Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Rinuś']Trzeba nie mieć mózgu, żeby posługiwać się cytatami z Biblii w takiej dyskusji. No ale może to jedyne mądre słowa jakie znasz, własnego nic mądrego napisać/powiedzieć nie umiesz więc poniekąd można Ci wybaczyć. Chociaż to już jest nudne.[/QUOTE]
Możesz tego nie pojąć swoim rozumkiem, ale nie dla każdego biblia jest świętą księgą, a cytaty z niej są tak uniwersalne i ponadczasowe, że pasują w wielu dyskusjach. Open your mind :evil_lol:
I tak, uważam te słowa za mądre, choć ich tu nie użyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skrzeli']O przepraszam - temat Twojego odejścia [B]z klasą [/B]:evil_lol: z dobermaniego forum zaczęłam ja, a Ty się tylko z tego gęsto tłumaczysz już kolejną stronę :p
Wciąż myślisz, że najlepszą formą obrony jest atak?[/QUOTE]
Tłumaczyć to ja się mogę najwyżej z tego, że tak długo tam wytrzymałam :eviltong: Reszta to jest wytykanie i nabijanie się z tego co się dzieje na ogół na "rasowych" forach. A już szczególnie na waszym super tajnym, na którym chyba musi być nudno, skoro impreza przeniosła się tutaj. Dla mnie to szczyt żałości, ale róbta co chceta. Jak się nie ma innych rozrywek, to można spędzać czas robiąc z siebie głupka z kijem w tyłku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:

a ja dzisiaj osiagnęłam sukces szkoleniowy-Joko zdecydowała się wykąpać w naszym stawo-bajorze :loveu: a to jest piesek, który toleruje kąpiele tylko w gnojóweczce :cool3:

skrzeli wrzuć na luz, serio, nikogo juz to nie bawi. Na dogo nie banują nikogo za wyrażanie swojego zdania.
Chcesz merytorycznie podyskutowac? Masz coś wartościowego do powiedzenia? Chcesz się podzielic swoją wiedza/ doswiadczeniem? To dawaj, ja chętnie poczytam. A jeżeli nie...to może pora zmienić piaskownicę? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Tłumaczyć to ja się mogę najwyżej z tego, że tak długo tam wytrzymałam :eviltong: Reszta to jest wytykanie i nabijanie się z tego co się dzieje na ogół na "rasowych" forach. A już szczególnie na waszym super tajnym, na którym chyba musi być nudno, skoro impreza przeniosła się tutaj. Dla mnie to szczyt żałości, ale róbta co chceta. Jak się nie ma innych rozrywek, to można spędzać czas robiąc z siebie głupka z kijem w tyłku :eviltong:[/QUOTE]
Zmuszasz mnie do powtarzania się - dalej się tylko [B]gęsto[/B] tłumaczysz.
[quote name='Amber']Reszta to jest wytykanie i nabijanie [/QUOTE]
O swoim blogu może piszesz? Jakoś tu nieźle ludzie obrywają, są wyśmiewani i obrabiani za plecami w bardzo niewybredny sposób, który bywa tłumaczony jako wysublimowane poczucie humoru uczestniczek.
Czym się Amber różnisz od użytkowników super tajnego dobermaniego forum? Dodam, że nie jest to pytanie retoryczne, a odpowiedź jest łatwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
skrzeli wrzuć na luz[/QUOTE]
Znowu mi mówisz co mam robić - uparta jesteś ;)

[quote name='asiak_kasia']Chcesz merytorycznie podyskutowac? Masz coś wartościowego do powiedzenia? Chcesz się podzielic swoją wiedza/ doswiadczeniem? To dawaj, ja chętnie poczytam. A jeżeli nie...to może pora zmienić piaskownicę? ;)[/QUOTE]
Ale merytorycznie nikt tu rozmawiać nie chce :placz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zmuszasz mnie do powtarzania się - dalej się [B]gęsto[/B] tłumaczysz.[/QUOTE]
Jeżeli nie rozróżniasz tłumaczenia od wyśmiewania to nie moja sprawa ;). Nie miałabym się z czego po prostu tłumaczyć :evil_lol:

[QUOTE]O swoim blogu może piszesz? Jakoś też tu nieźle ludzie obrywają, są wyśmiewani i obrabiani za plecami w bardzo niewybredny sposób, który bywa tłumaczony jako wysublimowane poczucie humoru uczestniczek.
Czym się Amber różnisz od użytkowników super tajnego dobermaniego forum? Dodam, że nie jest to pytanie retoryczne, a odpowiedź jest łatwa. [/QUOTE]
A kto ty jesteś? Strażnik Teksasu? Dziubasku mój, tu nikt nie może być obgadywany za plecami, gdyż jest to forum publiczne. Widać, że długo już przebywasz z złym towarzystwie i przejęłaś ich słownictwo. Tylko na super tajnych forach można coś robić za plecami... Tj, takich supertajnych, że Sowden się chowa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Jeżeli nie rozróżniasz tłumaczenia od wyśmiewania to nie moja sprawa ;). Nie miałabym się z czego po prostu tłumaczyć :evil_lol:[/QUOTE]
Powtarzaj to sobie, aż sama w to uwierzysz.
[quote name='Amber']A kto ty jesteś? [/QUOTE]
Lepiej żebyś nie wiedziała :evil_lol:
Przyjęte jest, że "Ty" się pisze z dużej litery, ale pedagogiki przecież nie skończyłaś. Choć chyba umiejętność kulturalnego zachowania i traktowania innych z szacunkiem żadnych studiów nie wymaga.
[quote name='Amber']Dziubasku mój, tu nikt nie może być obgadywany za plecami, gdyż jest to forum publiczne. Widać, że długo już przebywasz z złym towarzystwie i przejęłaś ich słownictwo. Tylko na super tajnych forach można coś robić za plecami... Tj, takich supertajnych, że Sowden się chowa :diabloti:[/QUOTE]
Dziubasku - odwracanie kota ogonem nic nie zmieni.
Chamskie jeżdżenie po ludziach jest beee nie tylko na forum dobermanów.
Swoją drogą ciekawe to, że dostrzegasz drzazgę w czyimś oku, a belki w swoim nie widzisz - typowe ;)

Edited by skrzeli
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Belkę to ty masz, ale gdzie indziej :evil_lol:[/QUOTE]
A gdzie ?? :roll:

[quote name='Amber']Może jeszcze dasz wykład, że nie ładnie mlaskać przy jedzeniu? Fszyscy słuchamy z uwaga :fadein:[/QUOTE]
No nie zniesiesz Ty żadnej krytyki :p Chcesz zaniżać poziom - śmiało :p
To norma, że piszesz "pustego" posta jak Ci się argumenty kończą - byle jakie, ale ostatnie słowo musisz mieć - enjoy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam się tylko spytać, bo podczas tej "dyskusji" nie bardzo znalazłam odpowiedź. Wy byłyście razem na zlocie?
Czy to o Karlikę chodziło momentami, bo przez te 20-30 stron pogubiłam się. Swoją drogą, tak sobie czytam, zastanawiając się po co to ciągniecie? Każdy ma chyba swoje zdanie, które nie każdemu musi się podobać, ale powinien je uszanować. Dziewczyny chillout.

Link to comment
Share on other sites

Jari w trochę innym wydaniu:

[IMG]http://i.imgur.com/qvLGgAl.jpg[/IMG]
Foto by Karola :loveu:

[IMG]http://i.imgur.com/gkK7DiQ.jpg[/IMG]
Rysunek by BeCrew [URL="http://becrew.deviantart.com/art/Doggy-401500129?ga_submit_new=10%3A1379687079"]http://becrew.deviantart.com/art/Doggy-401500129?ga_submit_new=10%3A1379687079[/URL]

Czerwone oko jak na mohhdrecę przystało :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber'] Cięta riposta z humorem, to coś co lubię. [/QUOTE]
[quote name='Amber']Nie fiem. Nie mam pojęcia. Ale lubię kafustę.[/QUOTE] Przyganiał kocioł garnkowi.

[quote name='Amber']W ogóle nie pisałam jeszcze o tym ani razu :evil_lol: Więc jako, że sam zacząłeś wątek [/QUOTE]
[quote name='Amber']Btw znowu mnie trochę wytrzęsło czytając wynurzenia pewnych osób na dobkowym forum [/QUOTE]
[quote name='Amber']Mam na to wyje.... ale jak sobie pomyślę o morzu obłudy ludzi, którzy tam piszą to mnie trafia [/QUOTE]
[quote name='Amber']A na forum znowu dałam upust swoim emocjom, tym razem w innym temacie [/QUOTE] Chyba nie chcesz nam tu wszystkim wmawiać, że nie wspominałaś nigdy o forum na blożku. To tylko kropla w morzu wyłowiona prze zemnie drogą losową.
Za tym idą kolejne posty i kolejne tłumaczenia:
[quote name='Amber']Co ciekawe (a może i nie), wiele for na temat jakiejś rasy psów, działa dokładnie w ten sam sposób. "Miłośnicy dobermanów z Allegro" nie są bynajmniej jedyni. Teksty takie jak "ja mam w swoim katalogu zdjęć tyle ujęć z psami, które jakby ktoś zobaczył to się zesrał w gatki, bo tak brzydko wyszły" wywołują u mnie atak śmiechu. Tak samo jak przerabianie zdjęć PSem, żeby tylko piesek był idealny, mimo, że nie jest... Już nie mówiąc o jakiś akcjach z filmami z egzaminów, że ktoś tam kogoś nie wpuścił, nie pozwolił nagrać... Bosze, komedia i cyrk za kółkach :evil_lol:

A propos fot... pamiętam jak na jakimś wąteczku, waszego super tajnego forum (na którym btw może się zarejestrować każdy, po tryliard razy, nawet JAAAA zło wcielone :evil_lol:, oczywiście jakbym nie zażyła rano leków) laska wkleiła fotki z wystawy. Ot jakieś tam fotki, pieski se stojom, wonchajom, w dereczce jakiś był, na ringu też co nieco inny się objawił... Iii zjeeeba, nagle, że "gdybym była właścicielką tych psów, to bym kazała usunąć te foty!"... Luudzie, to są wasze psy! Wstydzicie się ich czy jak? Jak robiom kupęm to tez mają być idealne? Ma się wrażenie, że na wystawie wszystkie psy są perfecto, a jak tylko z niej schodzą, to pojawiają się garby, parchy i pchły.

Pies to tylko pies. Żaden nie jest idealny. Może lepiej wyjść z takiego założenia? :eviltong: Ale ludzie na forach rasowych nie potrafią... inaczej by tam nie siedzieli ;-) W każdym razie, co mnie dziwi, że jak to jest, że jest taka osoba, która ma dobermana (święty obrazek), jest aktywna, a nie jest w środowisku miłośników alegratki...? Jest poza, a nawet bardzo, bardzo przeciw :eviltong: I chyba zaczynam widzieć... [URL]http://img.sadistic.pl/pics/ca06663ddaed.jpg[/URL] Cenię bardzo, że zostali do mnie wysłani misjonarze z super tajnego forum, ale to tylko świadczy o tym jak bardzo owy ból jest silny i jak malutcy i śmieszni się w głębi duszy (?) czujecie. Gdybym ja miała zacząć "atakować" wasze forum to byłby to akt największej żałości jaką mogę sobie wyobrazić. Całe szczęście, jak pisałam, biorę leki. Mam lekarza co mi wystawia takie fikuśne recepty. Z brokatem. [/QUOTE] Dlaczego wprowadzasz zamęt nawet w swoją świtę? Dlaczego kłamiesz i lżysz na innych? [B]To przez strach - bo strach to nic innego jak zdradziecka odmowa pomocy ze strony rozumowania.[/B]
Nie rozumiem również w jakim celu zwracasz się do mnie z tym bełkotem. Nie interesują mnie bowiem Twoje niesnaski, koligacje, osobiste insynuacje. Nie jestem proktologiem - nie wyciągnę Ci z dupy tej zadry ,która za każdym razem kiedy wspomnisz o forum doprowadza Cię do orgazmu. Jestem misjonarzem ,który przybył objawić PRAWDĘ.
Nie jeden raz również dziwisz się piśmiennie nad tym dlaczego ludzie zaglądają na Twój blożek. Zatem zatrzymaj się pochyl głowę ,a objawię przed Tobą prawdę.
Człowiek to najdoskonalsze dzieło Boga jednak nawet najjaśniejszy twór potrzebuje taniej rozrywki. I tak ludzie tu zaglądają bo właśnie tej taniej rozrywki im dostarczasz odkąd [B]pies powrócił do tego co sam zwymiotował, a świnia umyta - do kałuży błota.[/B]

[quote name='Amber']A niby dlaczego miałoby mnie dotyczyć i ruszać? Jeden powód choć podaj Ja to wyśmiewam, wytykam i gardzę. Napisałabym, że mam psa tylko dla siebie, ale chyba już to pisałam... Niestety nie dotarło i nie dotrze.[/QUOTE] Twoje kazuistyczne tłumaczenia są jeno potwierdzeniem słów Pisma:
[B]Człowiekiem nikczemnym jest i nicponiem:
kto chodzi z kłamstwem na ustach,
oczyma strzela, szurga nogami,
palcami swymi wskazuje;
a w sercu podstęp ukrywa,
stale przemyśliwa zło,
jest podnietą do kłótni.
Dlatego nagle zagłada nań przyjdzie:
w mgnieniu oka zniszczony - i nieodwracalnie. [/B]

[quote name='asiak_kasia'] [B]Cytowanie bibili uważam za obrażające moje uczucie religijne[/B], wszak wiadomo, [B]ja się modle do bozi pieniążka[/B], i zaczynam podejrzewać, że jak każdej bozi nie ma tez i tej[/QUOTE] Obłuda.
Jeżeli miałabyś problem z tym trudnym słowem odsyłam do [B]Okami[/B]. Chwaliła się ,że zna słowniki i encyklopedie.

[quote name='Rinuś']Trzeba nie mieć mózgu, żeby posługiwać się cytatami z Biblii w takiej dyskusji. No ale może to jedyne mądre słowa jakie znasz, własnego nic mądrego napisać/powiedzieć nie umiesz więc poniekąd można Ci wybaczyć. Chociaż to już jest nudne.[/QUOTE] To ja Ci wybaczam to bluźnierstwo. Biblia to to najbardziej znana księga na świecie. Została przetłumaczona na około 1200 języków i funkcjonuje w wielu społeczeństwach od ponad 3000 lat. Zawiera treści religijne i zasady moralne istotne dla każdego człowieka. Niektóre księgi i fragmenty Biblii — to arcydzieła literatury światowej.
Nie obwiniaj w swej słabości innych ludzi o to ,że nie potrafisz zrozumieć tych słów skrzydlatych*
*Okamia znów zadanie dla Twoich encyklopedycznych zasobów.

[quote name='FredziaFredzia']O to to. A jeśli kogoś to obraża, bo jest niewierzący?[/QUOTE] Powszechna Deklaracja Praw Człowieka uchwalona w 1948 roku wyraźnie mówi:
[B][I]Każdy człowiek ma prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje swobodę zmiany wyznania lub wiary oraz swobodę głoszenia swego wyznania lub wiary bądź indywidualnie, bądź wespół z innymi ludźmi, publicznie i prywatnie, poprzez nauczanie, praktykowanie, uprawianie kultu i przestrzeganie obyczajów [/I][/B]
jednocześnie
[B][I]zabrania stosowania przymusu, który stanowiłby zamach na prawo posiadania lub przyjmowania wyznania albo przekonań, włączając użycie groźby siły fizycznej lub sankcji karnych w celu przymuszenia wierzących bądź niewierzących do pozostawania w ich przekonaniach religijnych i kongregacjach, porzucenia ich wyznania lub przekonań albo ich zmiany.[/I][/B]
biorąc pod uwagę, iż [quote name='Amber'] jest to forum publiczne[/QUOTE] co najwyżej możesz wyłączyć komputer lub wcisnąć ignoruj jeżeli takowa opcja na owym blożku istnieje.

Błądzicie Drogie Blożanki... Lecz ja misjonarz daję nadzieję choć sam grzeszny jestem.
Nie wątpcie jednak pochopnie byście nie zwątpiły nadmiernie, a jeno podążajcie moja drogą bowiem
[B]I postanowiłem sobie poznać
mądrość i wiedzę, szaleństwo i głupotę.
Poznałem, że również i to jest pogonią za wiatrem,
bo w wielkiej mądrości - wiele utrapienia,
a kto przysparza wiedzy - przysparza i cierpień. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...