Jump to content
Dogomania

Ozzy,wątek dotyczący ulotek, plakatów informacyjnych


Asior

Recommended Posts

[quote name='Iza i Fidel']Julita ja zrobilam to samo co TY :)
Klientka firmy w ktorej pracuje pod nieobecnosc szefa druknela mi na laserowce troche plakatow(kilka w kolorze !) i ulotek.Kupilam jej za to male conieco i czekam na cynk,ze ma jeszcze :)
Oprocz tego okleilam swoj samochod(duzo jezdze) i samochody znajomych.Duzo ludzi czyta,a jak stoje np.na skrzyzowaniu i jest czas to otwieram okno i rozdaje ulotki czytajacym.[/quote]
[SIZE=5]BRAWO FIDEL![/SIZE] tylko tak dalej ; gratuluję i dziękuje !
To dla Ozzego!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=red][B]Uwaga!!! Warszawa i okolice .[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Dzisiaj do godziny 18:00 plakaty i ulotki , można odbierać w[B] Warszawie ul.Nowogrodzka 84-86 (w podwórzu) Studio63 (u Kasi C.)[/B][/SIZE]

[SIZE=4]Prosimy też o oplakatowanie samochodów. (tylko rozsądne, np.osobowe-tylne boczne szyby)[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]UWAGA Gorlice i okolice.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Plakaty i ulotki dostepne: [/SIZE][SIZE=2][B]Zespół Szkół Technicznych ul. Michalusa 6, 38-300 Gorlice[/B][/SIZE]
[B][SIZE=2]p. Bogusław Matała tel. (018 3536114 ). godz.8-15 [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Proponuje tez popytac prywatnych przewoznikow,tzw busiarzy.Ja im dalam ulotki i przy mnie rozklejali.
Bylam tez u proposzcza w Złotoryi(tu tez bede chodzic).Powie o akcji po mszy i powiesi plakaty na tablicy ogłoszen.Dobrze jest powiedziec ksiedzu przy takiej rozmowie,ze okrucienstwo na zwierzetach czesto pozniej konczy sie okrucienstwem na ludziach(taka jest niestety prawda).Dobry ksiadz wtedy napewno pomoze !

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][quote][/SIZE]
[SIZE=1]Witam. W imieniu fundacji Emir ( [/SIZE][URL="http://republika.pl/fundacjaemir/"][SIZE=1]http://republika.pl/fundacjaemir/[/SIZE][/URL][SIZE=1] ) szukam sponsorów na wydrukowanie plakatów i ulotek nagłasniających okrutną śmierć Ozzego , 9 letniego golden retrievera , który zginąl w meczarniach i bólu zakatowany przez człowieka.Akcja ta ma na celu nie tylko napętnowanie takich czynów lecz takze zmuszenie społeczeństwa i naszych władz do zwrócenia uwagi na sytuacje bezdomnych zwierzat w Polsce .Poniewaz Ozzy zdązył podbic serca wielu ludzi pomagającym zwierzetom zrzeszonych wokół forum dogomania.pl , jego smierć oraz wiele innych tragedii zdarzających sie codziennie ,których ofaiarami są bezbronne zwierzeta stały sie bodźcem do inicjatywy społecznej, która ma na celu zmiane zapisów w ustawie o ochronie praw zwierzat. [/SIZE]
[SIZE=1]Jesli Państwu choć trochę lezy los zwierząt na sercu nie pozostawiajcie naszego apelu bez odzewu.[/SIZE]
[SIZE=1]O całej sprawie można przeczytac tu : [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=100"][SIZE=1]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=100[/SIZE][/URL]
[SIZE=1]W załączniku przesyłam projekty plakatu ( A2) , ulotek ( A5) i plakietek dla wolontariuszy zbierającyhc podpisy pod petycjami .[/SIZE]
[SIZE=1]Oczywiście pomagając fundacji Emir proponuje skromna pomoc czyli [FONT=Arial]ęłęów zamian możemy zaproponować LOGO sponsora przez rok na stronie Fundacji Emir, odpis 1% od podatku, lub 6% od dochodu rocznego i mnóstwo informacji w sieci że[/FONT][FONT=Arial] Wasza firma pomogła w naszej akcji. Jeśli zechceie Państwo się przyłączyć w jakikolwiek inny sposób do akcji bedziemy wdzieczni za pomoc. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=1]Jakakolwiek ilośc plakatów lub ulotek bedzie dla nas ważna.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=1]Oto tresć petycji pod która bedziemy zbierać podpisy: [FONT=Times New Roman]ę[/FONT][FONT=Times New Roman]ęłęó[/FONT][FONT=Arial]Do: Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej [B]Lecha Kaczyńskiego[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=1]Do: Ministra Sprawiedliwości [B]Zbigniewa Ziobro[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=1][B]Petycja w sprawie zmian ustawodawstwa dotyczącego zwierząt domowych[/B].[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]My, niżej podpisani sygnatariusze tej petycji, zwracamy się z prośbą o wprowadzenie zmian w ustawodawstwie dotyczącym opieki i odpowiedzialności za zwierzęta domowe.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]Jesteśmy wstrząśnięci ostatnim przypadkiem zabicia ze szczególnym okrucieństwem psa rasy Golden Retriever - Ozziego. Śmierć psa , opisywana przez wiele mediów w Polsce, nastąpiła po długotrwałych męczarniach, na skutek szoku pourazowego, spowodowanego skatowaniem zwierzęcia.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][B]Prawo obecnie obowiązujące w Polsce nie chroni zwierząt przed okrucieństwem ludzi ani ludzi przed brakiem odpowiedzialności właścicieli zwierząt.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]Zwracamy się z apelem o wprowadzenie zmian w ustawodawstwie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]Prosimy, aby zmiany uwzględniły:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][U]w celu ustalenia odpowiedzialności za zwierzę[/U][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]-przygotowanie do wprowadzenia powszechnego znakowania psów przez chipowanie lub tatuaż, połączonego z centralna rejestracja, co umożliwi nie tylko ustalenie osoby odpowiedzialnej za zwierzę, ale i ściągalność wymaganych opłat, zapewniając środki na dotowanie sterylizacji psów,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][U]w celu ograniczenia nadmiernego rozrodu psów[/U][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]-ograniczenie rozrodu zwierząt nierasowych poprzez zrównanie w obowiązkach hodowców zwierząt nierasowych (nie rodowodowych) i mieszańców (rejestracja hodowli, obowiązek prowadzenia dokumentacji, trwałego oznakowania zwierząt) z obowiązkami hodowców zwierząt rasowych (rodowodowych) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]-zobowiązanie schronisk do wydawania wyłącznie zwierząt poddanych zabiegowi sterylizacji w przypadku suk i zabiegowi kastracji w przypadku psów;[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]-wytypowanie lecznic prowadzących dotowaną przez miasta i gminy sterylizacje psów nierasowych[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]-wprowadzenie zakazu handlu zwierzętami domowymi poza miejscem ich wyhodowania, tj. w miejscach użytku publicznego, bazarach, giełdach, itp.;[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][U]w celu podniesienia kultury posiadania zwierząt [/U][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]-uznanie znęcania się nad zwierzęciem i zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem, w sposób nie humanitarny za czyn o wysokiej szkodliwości społecznej [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1]-wprowadzenia obowiązkowej jednej godziny lekcyjnej w roku szkolnym począwszy od 3 klasy szkoły podstawowej, aż do klasy 6 oraz w klasach gimnazjalnych poświęconej tematowi - ZWIERZĘ NIE JEST RZECZA, ZWIERZĘ TEŻ CZUJE... [/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Arial]Panie Prezydencie, Panie Ministrze, głęboko wierzymy w zainicjowanie przez Panów działań w tym zakresie, ponieważ nasz stosunek do istot słabszych, uzależnionych od człowieka świadczy o społecznej etyce, moralności i o stopniu cywilizacji kraju.[/FONT][/quote][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=1]oto tekst zaakceptowany przez Emira :)[/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję by każdy koordynator, który jeszcze nie załatwił zgody MPK na umieszczenie plakatów w tramwajach, autobusach i na przystankach, wysłał takie pismo (odpowiednio je edytując) do dyrektorów poszczególnych oddziałów (pismo skonsultowane z Emir)
" Szanowny Panie,

Działając z upoważnienia Prezesa Fundacji Emir ( [URL]http://republika.pl/fundacjaemir/[/URL] ) zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem:
[B] „Stop Okrucieństwu wobec Zwierząt”,[/B] która rozpocznie się w piątek 15 września na terenie całego kraju. Impulsem do zakrojonego na tak szeroką skalę działania stała się okrutna śmierć Ozzy’ego, dziewięcioletniego Golden Retrievera , który zginął w męczarniach i bólu zakatowany przez człowieka. Akcja ta ma na celu nie tylko napiętnowanie takich czynów lecz także zmuszenie społeczeństwa i naszych władz do zwrócenia uwagi na sytuację bezdomnych zwierząt w Polsce.
O całej sprawie można przeczytać tu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=100[/URL]

Reasumując, chcielibyśmy prosić Państwa o [B]nieodpłatne umieszczenie plakatów w nośnikach reklamowych[/B] znajdujących się w tramwajach i autobusach (po rozmowie z Panią Kempiak taka możliwość istnieje począwszy od poniedziałku 18 września), jak również na biało-żółtych barierkach przy przystankach.

Nie możemy zaofiarować wiele w zamian za pomoc w tym szczytnym celu, ale w razie przychylnej odpowiedzi na naszą prośbę, możemy zaproponować Państwu umieszczenie Państwa LOGO jako sponsora przez rok na stronie Fundacji Emir, odpis 1% od podatku, lub 6% od dochodu rocznego i mnóstwo informacji w sieci internetowej, że Wasza firma pomogła w naszej akcji. Jeśli zechcecie Państwo się również przyłączyć w jakikolwiek inny sposób do akcji będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Licząc na Państwa przychylność pozostajemy z poważaniem,

Z upoważnienia .........................

Fundacja Emir
[B]Telefon kontaktowy: ............................. ".

[/B]Niestety nośniki reklamowe MPK mają format A3 w pionie i poziomie. Moj kolega spróbuje przekonwertować istniejące pliki na te formaty, i wstawię na forum. Jednak każdy zainteresowany będzie je musial wydrukować na własny koszt lub poszukać indywidualnie sponsorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'] Jednak każdy zainteresowany będzie je musial wydrukować na własny koszt lub poszukać indywidualnie sponsorów.[/quote]

ja dzis dałam na własny koszt do druku 2 tysiace ulotek w kolorze.
tak wiec moze ktos z łodzi by popytał po drukarniach o znizke albo jakas zrzuta na plakaty do mpk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia']Julita,
Ile zapłaciłaś?
Też chciałabym zaangażować się w rozdawanie ulotek, tylko nie bardzo wiem, co gdzie i jak.[/quote]

no najlepiej jakbys miala kogos pelnoletniego do pomocy to wtedy bys mogla zbierac tez podpisy.
a jesli nie masz to mozesz wziac plakaty i ulotki i w swojej okolicy zaniesc do lecznic, sklepow zoologicznych itp itd. Potem za tydzien mogłabys je odebrac
Pomysl w jakim rejonie miasta chcesz dzialac (btw po to załozyłam temat o łodzi, mozna sie tam wpisywac smiało) no i kiedy chciałaby podjechac do mnie po plakaty i ulotki.
A jakbys chciała porozdawac wiecej to popytaj w punktach poligraficznych, mi udało sie załatwic troche za darmo, reszte opłacam sama, zawsze mozna znizki wytargowac albo brac mniejsza ilosc
Jutro powinnam dostac ulotki od Emira, ale to jest 500 sztuk wiec trzeba duuuzo dorobic no i 500 plakatow - to musi nam starczyc (ale mysle ze z tym bedzie ok), jak nie w kolorze to chociaz ksero. Druki do podpisu drukuje kazdy we własnym zakresie

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że musimy zapłacić za druk ulotek i plakatów i wysyłkę, prosimy o przesłanie kwoty 2900 zł z AFN z konta Ozzy'ego na Fundację Emir.
Dane do przelewu:
Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych " EMIR"
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Bank Śląski O / Grodzisk Maz.[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']
[FONT=Arial][SIZE=1]oto tekst zaakceptowany przez Emira :)[/SIZE][/FONT]
[/quote]

Formica, jeśli będziemy szukać jakichś większych "sponsorów" (choć wiem od Medara, że jakiś podobno się już znalazł :loveu:) to może róbmy to też w jakiś skoordynowany sposób? Żeby jedna firma nie dostawała nagle 100 zapytań, bo się zdenerwują i pomyślą, że zbyt chaotyczna ta akcja, żeby się do niej przykładać. Musimy sprawiać wrażenie profesjonalistów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']Formica, jeśli będziemy szukać jakichś większych "sponsorów" (choć wiem od Medara, że jakiś podobno się już znalazł :loveu:) to może róbmy to też w jakiś skoordynowany sposób? Żeby jedna firma nie dostawała nagle 100 zapytań, bo się zdenerwują i pomyślą, że zbyt chaotyczna ta akcja, żeby się do niej przykładać. Musimy sprawiać wrażenie profesjonalistów...[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Elu, przepraszam, ale rozbawiło mnie ostatnie zdanie ;););)
Uwaga, macie do czynienia z profesjonalistami, więc prosimy nie wchodzić nam w drogę :mad: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Elu, przepraszam, ale rozbawiło mnie ostatnie zdanie ;););)
Uwaga, macie do czynienia z profesjonalistami, więc prosimy nie wchodzić nam w drogę :mad: ;)[/quote]

Może to faktycznie głupio zabrzmiało :) Ale tak sobie pomyślałam, że jak będziemy działać chaotycznie to potencjalni sponsorzy się przestraszą...

A tak poważnie to myślę, że dzięki Ozziemu wszyscy zdobędziemy wiele cennych doświadczeń - i może w przyszłości będziemy działać jeszcze skuteczniej (byle jak najmniej takich sytuacji było, w których działać będziemy musieli...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']
A tak poważnie to myślę, że dzięki Ozziemu wszyscy zdobędziemy wiele cennych doświadczeń - i może w przyszłości będziemy działać jeszcze skuteczniej (byle jak najmniej takich sytuacji było, w których działać będziemy musieli...)[/quote] Biedny Ozzy musiał zginąć śmiercią męczeńską byśmy zdobyli cenne doświadczenia... Nie uważacie, że to absurd? Krew mnie zalewa!!!! Cierpię na bezsilność mieszaną z porywaniem się z motyką na Słońce!!!! Nie słyszycie tego ale krzyczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko co robimy to ZA MAŁO! [B]Tylu ludzi deklarowało pomoc, a gdzie ręce do pracy????[/B] Jesteśmy garstką, ba - garsteczką kropli w oceanie absurdu i znieczulicy! Z motykami zabieramy się na podbój ludzkiej nieświadomości. Najgorsze jest to, że gdzie sie nie spojrzy, tam bezmiar smutku, ludzkiego i zwierzęcego nieszczęścia powodowanego tym, że [B]my LUDZIE, nie bierzemy w ogóle odpowiedzialności za życie[/B], w tym za to OSWOJONE! Ja mam w sobie siłę by walczyć, ale czuję się odosobniona, zmutowana inaczej! Brakuje mi wsparcia, mam uczucie walenia w mur bez rezultatu. Zrobimy co będziemy mogli. Mam też nadzieję, że właśnie tam, na miejscu ZBRODNI, każdy dostępny słup, każda witryna, każdy zaułek będzie krzyczał o mordzie na bezbronntm zwierzęciu, po to, by sprawiedliwości stało się zadość. Zmiana prawa potrwa, śledztwo, presja medialna, zasądzona kara to jedno, ale niech publiczne wyobcowanie stanie się rzeczywistością i najsurowszą karą. Za to trzymam kciuki, za to by nie było miejsca w Polsce, które nie usłyszałoby o tej sprawie, za to by ludzie przewidzieli na oczy, by już nigdy nie przeszli obojętnie wobec krzywdy: człowieczej i zwierzęcej. Niech stanie się CUD! Walczmy proszę! Niech to ogónopolskie poruszenie nie pójdzie na marne, niech emocje tak szybko nie opadną - działajmy, proszę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Biedny Ozzy musiał zginąć śmiercią męczeńską byśmy zdobyli cenne doświadczenia... Nie uważacie, że to absurd? Krew mnie zalewa!!!! Cierpię na bezsilność mieszaną z porywaniem się z motyką na Słońce!!!! Nie słyszycie tego ale krzyczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko co robimy to ZA MAŁO! [B]Tylu ludzi deklarowało pomoc, a gdzie ręce do pracy????[/B] Jesteśmy garstką, ba - garsteczką kropli w oceanie absurdu i znieczulicy! Z motykami zabieramy się na podbój ludzkiej nieświadomości. Najgorsze jest to, że gdzie sie nie spojrzy, tam bezmiar smutku, ludzkiego i zwierzęcego nieszczęścia powodowanego tym, że [B]my LUDZIE, nie bierzemy w ogóle odpowiedzialności za życie[/B], w tym za to OSWOJONE! Ja mam w sobie siłę by walczyć, ale czuję się odosobniona, zmutowana inaczej! Brakuje mi wsparcia, mam uczucie walenia w mur bez rezultatu. Zrobimy co będziemy mogli. Mam też nadzieję, że właśnie tam, na miejscu ZBRODNI, każdy dostępny słup, każda witryna, każdy zaułek będzie krzyczał o mordzie na bezbronntm zwierzęciu, po to, by sprawiedliwości stało się zadość. Zmiana prawa potrwa, śledztwo, presja medialna, zasądzona kara to jedno, ale niech publiczne wyobcowanie stanie się rzeczywistością i najsurowszą karą. Za to trzymam kciuki, za to by nie było miejsca w Polsce, które nie usłyszałoby o tej sprawie, za to by ludzie przewidzieli na oczy, by już nigdy nie przeszli obojętnie wobec krzywdy: człowieczej i zwierzęcej. Niech stanie się CUD! Walczmy proszę! Niech to ogónopolskie poruszenie nie pójdzie na marne, niech emocje tak szybko nie opadną - działajmy, proszę![/quote]


Gosiaczku, nie jesteś odosobniona, w nas jest siła i musimy tą siłę wykorzystać...
Zobaczysz akcja się uda, bo nie ma innego wyjścia...
Nawet kilka osób się u mnie w pracy podpisało, chociaż najpierw nie wierzyli w sens tej akcji, ja wiem, że będzie dobrze, chociaż nie ukrywam, że rąk do pomocy by się przydało...
Trzymaj się ciepło Gosiu :calus:

Link to comment
Share on other sites

Gonia, niestety wyszło szydło z worka. Muszę Wam powiedzieć, że jestem baaardzo rozczarowana ludźmi. Niby mają psy, niby kochają, niby wstrząsneła nimi historia Ozzy'ego, krzyczą o większe kary dla znęcających się nad zwierzętami.. przychodzi co do czego.. I NIC.. Wszyscy zajęci.. chociaż może nawet nie, ale wazniejsze okazują się takie sprawy jak rozrywka, pierdu pierdu na gg/forach.. :shake: Pomyśleli jeden dzień, następnego już format i życie jest piękne... A zwierzę to po prostu taka fajna rzecz, można sie przytulić, dać parę komend, człowiek się cieszy, jak zwierzę słucha - i tylko o to chodzi. To człowiek ma mieć dobrze.
Chyba mnie dopadła jesienna deprecha :p
Te maile do drukarni to sobie moge słać, kurde, już dwa zwroty dostałam... :roll: A do ZKM-u to już wczesniej o tym myślałam, okazuje się, ze trzeba tam osobiście pojechać, maila nie mają...
Jutro maja dojść plakaty, ciekawe ile uniosę. Spotkanie w środę w schronisku, orientacyjna liczba osób = 14. Mam nadzieję że będą i pomogą! Ma się do mnie jeszcze odezwaćosoba z jednej fundacji - moze dzięki niej bedzie więcej pełnoletnich..
Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles']Gonia, niestety wyszło szydło z worka. Muszę Wam powiedzieć, że jestem baaardzo rozczarowana ludźmi. Niby mają psy, niby kochają, niby wstrząsneła nimi historia Ozzy'ego, krzyczą o większe kary dla znęcających się nad zwierzętami.. przychodzi co do czego.. I NIC.. Wszyscy zajęci.. chociaż może nawet nie, ale wazniejsze okazują się takie sprawy jak rozrywka, pierdu pierdu na gg/forach.. :shake: Pomyśleli jeden dzień, następnego już format i życie jest piękne... A zwierzę to po prostu taka fajna rzecz, można sie przytulić, dać parę komend, człowiek się cieszy, jak zwierzę słucha - i tylko o to chodzi. To człowiek ma mieć dobrze.
Chyba mnie dopadła jesienna deprecha :p
Te maile do drukarni to sobie moge słać, kurde, już dwa zwroty dostałam... :roll: A do ZKM-u to już wczesniej o tym myślałam, okazuje się, ze trzeba tam osobiście pojechać, maila nie mają...
Jutro maja dojść plakaty, ciekawe ile uniosę. Spotkanie w środę w schronisku, orientacyjna liczba osób = 14. Mam nadzieję że będą i pomogą! Ma się do mnie jeszcze odezwaćosoba z jednej fundacji - moze dzięki niej bedzie więcej pełnoletnich..
Dobranoc :)[/quote]

Elles, bo zaczynam mieć poczucie, że Twoja wypowiedź jest też niejako skierowana do nas - zwłaszcza po moich nocnych wypowiedziach o chyba niewłaściwym wydźwięku. Tak, jesteśmy teraz na urlopie. Był zaplanowany od dawna - musieliśmy na niego pojechać, żeby nie trafić do szpitala dla umysłowo chorych. Bo ja byłam już w takim stanie, że potrafiłam zasnąć w soczewkach na oczach, następnego dnia w drodze do pracy założyć na nie kolejną parę i dopiero koło 13:00 zorientować się, że coś jest nie tak. Albo przypomnieć sobie o 20:00 że nie jadłam śniadania. Krzyś podobnie. Poza tym właśnie w związku z Ozzym udało nam się zarwać solidnie kilkanaście kolejnych nocy przed wyjazdem, przeprowadzać się i pakować całe mieszkanie w nocy (w dzień trzeba było jechać akurat do Lubina, wyjazd z Krakowa to dzień z głowy, o kosztach już nie wspomnę, dobrze, że mieszkanie sprzedaliśmy to starcza na wszystko). Ale teraz potrzebujemy chwilę przerwy i czasu dla siebie - i dla Fuksa również, bo sami przecież podjęliśmy się opieki nad chorym i skrzywdzonym psem (a miska dobrej karmy i leki mu nie wystarczy). Mimo to staramy się przynajmniej być na bieżąco i to co możemy robić na odległość to naprawdę robimy - nie wszystko na forum.

Przepraszam, jeśli piszę nie na temat i przepraszam jeśli mnie poniosło, ale poczułam się atakowana i to chyba troszkę niesprawiedliwie.

A maile do drukarni, nie ślijście jeśli nie chcecie. Ja myślę, że jak się wyśle 100 i na jeden ktoś odpowie pozytywnie to już plus. A słanie maili akurat nic nie kosztuje. Jeśli chcemy, żeby na każdym słupie był plakat, to ktoś nam musi te plakaty pomóc zdobyć. Bo na razie własne środki starczyły nam na niewiele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']Formica, jeśli będziemy szukać jakichś większych "sponsorów" (choć wiem od Medara, że jakiś podobno się już znalazł :loveu:) to może róbmy to też w jakiś skoordynowany sposób? Żeby jedna firma nie dostawała nagle 100 zapytań, bo się zdenerwują i pomyślą, że zbyt chaotyczna ta akcja, żeby się do niej przykładać. Musimy sprawiać wrażenie profesjonalistów...[/quote]

Uzgadnaiłam juz wczesniej z Medarem ,ze chce poszukac sponsorów na plakaty i ulotki u siebie zeby nie obciązac tak fundacji. Tekst jest zaakceptowany także przez Emir , zadne z nich nie powiedziało mi , ze mam go nie wysyłac. Tekst ten wysłałam do drukarni cyfrowyc i nie tylko :
waikiki z bytomia
btm z gliwic
cyfrodruk z zabrza
kserodruk z zabrza
i [URL="http://www.skill.pl"]www.skill.pl[/URL] tez gdzie ze slaska
Moze załozymy osobny watek gdzie każdy kto szukał gdzies sponsora napisze kogo juz prosił?? wtedy napewno zamęt nie powstanie.
Zawiadomiłam takze ślaskie mpk , ale my na cłay gop mamy jedno wiec powiedomiła koordynatorów z innych miast ze to zrobiłam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...