Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Maarit wczoraj wieczorem pożegnała swojego kochanego Brysia (*)

To już drugie pożegnanie w ostatnim czasie, bo Brysiek(*) dołączył do Misia (*)

Pamiętam, jak się  do maarit "przypałętał" i został Brysio.... dawno to było... nie miał swojego wątku, dlatego choć tutaj chciałabym go upamiętnić.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mari23 napisał:

Maarit wczoraj wieczorem pożegnała swojego kochanego Brysia (*)

To już drugie pożegnanie w ostatnim czasie, bo Brysiek(*) dołączył do Misia (*)

Pamiętam, jak się  do maarit "przypałętał" i został Brysio.... dawno to było... nie miał swojego wątku, dlatego choć tutaj chciałabym go upamiętnić.

Takie to życie... krótkie. Plątał się po wsi i można powiedzieć, że Misiek go przyprowadził. Na drugim jest z Muszką, mamą Miśka (ona chyba miała ze sto lat...) 

 

Obraz 001.jpg

Obraz 040.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, maarit napisał:

Takie to życie... krótkie. Plątał się po wsi i można powiedzieć, że Misiek go przyprowadził. Na drugim jest z Muszką, mamą Miśka (ona chyba miała ze sto lat...) 

 

Obraz 001.jpg

Obraz 040.jpg

                           764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2021 o 23:01, elik napisał:

Śliczne, szczęśliwe psiaczki  🙂

Tylko ja trochę mniej szczęśliwa, od tego "przybytku" sztuk 4 aż "głowa boli" :(

O czarnulki nikt nie pytał, choć policja powiadomiona, nie zanosi się na ich powrót do domu, raczej nikt ich nie szuka. Wreszcie przestały eis drapać ( zakropiłam Advocatem od razu!), zapchlone były strasznie :( młodziutkie są, bardzo grzeczne i przyjazne, kochane!!! No i śliczne !!!

Biszkopcik oprócz burzy bardzo boi się mężczyzn :(

A bigielek coraz weselszy, pięknie robi "siad" ale tylko na sekundę ;) zachowuje się jak dzieciak i za takiego go wzięłam, ale młodziutki to on nie jest :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2021 o 09:20, malagos napisał:

o kurcze, niełatwa decyzja...

i zapadła ta trudna decyzja - podobna, jak u Ciebie.... mąż mi to ułatwił, krótko i stanowczo powiedział: "ona zostaje!"

więc tak trochę mniej "winna" się czuję ;)

Dnia 15.07.2021 o 08:52, konfirm31 napisał:

Wierzę Ci :). Oby te "przybytki", szybko znalazły kochających opiekunów! 

Mam nadzieję, że znajdą, bo już Tinusia raczej zostanie, staruszki - wiadomo, cud musiałby się wydarzyć. I jest już 14 :( Ten biszkopcik nie tylko ze względu na wiek, ale i fakt, że boi się wszystkiego i wszystkich - raczej nieadopcyjny. Bigielek parę latek ma, ogłaszam go jako trzylatka, ale on może mieć więcej... czarnulki młodziutkie, ale znalezienie "podwójnego" domu też łatwe nie będzie :( Są młode, nawet osobno myślę, że można je oddać do adopcji, choć chciałabym razem.

A to dopiero początek wakacji :( :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maarit napisał:

Dzisiejsza ,,porcja słodkości". Zero kalorii ❤️ Kubunio ❤️

IMG-20210716-WA0005_resize_3.jpg

IMG-20210716-WA0006_resize_76.jpg

IMG-20210716-WA0004_resize_72.jpg

IMG-20210716-WA0008_resize_8.jpg

 

Dnia 14.07.2021 o 22:15, maarit napisał:

IMG-20210714-WA0008_resize_11.jpg

IMG-20210714-WA0003_resize_69.jpg

IMG-20210714-WA0004_resize_99.jpg

 

Dnia 14.07.2021 o 22:13, maarit napisał:

Biedak bardzo boi się burzy. Dobrze, że już nie tkwi na łańcuchu, ma szansę się schować. 

IMG-20210714-WA0013_resize_91.jpg

IMG-20210714-WA0014_resize_47.jpg

              Me to you trzymający mnóstwo czerwonych serc - Gify i obrazki na  GifyAgusi.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...