  15. Czas nie leczy ran, trochę je tylko zasklepia. Codziennie myślę o moich stworzeniach, których już nie ma z nami.
    1 point
×
×
  • Create New...