Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='elinka']Szarotko, masz pełną skrzynkę więc zapytam tutaj kiedy dokładnie planujesz przyjazd do Inowrocławia?[/QUOTE]

Do Krakowa dolatuje 1 wrzesnia (juz mam bilet). Skrzynke chyba odetkalam. Jutro zadzwonie do paru Sanatoriow i mysle, ze cos sensownego znajde. Bede z Mama i Corka.
Mysle, ze moze wyjedziemy z Krakowa 3 wrzesnia i posiedzimy 3 albo 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy też na wyniki badań Deniska.
Ciekawa jestem też jak Denisek, czy nadal taki niemiły dla innych psiaków czy już się przyzwyczaił i zrozumiał że teraz jest mu już lepiej. Dobrze, że już go te uszka i łapka tak nie bolą. Wprawdzie wakacje pomału się kończą ale Denisek jeszcze zdąży nacieszyć się zieloną pachnącą trawką i słoneczkiem :).

Link to comment
Share on other sites

Witam. Denis jet psem rasowym. To" IRISH SOFT COATED WHEATER TERRIER". Psy tej rasy żyją do 20 lat. Proponuje zmienić treść ogłoszeń - to nie jest starszy pan . Mam cztery takie pieski. Denis jak odżyje po schronie ,to zobaczymy innego psa :radosnego i młodego. Szukam dla niego intensywnie domu. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DZIR']Witam. Denis jet psem rasowym. To" IRISH SOFT COATED WHEATER TERRIER". Psy tej rasy żyją do 20 lat. Proponuje zmienić treść ogłoszeń - to nie jest starszy pan . Mam cztery takie pieski. Denis jak odżyje po schronie ,to zobaczymy innego psa :radosnego i młodego. Szukam dla niego intensywnie domu. Pozdrawiam.[/QUOTE]
Super,czekamy na fizi ona zmieni treść ogłoszenia.Dziękujemy w imieniu Deniska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...