Jump to content
Dogomania

Ozzy,wątek dotyczący ulotek, plakatów informacyjnych


Asior

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='medar']Pamiętajcie o punktach ksero. GoniaP w ten sposób dostała ponad 1000szt ulotek i sporo plakatów, Olsztyn też sobie tak poradził...[/quote]

my kilkaset sztuk za friko
a pare tysiecy ja zasponsorowalam dla oziego :-)
czesc wolontariuszy tezsobie powiela
troche inwencji i dobrych checi trzeba i naprawde jest jak działac!!!

Asior ja dostałam za darmo z drukarni ulotke czarno biala ewelacyjnej jakosci i bardzo czytelna.
drukowali ja z tych plikow w corelu - wyszła super.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B][SIZE=5]UWAGA
[SIZE=4]Na chwilę obecną domena mediazone.pl została zablokowana za przekroczenie limitów (2 krotne :cool3:)!!
Plakaty i ulotki są aktualnie niedostępne ze strony [url]www.mediazone.pl/plakat[/url]
[SIZE=3]
[COLOR=Black]Sytuacja powinna sie unormowac w ciągu kilku dni. Jednocześnie proszę wszystkich o wymienianie się między sobą materiałami!!
Pozdrawiam
Andrzej[/COLOR][/SIZE]

[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja powielalam ulotki u całej rodziny - tutaj na skaner a tam na drukarke.
Częśc kserowałam u znajomych Pan sekretarek.
Tu troche, tam troche i sie udalo.

Jestem ograniczona czasowo w zbieranie podpisow i roznoszenie ulotek - ale zaangazowalam moja cała rodzine :)

mama , tata , ciocie , wujkowie - zbieraja w swoich miejscach pracy :) moze to jest troche "metoda spychoterapi" ale kazda metda jest dobra jesli daje rezultat , prawda ?

Link to comment
Share on other sites

no fakt :P
filonek gotowa była wyruszyc na akcje wogole nie odbierajac ode mnie materialow. az głupio i sama dowiozłam :P
mamy tez jedna wolontariuszke (bcb-jak czyta to bedzie wiedziała ze jest super) ktora pieknie pomaga a materialy dostanie jutro (maz se w delegacje pojechal na dwa dni i paskud jutro zawiezie :diabloti:). Dziewczyna ma taka sile przebicia ze na kserowkach swietnie pracuje i po prostu opowiada.

polecam troche samozaparcia i samodzielnosci.

i wspierac sie wzajemnie, chwalic, nie martwic!! Ja ciesze sie z kazdego jednego podpisu zebranego przeze mnei i przez innych. I kocham wszystkich ktorzy nam pomagaja :loveu:
Ale metody motywacji sa rozne.

przegladalam wasz warszawski watek, wiem o co chodzi. Ja osobiscie musze przyznac ze ze strony Emir uslyszalam tylko dobre slowa, a sama czesto glowe zawracam.
Do Emira pisza wszyscy, a kazdemu trafi sie gorsza chwila. Ale napewno chce dobrze !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'][B]Proponuję zmienić tytuł wątku i zjednoczyć się zamiast kłocić. Cel jest szczytny. Cel jest jeden;)[/B][/quote]

no tez wlasnie sie staram załagodzic ! :-)

jest tyle pomocnych ludzi z inicjatywa
my dostalismy 500 ulotek a rozdalismy 5000
mozna naprawde! I to zupelnie bez emira, nie zajmie sie calym krajem 1 osoba
wyrozumialosci! I przyjazni wszystkim zyczymy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']my kilkaset sztuk za friko
a pare tysiecy ja zasponsorowalam dla oziego :-)
czesc wolontariuszy tezsobie powiela
troche inwencji i dobrych checi trzeba i naprawde jest jak działac!!!
[/quote]

We Wro jedna dziewczyna wydrukowała 700 szt. plakatów, niestety rozwieszała tam, gdzie nie powinna, ale juz doszlismy z nią do porozumienia i współpracuje z nami a to dobrze bo nam już powoli kończą sie plakaty... Jakos dajemy rade - ale wesoło nie jest, naszą szansą jest weekendowa wystawa. A tak na marginesie idąc dziś przez miasto widziałam nasze plakaty pozaklejane tymi o wystawie.:roll: hmmm

Link to comment
Share on other sites

no niestety - ja tez widzialam ulotki w koszu i pozrywane plakaty :(

ale mam chociaz nadzieje ze te osoby ktre wyrzuciy ulotki :
1. najpierw wpisaly sie na petyce
2. wyrzucily ulotki bo nie mogly czytac o tej tragedii ( mnie tez proszono bym nie kontunuowano watku o ozzym jak opowiadalam i wyrywali mi petycje z reki by sie natychmiast podpisac)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Przykro mi to mówić - ale Agama ma rację. Tu nie o to chodzi. Ludzie chcą pomóc, wkładają w to całe swoje serce, swój czas. Tu nie chodzi o prześciganie się w ilości podpisów. Nie można innych krytykować. Każdy ma swoje życie i angażuję się na ile może, więc zamiast stwierdzeń typu "i tak nie wypadliście najlepiej" może byłoby lepiej napisać "światna robota, dziękuje za wasze zaangażowanie" Wszystko musi mieć ręce i nogi, i naprawdę każda ilość podpisów się liczy, a często ich ilosć nie zależy od wolontariuszy ale od miejsca w jakim aktualnie się znaleźli i od ludzi którzy w nim są...

[COLOR=red][B]Wolontariusze, nie traćcie wiary!!![/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Pamiętajcie, że robimy to dla Ozzy'ego!!![/B][/COLOR][/QUOTE]
Zaczyna się robić rywalizacja i to chora.Ja zostałam pojechana na maxa za nieobecność na wystawie,gdzie mialam zbierać podpisy.Dodam,że akcja nie byla naglaśniana a pozwolenia nie bylo.Tak po cichutku .Nie dotarłam z powodów osobistych chociaz bardzo chcialam ze względu na podpisy,znajomych,których mialam tam spotkać i samą wystawę.Niestety już na forach poszło jaka to jestem nieodpowiedzialna,i że za Zieloną trzeba się wstydzić.Bardzo mi przykro.
Ludzie to nie wyścig!Pomyślność zależy od władz a nie od tego czy będzie kilka podpisów mniej czy więcej.Pracujmy w miłej atmosferze a nie atmosferze oskarżen i pretensji,bo ktos oprócz akcji ma tez własne zycie.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, to jest akcja hmmmm spontaniczna. Nie przygotowywaliśmy sie na to przez rok tylko niecały miesiąc a tak właściwie to 2 tygodnie wiec muszą byc jakies niedociągniecia a nawet niesnaski.
Nam, we Wro tez idzie jak po grudzie. Mimo, ze mamy duże wsparcie ze strony org. Basta, a ja osobiście, jako koordynator, mam wspaniałych pomocnikow w osobach Ulv i Shangri_la. Nie jest latwo. Media sie nie pojawiły w sobote na rynku mimo wcześniejszym zapowiedziom, teraz byc moze wypali kontakt z Polskim Radiem Wrocław.
Akcja trwa i nie ma co jej spisywać na straty - ile bedzie tych podpisów to i tak bedzie nasz sukces - wszystkich nas.

Link to comment
Share on other sites

plik w formacie CDR [B]dla drukarni [/B]mozna pobrac tutaj:
[URL]http://d01.megashares.com/?d01=1c0033e[/URL]

wszystkie pliki z plakatami i ulotkami w roznych rozmiarach i w formatach pdf i jpg [B]do samodzielnego wydruku[/B], spakowane RARem mozna pobarc tutaj(plik zajmuje okolo 11MB i liczba pobran ograniczona jest do 100 - chyba ;-/):
[URL]http://www.linktrade.pl/download.php?id=FoIiNGPSdLx0QFIKYqQT[/URL]

[B]Niebawem Anashar umiesci link do strony z ktorej bedzie mozna pobierac plakaty i ulotki na "starych zasadach"!! Za utrudnienia przepraszam - nie spodziewalem sie tak duzego transferu (6 giga za ostatnie 7 dni :-) )[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']TWOJE ostatnie posty tylko zniechecaja WOLONTARIUSZY-przykro mi ,ze to pisze -to nie prywatna firma ,ktora zatrudnia ludzi i straszy zwolnieniami z pracy
MOBILIZACJA nie na tym polega[/QUOTE]
Z przykrością stwierdzam, że niestety jest kilka takich osób, które "zjeżdżają" koordynatorów i wolontariuszy za drobne wpadki i niedociągnięcia... (nie chodzi mi o EMIR, styczności nie miałam)
A tel w późnych godz wieczornych z opierd.... nie są ani miłe ani zachęcające ( tu pewna osoba wie o co chodzi)

Link to comment
Share on other sites

Plakaty już są na serwerze:

[URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/pliki.html"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/pliki.html[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

Są także dostępne ze strony głównej na stronie [URL]http://ozzy.dog.pl[/URL]


Proszę kogoś o zmienienie w wątku informacyjnym adresu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva'] Media sie nie pojawiły w sobote na rynku mimo wcześniejszym zapowiedziom, teraz byc moze wypali kontakt z Polskim Radiem Wrocław.
Akcja trwa i nie ma co jej spisywać na straty - ile bedzie tych podpisów to i tak bedzie nasz sukces - wszystkich nas.[/quote]

Do mnie jakis tydzien temu dzwonil ktos z radia Wroclaw.Opowiedzialam im troche i myslalam,ze cos puscili.Nie sluchalam radia i nie wiem.
Co do akcji,to u nas tez powoli ,ale do przodu i chyba to jest najwazniejsze.Osob fizycznie wystajacych czy chodzacych z formularzami jest ...2,ja i Magda od Medora.Tak wiec malo troche....Mamy jednak kilka osob z doskoku zbierajacych i kilka miejsc.Suma sumarum moze nie bedzie tak zle.
Nie dostalysmy pozwolenia od Auchan mimo,iz 2x sie przypominalam.Wczoraj podczas gdy moja corka byla na treningu w Legnicy,to my w tym czasie na lewo w auchanie zbieralysmy.Mialysmy tylko godzine,a poszlo super ! Szkoda,ze dyrekcja nie wyrazila zgody na akcje....
Jutro jade z corka i Magda na zawody karate(corka startuje).Akcja i tam bedzie ! Dzis mamy w Zlotoryi forum sportu i wystawiamy sie tam ze stolikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Do mnie jakis tydzien temu dzwonil ktos z radia Wroclaw.Opowiedzialam im troche i myslalam,ze cos puscili.Nie sluchalam radia i nie wiem.[/quote]

No to pewnie z waszego oddziały dzwoniła. Ta co kontaktowała sie ze mną chciała sie spotkać natychmiast - poprzekładałam inne spotkania bo uznałam, ze to jest ogromna szansa na dużo podpisów. Kiedy byłam już w drodze zadzwoniła, że jednak powinnyśmy sie spotkać na drugi dzień ale ona jeszcze rano zadzwoni i potwierdzi spotkanie i umówimy sie co do godziny i miejsca. I więcej nie zadzwoniła.
I ja juz też nie mam zamiaru sie z nią spotykać - zależało jej bo miała temat, widać znalazła inny, bardziej chwytliwy i nasza akcja przestała ją interesować - ale co tam... nie to nie, ja jej błagać nie będe, zeby łaskawie cos puściła na antenie bo bez tego zginiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Zaczyna się robić rywalizacja i to chora.Ja zostałam pojechana na maxa za nieobecność na wystawie,gdzie mialam zbierać podpisy.Dodam,że akcja nie byla naglaśniana a pozwolenia nie bylo.Tak po cichutku .Nie dotarłam z powodów osobistych chociaz bardzo chcialam ze względu na podpisy,znajomych,których mialam tam spotkać i samą wystawę.Niestety już na forach poszło jaka to jestem nieodpowiedzialna,i że za Zieloną trzeba się wstydzić.Bardzo mi przykro.
Ludzie to nie wyścig!Pomyślność zależy od władz a nie od tego czy będzie kilka podpisów mniej czy więcej.Pracujmy w miłej atmosferze a nie atmosferze oskarżen i pretensji,bo ktos oprócz akcji ma tez własne zycie.[/quote]

Ruda, na jakiej podstawie twierdzisz, że to jest rywalizacja?:crazyeye: Po co sobie dorabiasz jakieś nielogiczne teorie?
Jeżeli ktoś się wcześniej deklaruje na wątku dotyczącym naszego miasta, że bedzie zbierał podpisy na wystawie i potem ten ktoś nie przychodzi, nic nikomu nie mówiąc, to przepraszam co to jest?
Można przecież było przekazać materiały komuś innemu. Masz komórkę, więc ja nie widze problemu, żeby można było się skontaktować i powiadomić. Dla chcącego nic trudnego.Zresztą to nie pierwszy taki przypadek niestety:shake: A pozwolenie nie ma nic do tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alala']Ej jak ktos zrobi te ulotki i plakaty to niech m wysle PW bo ja mieszkam w Lubinie i moge porozwieszac. Tu duzo zdzialamy bo ludzie ktorzy tu mieszkaja sie przejeli biednym Ozzim i chca szykowac lincz na ta idiotke[/quote]

Alala, skontaktuj sie prosze z Iza i Fidel, ona jest koordynatorem m.in. na Lubin. Na pewno pomoc jej się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alala']Ej jak ktos zrobi te ulotki i plakaty to niech m wysle PW bo ja mieszkam w Lubinie i moge porozwieszac. Tu duzo zdzialamy bo ludzie ktorzy tu mieszkaja sie przejeli biednym Ozzim i chca szykowac lincz na ta idiotke[/quote]

Zastanów się co piszesz!! Jaki lincz? Nie wiadomo jeszcze czy to ona osobiście skatowała psa.
Jedno jest tylko pewne: że kłamała.
A może ona kogoś kryje, albo boi sie sprawcy?
Nie osądzaj nikogo przed wyrokiem.
Sprawa jest w sądzie, sąd rzetelnie rozważy.

A takie nawoływania jak Twoje też nie świadczą najlepiej o Tobie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...