Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/25/15 in all areas
-
Zgadzam się z przedmówczyniami :) Dziwicie się, że nas tu oczarował, a sami przecież z jakiegoś powodu adoptowaliście właśnie jego :D3 points
-
Bo dla nas każdy pies jest ważny, a starszaki mają szczególne miejsce w naszych sercach :). I wiadomości z DS są dla nas nagrodą najpiękniejszą i dowodem na to, że warto walczyć o każde psie istnienie :)3 points
-
Znalazłam miejsce dla Bezika pod Łowiczem. Jak dobrze pójdzie to jutro juz będzie w hotelu! Cioteczki dziękuję za pomoc. Teraz trzeba znowu zbierać na chłopaka... Będzie wewnątrz i nie będzie marzł o co się martwiłam.1 point
-
Aga Nika, nie "znaczył", a znaczy :). Pamiętam jak Maciek wypatrzył Olenka w ogłoszeniach i przysłał mi info. Oli wyjątkowo nas chwycił za serce :). Ogłoszeniami Olenka zajmowały się Koniczka z koleżanką :). Zastanawialiśmy się z Maćkiem, jak jeszcze Olenkowi pomóc i postanowiliśmy założyć ten wątek wierząc, że któryś ze sposobów szukania Olenkowi domku zadziała i Oli zostanie pokochany przez Ludzi, którzy czekają właśnie na Niego. I tak się stało :). Jak w bajce z dobrym zakończeniem, a takie uwielbiam :D. I tak jak pisze Panna Marple, to jest dla nas najważniejsze, jest najpiękniejszą nagrodą i stanowi dowód, że warto szukać sposobu pomocy psiakom w potrzebie. Dodam jeszcze, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że rozumiecie tą naszą potrzebę newsów ;) Olenkowych. Te wiadomości i fotki radują serce, są takim balsamem dla duszy. Oby było więcej takich Ludzi i takich domków dla skrzywdzonych psiaków :). Uściski dla Was wszystkich, ale takie specjalne - wiadomo - dla Olenka :). Ale się rozpisałam :D.1 point
-
Przelałam 300 zł dla Amisi :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333771-do-usuni%C4%99cia-rozliczony-mega-bazar-z-przetworami/ Niech malagos zadecyduje ile pójdzie na kotki od staruszki.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dlatego że Oli jest wyjątkowy i Wasze bycie razem :)1 point
-
A ja jestem za każdym razem pod wrażeniem, że Oli tak dużo dla Was znaczył, że do dziś uwielbiacie czytać co u nas :) Pozdrawiamy! :)1 point
-
1 point
-
[URL=http://s1058.photobucket.com/user/Sylwia_Ptak/media/IMG_2832_zpsfczbqo2k.jpg.html][/URL] Koty też nam nie groźne :P1 point
-
Dojechał drugi worek karmy :) Nad ranem było - 7 stopni, nadal mroźno. Na śniadanie dostały ryż gotowany na mięsie z konserwą Whiskasem/promocja. Suchą karmę mają do oporu. (Ryż/makaron gotuję codziennie psom, dostają wkładkę z puszką/gotowanym mięsem do suchej karmy.1 point
-
OJ TY byś chciała żeby od razu mi na kolanka wskoczył , z nim trzeba chwilę pochodzić lub się przespać hehe. Dziś Felek przywitał mnie buziakiem i wywalaniem kopyt do góry na moim brzuchu. - zdecydowanie twierdzę że u się wczoraj spodobało. I mam na to dowody!!! ale udowodnię już jak wrócę z badania Reksia na cushinga. Pa1 point
-
Hirek 22 listopada pojechał do domu, trzymamy kciuki, aby to był najlepszy dom pod słońcem:) poniżej rozliczenie : za hotel i zabiegi zaległe ze szpitala 543 zł. razem na koncie Hirka pozostaje: -24,87 zł1 point
-
Pewnie, ze sie zachwycamy. Piękna, korpulentna dziewczynka!1 point
-
Kryzys Ciapunia mamy za sobą uff. a Homerek kwitnie. :) Z tak koszmarnymi wynikami krwi wyszedł ze schroniska, A teraz po ponad roku ma je idealne. Wszystkie w normie. Jedynie w moczu jeden parametr wskazuje na lekki stan zapalny dróg moczowych, więc dostał tabletki na to. Czasami Homerek jest zazdrosny, pcha się do łóżka Ciapka, albo zaszczeka na Jeżyka, gdy ten mu się wgramoli do jego posłania. Poza tym życie upływa mu leniwym rytmem starszego pana. Długi sen, wolne spacerki, rozkosze podniebienia, no i tulenie, głaskanie- za czym przepada. :)1 point
-
Dzisiaj zabrałyśmy z panią Zosią (karmiącą koty na działkach ) kilkumiesięczną burą kotkę do przychodni na zabieg sterylizacji. Okazało się,że czas był najwyższy,bo wetka mówi, że właśnie jest po rujce. Chodzi o tę kotkę: Kicia uwielbia towarzystwo ludzi,ale w przychodni czuła się nieswojo. "Malutka " kicia waży... 4kg :) Pani Zosia tak ją utuczyła,to jej ulubienica :) Wetka ocenia jej wiek na ok.8 miesięcy.1 point
-
U nas też przeprowadza się ale o ile wiem to dwa psiaki z Dogo są za TM.Czy jest sens męczyć Zezolka tak skomplikowaną operacją i jeszcze po? W moim odczuciu to jeszcze jeden eksperyment,doświadczenie przeprowadzone na chorym psie przez weterynarię.Ja zdaję sobie sprawę,że dzięki takim doświadczeniom technika idzie do przodu ale................1 point
-
[URL=http://www.tinypic.pl/y3r1qxe3x1id][/URL] [URL=http://www.tinypic.pl/1w3vm1dkzzcu][/URL] [URL=http://www.tinypic.pl/wmgu0ebcembf][/URL] [URL=http://www.tinypic.pl/xdy8tw8ihthu][/URL]1 point
-
1 point
-
A Alf ostatecznie został Tosiem i pozdrawia wraz z Pańciostwem ze swojej działki Teraz to ma Chłopak pole do biegania :D1 point
-
Misiek zostanie Miskiem:) Trochę powarczał na psiaka rezydenta ale Ewu załatwiła koleżankę behawiorystkę, która dała wskazówki i będzie z domkiem w stałym kontakcie. Rezydent nie ma jeszcze roku i jest bardzo przyjazny. Misiek pewnie chce go ustawić :)1 point
-
Następne cudeńko Piękna Dixie- Tekila , która ostatecznie nazywa się Milka również pozdrawia. Niestety ranki jakie miała na pyszczku okazały się zapaleniem kości. i konieczna była operacja. Milka już jest zdrowa i jak napisała jej Pani:"daje czadu i jest kochana":)1 point
-
Pixe to wspaniała sunia i trafiła do wspaniałego domu. Ale i Toto, który długo obszczekiwał u Makili wszystko i wszystkich i zdawało się, że tak już zostanie, także wspaniale teraz mieszka. W dodatku ma do towarzystwa Larę, w której kocha się nieprzytomnie :D Psiaczki i ich Pani Ania pozdrawiają :)1 point
-
ja już myśle,ze one te jamniki sa niesmiertelne.Jutro cos nakrece filmik i zdjecie zrobie tel siory choć co byscie obaczyli jakie dziady;)1 point
-
Prezentowana już wczesniej Pixie - Kreska pozdrawia z domku (tzn z kosmosu) Jej państwo też pozdrawiają:):) Wózek niestety zajęty:):)1 point
-
No niestety, ze strony technicznej z Polą bywa ciężko. Ale to fajna koteczka. Uwielbia noszenie na rękach, co u kotów jest rzadkością :) A ją wystarczy wziąć, zawinąć w kocyk jak niemowlaka i kota szczęśliwa mruczy i rozgląda się dookoła. W ogóle jest bardzo mądra i spostrzegawcza. W samochodzie nie ma mowy o siedzeniu w transporterze. Jęczy aby wziąć ją na ręce i pozwolić jej oglądać świat przez szybę. Ogląda również z nami telewizję oraz interesuje się własnym odbiciem w lustrze. https://www.youtube.com/watch?v=rBfmcB8YE1c1 point
-
Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Do tej lecznicy we Wrocławiu, gdzie 10 kapsułek 60 mg kosztuje 145 zł, a 30 mg 120 zł już dotarłam. Udało mi się zdobyć dawkę 120 mg duuużo taniej i skwapliwie skorzystałam z tej okazji. Wystarczy nam leku na 40 dni, bo Lesio waży 12 kg i bierze po 30 mg dziennie. Lek podzielą mi w aptece na 4 części. O ewentualnej przyczynie choroby nie rozmawiałam z lekarzem - dopytam przy najbliższej okazji.1 point