Jump to content
Dogomania

Ozzy,wątek dotyczący ulotek, plakatów informacyjnych


Asior

Recommended Posts

[quote name='Formica']Uzgadnaiłam juz wczesniej z Medarem ,ze chce poszukac sponsorów na plakaty i ulotki u siebie zeby nie obciązac tak fundacji. Tekst jest zaakceptowany także przez Emir , zadne z nich nie powiedziało mi , ze mam go nie wysyłac. Tekst ten wysłałam do drukarni cyfrowyc i nie tylko :
waikiki z bytomia
btm z gliwic
cyfrodruk z zabrza
kserodruk z zabrza
i [URL="http://www.skill.pl"]www.skill.pl[/URL] tez gdzie ze slaska
Moze załozymy osobny watek gdzie każdy kto szukał gdzies sponsora napisze kogo juz prosił?? wtedy napewno zamęt nie powstanie.
Zawiadomiłam takze ślaskie mpk , ale my na cłay gop mamy jedno wiec powiedomiła koordynatorów z innych miast ze to zrobiłam[/quote]

Pomysł z wątkiem jest dobry - ale tylko informacyjny wątek, bez dyskusji. Namiary na największe drukarnie można znaleźć na stronie Polskiej Izby Druku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ela_and_Krzys']Elles, bo zaczynam mieć poczucie, że Twoja wypowiedź jest też niejako skierowana do nas - zwłaszcza po moich nocnych wypowiedziach o chyba niewłaściwym wydźwięku. Tak, jesteśmy teraz na urlopie. Był zaplanowany od dawna - musieliśmy na niego pojechać, żeby nie trafić do szpitala dla umysłowo chorych. [/quote] Elu, nie czuj się czasem osaczona lub oskarżana o cokolwiek. A co do urlopu, to Wam należał się jak nikomu innemu. Wypoczywaj i nie przejmuj się. A że depresja nas czasem dopada, to sobie klepiemy, żeby poczuć się choć trochę lepiej. Buziaki i wielkie dzięki i brawa dla Ciebie i Krzyśka.

Link to comment
Share on other sites

[B]Elu nawet o Tobie nie pomyślałam,[/B] nic nie wspomniałam słowem o żadnym urlopie, kobieto!! Jesteś ostatnią osobą, której miałoby się tyczyć to, co napisałam. Dobrze wiem ile zrobiliście dla sprawy, wszyscy wiedzą - nie wiem natomiast kto zrobiłby tyle co WY i nie rozumiem skąd w ogóle takie myślenie u Ciebie, że ktoś atakuje.
Jesteś na urlopie, rozumiemy to. Urlop planuje się cały rok i trzeba po harówce odpoczać - to jest dla mnie oczywiste. Mówiłam o innych ludziach, znajomych (którzy najpierw zmartwią się strasznie na jeden dzień, ukochają swojego pieska i tyle, nic więcej), w żadnym wypadku o was, o kimkolwiek działającym! I bądź pewna, że jak ktoś zacznie Wam zarzucać takie rzeczy, to sama mu spuszcze w p... :mad:
Naprawdę uwierz mi, nie chciałam Ciebie urazić i moja wypowiedż nie dotyczyła ludzi z wątków o Ozzym. Wypoczywaj na urlopie, jak nam się skończą siły, będziemy potrzebować nowych :eviltong: I sama nie atakuj, nie powiedziałam że boli mnie wysyłanie maili. Boli mnie znieczulica.

Link to comment
Share on other sites

Elles, a my jesteśmy w Gdyni :) Możemy się wybrać na psi spacer :)

A wczorajsze moje tezy mogły głupio brzmieć, nie będę się po prostu po północy zbyt dużo odzywać. Mnie też strasznie tłucze bezsilność. I dlatego na urlopie mamy laptopa. A wszyscy zaangażowani w ulotki i petycje są super - serce rośnie!

I też przepraszam za mój post - nie chciałam nikogo urazić :( Ale wcale się nie dziwię, że wszystkich nas ponoszą emocje...

Link to comment
Share on other sites

[B]Ela i Krzyś[/B] odpoczywajcie i nabierajcie sil,bo napewno sie przydadza.Podziwam Was za akcje z Ozzim.

Wszyscy,ktorzy maja przedwczesna depresje:
Wiecie ile ja mam osob do pomcy na Legnice(105tys ludzi) i Złotoryje (15tys.ludzi)? Ja i Magda od Medora to jedyne pelnoletnie + 4 dziewczynki w wieku 14 lat.I ja nie watpie w powodzenie Akcji.Cale szczescie,ze to nie tylko 16 wrzesien.
Z opowiadania wszystkim o akcji zaczelo mi sie wszystko mieszac i w rozmowie w pokoju nauczycielskim,zachecajac nauczycieli,aby zgodzili sie jutro na zebraniach podsunac rodzicom formularze,pomylilam ustawe z uchwala ! Na dodatek nauczycielka byla od WOS-u !! Uuuu,ale siara :oops:
Zazartowalam,ze chyba musze sie cofnac do szkoly.
Kochane ,moj maz kupil drukarke laserowa ,abym mogla podrukowac sobie materialy,a nie biegac i prosic kazdego !
Zycie jest piekne,a nasza Akcja odniesie sukces !!
I niech nikt nie wazy sie pomyslec inaczej !!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles'][B]Nadal ich nie mam[/B] - powinny dojść już dwa razy do mnie. [/quote]

A niby w jaki sposób 2 razy, przesyłki wysłane do 12 danego dnia docierają do 17 następnego dnia (tak wygląda standard w przesyłkach krajowych).
Przesyłki były wysłane w poniedziałek o godzinie 16, było 30 adresów na które składało się wiele paczek i paczuszek.

Rozmawiałam dziś ze spedytorem tak jak przesyłka do Gdyni tak i do Konopisk zostały wydane kurierom, proszę o chwilę cierpliwości nie jesteśmy jedynym ich klientem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Na prośbę koordynatorów, [/B]dzisiaj ok godziny 16, na stronie [URL="http://www.mediazone.pl/plakat"][COLOR=#0000ff]www.mediazone.pl/plakat[/COLOR][/URL] zamieścimy pliki do wydruku [B]plakatów[/B] w formacie [B]A3[/B] oraz [B]A1[/B].
Edit: oczywiście pliki zamieści autor, czyli aosciak :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Plakaty w formacie PDF i JPG [/B]w rozmiarach [B]A1 i A3[/B] sa juz umieszczone na:
[URL]http://www.mediazone.pl/plakat[/URL]

[I]Drukarnie powinny sobie poradzic z plikami juz dostepnymi na ww. stronie i zwiekszyc/zmniejszyc odpowiednio rozmiar plakatu

[/I]Sorki ze po 17 ale szybciej nie moglem.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi to mówić - ale Agama ma rację. Tu nie o to chodzi. Ludzie chcą pomóc, wkładają w to całe swoje serce, swój czas. Tu nie chodzi o prześciganie się w ilości podpisów. Nie można innych krytykować. Każdy ma swoje życie i angażuję się na ile może, więc zamiast stwierdzeń typu "i tak nie wypadliście najlepiej" może byłoby lepiej napisać "światna robota, dziękuje za wasze zaangażowanie" Wszystko musi mieć ręce i nogi, i naprawdę każda ilość podpisów się liczy, a często ich ilosć nie zależy od wolontariuszy ale od miejsca w jakim aktualnie się znaleźli i od ludzi którzy w nim są...

[COLOR=red][B]Wolontariusze, nie traćcie wiary!!![/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Pamiętajcie, że robimy to dla Ozzy'ego!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']Zamość nie dostał plakatów, które miały być w zeszłym tygodniu :angryy:
Bez plakatów i ulotek na pewno nie uda się zebrać zbyt wielu podpisów...[/quote]

Wg przewoźnika (DHL) przesyłka z plakatami i ulotkami została odebrana 12bm. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że podpis osoby odbierajacej został sfałszowany. Sprawa w fazie wyjaśnień - dzisiaj będę miał odpowiedź. Ewentualnie wyślemy jutro nastepna parię ulotek, plakatów już nie ma, tak samo jak i funduszy na ich dodruk. Drukarnie niechętnie chcą sponsorować druk tak dużych materiałów. :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...