Jump to content
Dogomania

Ozzy,wątek dotyczący ulotek, plakatów informacyjnych


Asior

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Własnie, przestańcie gdybać. [B]Plakaty już wydrukowane, ulotki będą jutro.[/B]
Np w Łodzi już zaczeli zbierać podpisy, komu to przeszkadza?? Jak ktoś umie wytłumaczyć czego dotyczy petycja, to papier w ręku niepotrzebny.A ogólniki, czego ma dotyczyć powinni znać wszyscy.Koniec i kropka.

Link to comment
Share on other sites

jakby mnie ktos dal kartke i powiedzial - podpisz bo to na zwierzaki- to podpisałabym wszystko :P
moje zdanie jest takie ze szkoda ze tak długo to trwa. ludziesie zbierają, organizuja zebrania, jest fajna incjatywa.
a teraz im powiedzcie - wracac do domu spotkamy sie potem. zwazajac na to ze wiekszosc z nas pracuje to nie tak łatwo. Bo ja w takim razie nie wiem po co to spotkanie u nas dzisiaj jest organizowane.
miały byc pewnie jakies ogolne ustalenia, ale na dobra sprawe mamy nie ustalac to ja juz nic nie wiem.

najpierw była mowa ze główny dzien akcji to 16 wrzesnia, i fajnie bo to rowno miesiac PO
pracuje w firmie zajmujacej sie marketingiem i uwierzcie mi, pomimo najszczerszych checi - nie da sie wszystkiego zorganizowac w jeden dzien. Tydzien to ok, ale jeden czy dwa dni to kiepsko moze wypasc :(

Link to comment
Share on other sites

Co do druku plakatow, to naprawde - czy pytalismy juz WSZYSTKIE DUZE DRUKARNIE w Polsce czy nie bylyby sklonne tego zrobic gratis / za symboliczna odplatnoscia? Jesli jakas formalna korespondencja poszlaby np. pod egida fundacji Emir albo tez krakowskiego TOZ moze ktos by nie odmowil? Ale trzeba zapytac droga oficjalna a nie znajomych czy nie daloby sie taniej...

Przepraszam, ze nie pomagamy - ale naprawde mamy chwilowo utrudniony mocno dostep do netu. Ale takie oficjalne zapytanie moge pomoc opracowac wieczorem i wtedy moglibysmy rozsylac. Kazda dodatkowa ilosc egzemplarzy nam sie przyda.... A ja jakos wierze jeszcze w ludzi...

Ela

Link to comment
Share on other sites

własnie wysłałm emir prototyp takiego listu do drukarni , jesli zatwierdzi tresc listu przekleje tu i niech w kazdym mieście np koordynator powysyła do drukarni .
Poprsto wstrzymajmy sie tylko chwilowo bo co nagle to po diable . Nie moze być chaosu bo sie pogubimy.

Link to comment
Share on other sites

Hej jestem z Wawy, moglabym pomoc. Nie jestem pelnoletnia, ale ulotki czy plakaty moge rozdawac. Napisalam juz niejakiej Ewie na gg, ale w tej chwili jest nieobecna. Czy mozecie jakos bardziej mnie poinformowac najlepiej ktos z wawy (podobno ma byc jakas wystawa). Ja sama nie mam psa (choc zabiegam o to u mamy od jakichs 11lat), ale los zwierzat nie jest mi obojetny. Mam kota i 2 koszatniczki, a mialam jeszcze 7 innych zwierzat (koszatniczka.lunar.com.pl, to stamtad znam historie Ozziego). Wraz z mama i siostra znalazlam dom kilku kotom z podworka, przez kilka miesiecy wyprowadzalam psy z lecznicy dla zwierzat (nadpobudliwy pies ze zraniona lapa-schronisko i starsza sunia, niewidzaca i nieslyszaca). Chcialabym cos zrobic w sprawie Ozziego, choctak niewiele zrobic moge (szkola, mama bojaca sie mnie puscic do centrum, itp.). Mam 15 lat, jestem obowiazkowa (mam juz prace - wyprowadzanie psa ;) ). Prosze o kontakt na gg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lester'][B]Czy sa chetni ludzie z Opola,jak cos piszcie na
gg-[COLOR=red]2331954[/COLOR] [/B][EMAIL="[email protected]"][B]mail:[COLOR=red][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]
[B]Narazie chyba jestem sam :-( [/B]

[B][COLOR=#b8860b]][img]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/lay/baner.gif[/img][/url][/COLOR][/B][/QUOTE]
O ile sie nie myle opole ma pare uczelni wiec napewno powoli studenci juz sie zjezdzaja mozesz tam rozwiesic ulotki ze tak i taka akcja szukasz ludzi do pomocy ktos na bank sie znajdzie:razz: Bo przeciez teraz 2 nabor za nami i duzo z nich oczekuje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']własnie wysłałm emir prototyp takiego listu do drukarni , jesli zatwierdzi tresc listu przekleje tu i niech w kazdym mieście np koordynator powysyła do drukarni .
Poprsto wstrzymajmy sie tylko chwilowo bo co nagle to po diable . Nie moze być chaosu bo sie pogubimy.[/quote]

Dzieki Formica :) Ja tez jestem za powstrzymaniem chaosu. Jutro przemiesczamy sie z Kadyn do Gdyni i powinnismy miec bardziej staly dostep do netu - jak cos to oczywiscie bedziemy pomagac. Sama mam kilka typow drukarni do ktorych mozna wyslac prosbe - celowalabym w te z listy 1000 najwiekszych spolek w kraju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']o matko bosko a te plakietki to po co?ominelam cos?[/quote]

Może i ominełaś. Plakietki są dla miast chętnych, które zdecydowały, ze wolontariusze nie będą anonimowi i zę musimy sie wyróżniać jakoś z tłumu. Kraków ma, Łódź takżę będzie miała, wszystko zależy od koordynatora danego miasta.

Link to comment
Share on other sites

Zebranie organizacyjne dot. akcji w Olsztynie w dniu 12.09.06r. o godz. 19,00. Proszę dzwonić, podam miejsce spotkania. Tel. 512 35 80 60.
Plakietki też mamy. Od poniedziałku zapraszam chętnych do stania przy kserokopiarce (we wtorek od 16,00 już jest ustawiony Tomek).
Ruszamy z akcją w sobotę 16.09.06r. od godz. 9,00 do zmierzchu, a dalej już sobie ustalimy. Planowany jest też duży baner wożony bryczką po Starym Mieście i tam będą potrzebne dyżury przy stoliku do podpisywania petycji. Pozdrawiam i zapraszam na zebranie.

Link to comment
Share on other sites

Zamieszczam na prośbe EMIR:
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Każdy we własnym zakresie powinien załatwić identyfikator(plakietke)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Plastkowe osłonki kosztują grosze (sklepy papiernicze), wydruk na własną ręke.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Oto wzór:
[IMG]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietka.jpg[/IMG]


Plakietki gotowe do druku znajdują się tutaj:
[URL]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietki2.jpg[/URL]

Wychodzi 10 sztuk na jedną kartkę A4

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']A ja będę monotematyczna i powtórzę pytanie, czy robimy jednocześnie coś, żeby zwiększyć ilość posiadanych plakatów / ulotek? Co z prototypem listu do drukarni o którym wspominała Formica? Emir, rozumiem, że zapytanie jest u Ciebie?[/quote]

ja w wątku łódzkim pisałam ze firma z łodzi zrobiła mi druk ulotek i petycji za friko!!! Jakby kazdy przeszedl sie po takich punktach to napewno by sie duzo uzbieralo. ja juz swoje wczoraj wszystkie rozdałam :cool3:
wystarczy pobiegac, poopowiadac, ludzie maja serca pomoga. pewnie ze to nie bedzie duza ilosc ale ja wczoraj dostałam 50 drukow petycji i 100 ulotek - starczylo na duzo - dalam do sklepow, lecznic itp. I przynajmniej nie zmarnowałam soboty :multi:

Link to comment
Share on other sites

Julita ja zrobilam to samo co TY :)
Klientka firmy w ktorej pracuje pod nieobecnosc szefa druknela mi na laserowce troche plakatow(kilka w kolorze !) i ulotek.Kupilam jej za to male conieco i czekam na cynk,ze ma jeszcze :)
Oprocz tego okleilam swoj samochod(duzo jezdze) i samochody znajomych.Duzo ludzi czyta,a jak stoje np.na skrzyzowaniu i jest czas to otwieram okno i rozdaje ulotki czytajacym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...