Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U Deniska wszystko super.
Uszka sa juz w porownaniu do tego, co bylo, sliczne.
Rana na zewnatrz po pryskaniu Octeniseptem, slicznie sie zasuczyla.
Nic z uszek nie wycieka i mozna juz w oba uszka zapuszczac krople gleboko do srodka, bo opuchlizna zaczela schodzic.
Uszka sa lekko zarozowione, ale to chyba naturalny kolor skory Denisa, bo i cale jego cialko jest takie rozowe.
Bardzo ladnie juz chodzi na spacerki. Nie zalatwia sie w kojcu, ale czeka na wyjscie.
W kupach juz nie ma robali, wiec pewnie juz wszystkie tabletka wybila. Byly straszne i byla ich ogromna ilosc.
Denis sie tez juz bardzo uspokoil i nie szaleje tak w kojcu, jak pisalam wczesniej. byc moze, ze to wlasnie te robale powodowaly to zbytnie rozdraznienie.
Teraz sobie grzecznie lezy i tylko czasami poszczekuje, kiedy i inne psy zaczynaja szczekac.
Tak wiec z pewnoscia Denis nie jest gluchy.

Link to comment
Share on other sites

Acha, jesli dzisiaj nie dojda leki wyslane przez Ole, to bede musiala chociaz dwie tabletki Marbocyly kupic, bo dzisiaj dalam juz Deniskowi 1 tabletke, ktora mi zostala od innej suni, ale jest 20 mg-owa, a Denisek bierze w dawce 40 mg. Na jutro rano juz nie mam, ale bede wieczorem u pani doktor, wiec kupie.
On musi je brac regularnie, bo to antybiotyk. Trzeba go podawac 14 dni.

Link to comment
Share on other sites

To jeśli tak potrzeba to tak zrób ZuziuM.

I wielkie dzięki za opiekę nad Deniskiem :).

Gdyby biedak tam dalej był w schronisku, to by pewnie dalej cierpiał i marniał, a tak to został uratowany od bólu, osamotnienia i dostał szansę na lepsze życie, bo jak tylko całkiem się uszki zagoją, to będziemy szukać najlepszego domku pod słońcem :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Ja mam tez dzisiaj dobra nowinke...rozmawialam wlasnie z wlascicielem Polskiego sklepu,ktory jest u mnie w miescie z zapytaniem czy moglabym wstawic u niego skarbonke i plakat z prosba o pieniezne wsparcie dla pieskow w Polsce potrzebujacych takiego wsparcia...i Pan bez problemu sie zgodzil...!!!Nawet nie wiecie jak barzo sie ucieszylam bo dzieki temu mogla bym pomoc Deniskowi i innym bidom.Tylko mam problem z tym plakatem bo sama nie potrafie go zrobic a chcialabym aby byly w nim oprocz tekstu jeszcze 2-3 fajne zdjecia z metamorfoz...tak to sobie uwidzialam...czy ktos moze mi w tym pomoc?[/QUOTE]
Denisku!Dzisiaj wstawilam plakacik i skarbonke do sklepiku...mam nadzieje,ze znajdzie sie i tu spora grupa ludzi kochajaca i chcaca wspierac materialnie zwierzaki takie jak ty-w potrzebie!Mam taka nadzieje,ze dzieki tej skarbonce bedzie mozna pomoc tobie i innym pieskom...ale to zalezy tylko od ludzi dobrej woli...

Link to comment
Share on other sites

Kto robił Deniskowi jakieś ogłoszenia ostatnio? Na początku sierpnia? dzwonił do mnie dzisiaj kierownik schroniska, jest zasypywany meilami i telefonami w jego sprawie. Tylko że nic nie może zrobić, ludzie myślą że to ładny zdrowy pies czekający w schronisku, w typie PONa bo tak podobno jest napisane. Proszę żeby na razie ściągnąć jego ogłoszenia, bo Denisek jeszcze do adopcji się nie nadaje.
Możemy jak już robić takie, gdzie będzie dokładnie opisane na co cierpi i poinformować że jest jeszcze leczony.

Denisek był szczepiony na wściekliznę, zaświadczenie będzie wysłane ze schroniska do hotelu. Wtedy jak go brałam i oni zapomnieli i ja..

Wczoraj byłam u swojej wetki i opowiadałam jak szybko się stan De4niska poprawił, cieszyła się i powiedziała że dla pewności po skończeniu się tych kropli co ma, radziła by jeszcze przez min. 10 dni zakrapiać jeden raz na dobę kroplami Aurizon , kosztują około 30zł.
Jednak myślę że powinien go zobaczyć weterynarz po tym jak wybierze ten antybiotyk i kropelki się skończą, piszę tylko co ona polecała, ale sama mówiła że tak na prawdę nie powinna się w takie leczenie wtrącać jak psa nie widzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Denisek miał już chyba przez długi czas ogłoszenia i jakoś nikt się nim nie interesował a tutaj nagle takie poruszenie. Teraz to wątpię żeby miał nowe ogłoszenia bo wiadomo było już od jakiegoś czasu jak stan psiaka wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie pomyślałam że może można by te maila co kierownik dostał przekierować na inny mail i wykorzystać albo dla Deniska, opisując całą jego obecną sytuację, albo dla innych piesków, podobnych.
Ola, myślisz żeby się dało ?
W każdym razie podaję swojego maila dla kudłaczy:
[email][email protected][/email]

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...