Jump to content
Dogomania

nikusia

Members
 • Content Count

  912
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About nikusia

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Skype
  ramzes6303

Converted

 • Location
  Łódź
 • Interests
  Yoreczki! :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. aaale ja dawno tu nie zagladalam... nie wierze poprostu- chlopak tak sie zmienil!!!:-o pieknie sie wybarwil Monisiu :]
 2. Mam pytanie- głownie do wolontariuszy z naszej łódzkiej Marmurowej. Na stronie schroniska jest jasno napisane- wolontariusze od 18 lat. Ja lubię pomagać i chciałabym zostać wolontariuszem ale lat mam 16 ;) Tak wiem, można pomagać na różne sposoby. Organizowałam już zbiórki w szkole, szukałam domów dla psów, rozdawałam ulotki. Jednak zainteresowała mnie bardzo pomoc w ramach wolontariatu polegająca na(jak przeczytać można na stronie): [QUOTE]Praca przy wirtualnych adopcjach polega na wzięciu "pod opiekę" kilku psów, które zostały adoptowane wirtualnie, a następnie obserwowaniu ich, przygotowywaniu opisów, robieniu zdjęć i wysyłaniu ich co jakiś czas do wirtualnych opiekunów. Należy pojawiać się w schronisku co jakiś czas - może być to raz na tydzień/2 tygodnie, by zebrać aktualne informacje o zwierzęciu. Naturalnie wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera - wysyłanie emaili i czynności związane z przygotowaniem zdjęć. Mile widziany własny aparat. [/QUOTE] I tu pojawia się moje pytanie :) Czy jest jakakolwiek możliwość, żebym mogła w tym uczestniczyć? Jakaś pisemna zgoda rodzica, lub też rozmowa z rodzicem? Aparat mam, dojazd też, komputer również. Chęci także. Pozdrawiam, Weronika.
 3. [B]piotrek_b[/B] dzis wieczorem zadzwonie do znajomych, ktorzy szukają pieska dla siebie, podam im Twój numer, dobrze? Myśle, że jest prawdopodobieństwo,że go wezmą... A jak z załatwianiem się malucha? (gazetka, trawa, czy kąty? ;) )
 4. Czy ktoś się orientuje w jakich godzinach będzie u nas wystawa ? :cool3:
 5. My z Łodzi się przypominamy :) Też zająć się szkrabkiem możemy bardzo chętnie :D W poniedziałaek będę miała na przechoanie drobinkę zobaczymy jak to będzie :)
 6. A jeszcze co do małych Yorków i krótkiego fryza, to Rami waży 1,70 kg ;) i obcinamy go na krótko ale zostawiamy dlugiego pysia i łapcie. Jest ok :D Zdjęcia na pierwszej stronie- z zeszłego roku, z tego jeszcze nie mamy :)
 7. A witamy, witamy :D Na razie rzadko tu bywamy no ale cóż... Czasu brak :shake: Ale jak znajdę chwilkę to wstawię fotki :multi:
 8. [COLOR=black]A co tu tak pusto? :roll: [/COLOR]
 9. A my z Ramzesikiem za godzinkę idziemy się obciąć :D Mnie się 'łysy' nie podoba, no i już takie dłuuugalaśne ma włoski, ale coż, dużo wygodniej i dla nas i dla niego jak ma krótkie...
 10. agoosia A ile pieniążków za odżywkę - może bym się skusiła :cool3:
 11. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Elitesse Wysłałam zeskanowany artykuł przez PW... :) A tak na przyszłość- jakby ktoś chciał cusik zeskanowane, to służę pomocą ;)[/SIZE][/FONT]
 12. A my mamy łACIATE :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Różowe od przodu z czarnym gragmentem i kakaowe z tyłu :cool3: :lol:
 13. Co za ***** :angryy: KONIECZNIE ZMIEńCIE TYTUł!!! No cholera jasna... nóż się w kieszeni otwiera... A gdzie wpłacać pieniążki? I który hotelik?
×
×
 • Create New...