Jump to content
Dogomania

Ozzy,wątek dotyczący ulotek, plakatów informacyjnych


Asior

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam o ozzym dowiedzialam sie z plakatu w sklepie zoologicznym w moim miescie.dzis zobaczylam taki sam plakat w mojej szkole i strasznie chcialabym poznac osobe ktora je rozwiesza.oprocz mnie znalazlam na dogo tylko dwie osoby z plocka a chcialabym poznac kogos komu los psow(tak jak i mi)nie jest obojetny.prosze napisz do mnie bo kto wie moze sie zaprzyjaznimy.

Link to comment
Share on other sites

Chcialam sprostowac. Ja w jednym z postow napisalam ze ,,szykuja lincz na ta idiotke [o Agnieszce]" ale to nie znaczy że ja szykuje na nia lincz. I pewne osoby zle mnie zrozumialy. Ja nie mam z tym nic wspolnego. To ludzie mnie namawiaja zebym poszla ale nie jestem do tego przekonana. Pozdrawiam i z gory prosze czytajcie ze zrozumieniem. A odpowiadajac na posta zrobcie o z kultura.

Link to comment
Share on other sites

Jeżdżąc po mieście, nie widziałam ani jednego plakatu. Przekonuję się też, że ludzie nic nie wiedzą ani o Ozzym, ani o tej akcji. Co wiecej, nie biora tego poważnie, gdy daję im ulotki. Dziwia mnie ich reakcje, śmiech....Mam wrażenie, że oni też myślą, że rozdaje te ulotki, żeby pokazac wszystkim, jak bardzo przejmuje mnie los biednych zwierzaków....:sad:

A co do rozwieszania plakatów, moim zdaniem powiinniśmy je wieszać , tam, gdzie ludzie je zobaczą. Nie każdy ma zwierzaka i chodzi do sklepów zoologocznych. Wiem, ze w wielu miejscach nie można wieszać. Ja swoje plakaty powiesze przy sklepach na moim oiedlu, za zgodą właścicieli, oraz na uczelni. Mam nadzieje,ze nie bedzie problemow. Ludzie naprawde nic o tym nie wiedzą!

Link to comment
Share on other sites

Bywasz może w okolicach placu 1. Maja(obecnie Jana Pawła II)?
Na słupie i w przejsciu podziemnym są plakaty, sa też na ulicy Św. Mikołaja, na Świdnickiej, Kazimierza Wielkiego....
Ja jeżdze mało po mieście a plakaty widziałam - Basta oplakatowała miasto, a wiadomo, że przede wszystkim zajeli sie centrum. Po za tym plakatów było mało - masz możliwość to dodrukuj pareset plakatów, to rozwiesimy. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

JA mieszkam blisko Wawy i czesto tam bywam (sama pomagam w rozwieszani plakatów zbieraniu podpisów i rozdawaniu ulotek) i bardzo często napotykałm sie na plakaty!! Mieszkam dokładnie w Wołominie i tam tesh porowzwieszałm plakaty z kolezankami wiec ludzie wiedza o tej okcji a nawet było o tym w telewizji i gazetach....wiec mam nadzieje ze chociaż troche ludzi o tym wie!! NO dobrze by było gdyby wszyscy wiedziele....ale cuż:razz:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja widziałam tylko plakat w Zabrzu Geanacie , na sklepie zoologicznym Iguana.
Co śmieszne platkat głosi o Okrucieństwie wobec zwierząt, a kilka kroków dalej w tym samym sklepie leżą szczeniaki w "kennelu", za chorendalne ceny -naturalnie bez rodowodu.
Głośne komentowanie tego faktu przeze mnie zostało zgaszone spojrzeniami zaszokowanych moim monologiem gapiów.
;(
Nie sądze , żeby ktoś przeczytał tekst o Ozzim, gdy obok leżą takie fajne kuleczki, no i przeciez fajnie jest pukac w szybkę i psy denerowac :/

Link to comment
Share on other sites

w Zabrzu nie mamy pozwolenia na wieszanie plakatów na mieście na słupach , tylko ewentualnie za zgoda keirowników na witrynach sklepów. U mnie w lecznicy wiszą , wiszą tez w innych lecznicach.
Zreszta mu tutaj bardziej szykujemy się na inicjatywe. Projekt ustawy w trakcie ukladania wtedy ruszymy pełna para. TEraz nie bede chodzić za luźmi po podpisy bo widze jak to traktuja a przy inicjatywie kazdy podpis bedzie na wage złota.

teraz w lecznicy podpisują chętni , młode osoby zawiedzione tym ,ze nie moga same podpisac , biora ode mnie kopie i daja do podpisu i przynosza.
Mam plakaty jeszcze w lecznicy Nathaniel jesli chcesz wpadnij dam Ci to porozwieszaci powalczysz z naszym społeczeństwem zabrzańskim :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzis wywiesiłam dwa plakaty w i przy sklepie:)I bardzo miło zaskoczyła mnie jedna pani:)Jeszcze nie zdążylam dobrze powiesić plakatu, a ona juz spytała, gdzie można podisac petycję i powiedziala , że juz idzie to zrobić:)
Tylko że na plakatach i ulotkach jest tekst: Stop Okrucieństwu. A petycja porusza tez inne aspekty. Niektórym ludzia one mogą się nie podobać. Ludzie myślą, ze ida podpisac petycję, żeby zaostrzyc kary dla morderców zwierząt, a tak naprawde podpisuja sie tez pod innymi postulatami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']
teraz w lecznicy podpisują chętni , młode osoby zawiedzione tym ,ze nie moga same podpisac , biora ode mnie kopie i daja do podpisu i przynosza.
Mam plakaty jeszcze w lecznicy Nathaniel jesli chcesz wpadnij dam Ci to porozwieszaci powalczysz z naszym społeczeństwem zabrzańskim :cool3:[/quote]

napisz mi na PW adres tej lecznicy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAniaa']
Tylko że na plakatach i ulotkach jest tekst: Stop Okrucieństwu. A petycja porusza tez inne aspekty. [B]Niektórym ludzia one mogą się nie podobać. Ludzie myślą, ze ida podpisac petycję, żeby zaostrzyc kary dla morderców zwierząt, a tak naprawde podpisuja sie tez pod innymi postulatami...[/B][/QUOTE]

Noo niestety najczęściej jest właśnie tak, ze jak widzą że to dotyczy też starylizacji zwierząt to rezygnują z podpisu....Daltego uważam, ze nie powinno się wogóle pokazywać tej petycji do prezydenta, tylko wystarczy same ulotki dawać, na nich jest (w skróconej wersji o co walczymy i to powinno wystarczyć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Noo niestety najczęściej jest właśnie tak, ze jak widzą że to dotyczy też starylizacji zwierząt to rezygnują z podpisu....
Daltego uważam, ze nie powinno się wogóle pokazywać tej petycji do prezydenta, tylko wystarczy same ulotki dawać, na nich jest (w skróconej wersji o co walczymy i to powinno wystarczyć)[/quote]

Moim zdaniem nie można nie pokazywać ludziom co podpisują. Mają prawo wiedzieć - inaczej nie będziemy w porządku. U nas w Olsztynie na jednej stronie kartki jest lista do podpisów, a na drugiej petycja i informujemy ludzi dodatkowo. Zdarza się, że pojedyncze osoby odmawiają (czipy, sterylizacja), ale przecież mają takie prawo. Pośrednio poprzez petycję staramy się o zwiększenie moralności człowieka w jego stosunku do zwierząt, a taka postawa się generalizuje. Przepraszam, że się tak wymądrzam, ale dla mnie to ważny aspekt. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

wiem wiem, źle się może wyraziłam :( nie chodziło mi o oszukiwanie ludzi, ale naszym GŁÓWNYM celem jest zaostrzenie kar dla ludzi maltretuyjących zwierzaki, i pod tym się ludzie chcą podpisywać, (dlaczego na ulotce nie ma słowa o sterylizacji..????.)

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytanie czy daloby sie zrobic w Fundacji Emir taki szablon z podziekowaniami dla wolontariuszy ktorzy brali udzial w akcji i kazdy koordynator by podpisywal swoim wolontariuszom taki druk ? bo czasem takie rzeczy sie przydaja przy szukaniu pracy albo tego typu sprawach? Od razu mowie,ze robie to dla siebie i dla poprawy sytuacji w kraju ale milo by bylo miec takie podziekowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='umok']a ja mam pytanie czy daloby sie zrobic w Fundacji Emir taki szablon z podziekowaniami dla wolontariuszy ktorzy brali udzial w akcji i kazdy koordynator by podpisywal swoim wolontariuszom taki druk ? [/quote]

Wszelkie podziękowania zarówno dla koordynatorów, ich pomocników, jak i sponsorów będą wystawiane Przez Fundację Emir po zakończeniu akcji. [B]Koordynatorzy są proszeni o sporządzenie list wolontariuszy i sponsorów na swoim terenie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochani ja mam takie pyatnie.. Przepraszam jesli to Offtop. Skad mozna wziac taki plakat z Ozzym?? Gdybym chcial w szkole przeprowadzic akcje zbierania podpisow i taki plakat by sie przydal zeby bylo wiadomo o co chodzi. Wiem ze moze pozno sie obudzilem ale chyba lepiej pozno niz wcale ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...