Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

[quote name='MaDi']SzafranekM poczekaj, to jedyna szansa dla tej psiny. Dobrze zrozumiałam,że przyjadą po niego z hoteliku?
W Lublinie nie pada:crazyeye:[/QUOTE]
Tak, Tattoi, osoba, która ma dt z lecznicą chciała przyjechać do Lublina lub Opola po psa.

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieje, ze psina znalazła sobie w miarę suche i zaciszne miejsce i że zjadła to, co Gosia jej zostawiła + lekarstwo w srodku, bo rozumiem, ze antybiotyk podawany jest tak, jak wcześniej tzn zakamuflowany w paszteciku.
Dobrze, ze jest też druga osoba do pomocy, która dokarmia Szafranka.
Trzymajcie się wszystkie Szafranki. Buziaki od ciotki Danki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Czy skoro akcja jest na razie wstrzymana, mam odesłać Wam natychmiast pieniądze: bico, motyleqq, paniMysza, Yv1958, czy poczekamy, może uda się obłaskawić szafranka i spróbować go przetrzymać 1, 2 dni do czasu aż przyjedzie Tattoi po niego, nadal ma dla szafranka miejsce.[/QUOTE].

Ja ze swojej strony się wypowiem - mnie na razie pieniędzy nie odsyłaj, poczekajmy na rozwój wydarzeń.

A co z tym przyjazdem kogoś po Szafrana? Jakie są propozycje działań?

Link to comment
Share on other sites

Czyli teraz znow trzeba pieska lapać przetrzymac go troszke czasu dopoki Tatoi nie dojedzie po psiaka? Kurcze to jest kolejna szansa dla Szafranka ;)wierze ze sie uda! Jak piesek sie czuje ? Pewnie teraz nie daje się glaskać ? Czy może jednak znow nabiera zaufania ? jAk to jest ?

Link to comment
Share on other sites

Co prawda mnie nie wymieniłaś, ale myślę, że kaska ode mnie też doszła................jesli tak, to proszę, nie odsyłaj jeszcze, bo może uda się psiaka złapać.
Pomysł z palmerem jest, w jego sytuacji, lepszy niż z sedalinem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']strzelba do usypiania zwierząt....[/QUOTE]
Szafranku..!!!:shake::shake:
Gosiu, jak skończysz juz spisywać ludność tego kraju i będziesz jeszcze w stanie dojść do komputeraz, napisz nam, jak dzisiaj przebiegały relacje Szafranek contra Szafranek?
Jaka u Was pogoda? Mam nadzieję, że nie pada ...śnieg jak u nas wczoraj, ani deszcz.
Tego jeszcze brakuje Szafrankowi !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...