Jump to content
Dogomania

Morgan(Pysio) w PDT już po operacji, Nowy Rok spędzi w swoim nowym DS!!


kinga_kinga7

Recommended Posts

LadySwallow pytała na wątku o wady i zalety Morgana...Według dt to psiak w zasadzie [B]bez wad[/B]-wesoły,energiczny,sygnalizuje potrzebę wyjścia z domu....Jak każdy szczeniak wymaga troski,ale....który psiak jej nie wymaga...?;)

Kopiuje info z dt :
"Hej

dzisiaj byliśmy z psami nad rzeką. Morgan był śmielszy i więcej pływał ale musieliśmy go pilnować bo nurt bardzo silny i kilka razy zdryfował za daleko. Rzeka w tym roku głeboka bo zdarzają się fragmenty z wodą o głębokości do pasa (dorosłego człowieka). Zwykle woda sięgała do kolan przy dobrych układach.

Morgan pływał, biegał, gryzł patyki. Był bardzo bojowo nastawiony do napotkanego małego wiejskiego kundelka. Kundelek uciekał a potwór go gonił. Nic oczywiście nie działał bo był na 3 metrowej smyczy;)

Na koniec był tak zmęczony że padł. W domu psa nie ma. Położył się u siebie i tylko czasami słyszę jak pochrapuje.

RTG łapy umawiam na piątek, sobotę.

Pozdrawiam."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduję,że Szczylek Morgutan :) dostał pieniądze:

[B]-od Kinga_kinga7-bazarek-150 zł,
-od moca35-40 zł[/B]

Dziękujemy bardzo zwłaszcza,że zaraz muszę zrobić przelew za tymczas psiuka....:)

Edit. Psiak ma w tej chwili 296 zł -na opłacenie dt wystarczy,ale ...należy pamiętać jeszcze o rtg....

Kurczę,skąd wziąć na to wszystko pieniądze....?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']rany, jak mówicie na niego Morguś to mnie się kojarzy angielskie słowo morgue oznaczające kostnicę...

Fajnie widzieć, że psiak ma się coraz lepiej :) Oby tak dalej[/QUOTE]

No ja niestety miałam takie samo skojarzenie, ale nie chciałam tego pisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']No ja niestety miałam takie samo skojarzenie, ale nie chciałam tego pisać.[/QUOTE]

no ja też się wahałam ale stwierdziłam, że tak żywiołowego i ślicznego pieska lepiej może nie nazywać w taki sposób, żeby kojarzyło się z takim smutnym miejscem ;) Może już lepiej Morgaś? :D liter tyle samo, jest zdrobnienie i nie kojarzy się źle. W końcu niektórzy twierdzą, że słowa mają w sobie jakąś magię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Chcialam nadmienic,ze cioteczka moca35 jest kochana:)Na bazarku nic nie kupila ale przelewik dla szczylka zrobila.
Dziekujemy:)[/QUOTE]

Cioteczka [B]Javena [/B]jest także kochana. Dokupiła jeszcze jedną garsonkę i w ten oto sposób dla Morgasia mamy 100 zł. To już coś! :) Jak tylko pieniążki wpłyną natychmiast je przeleję na konto [B]Jostel[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Cioteczka [B]Javena [/B]jest także kochana. Dokupiła jeszcze jedną garsonkę i w ten oto sposób dla Morgasia mamy 100 zł. To już coś! :) Jak tylko pieniążki wpłyną natychmiast je przeleję na konto [B]Jostel[/B].[/QUOTE]
Jutro zrobie przelew. Żeby tlko z Morganka ,nie zrobic Organka :):) Albo Morganek- Ganek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...