Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
 • Content Count

  4,424
 • Joined

 • Last visited

About Anashar

 • Rank
  Rocky (*)

Contact Methods

 • AIM
  5853123
 • Website URL
  http://redrocks.pl

Converted

 • Location
  Kraków
 • Interests
  Fantastyka, Zwierzęta, Parapsychologia, Informatyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. uprzejmie proszę o przeniesienie mojego wątku z działu "z psy do adopcji" na "bezdomne psy" źle umieściłam ale proszę o wyrozumiałośc jestem początkujaca ... "Handel psami do Niemiec...uratowany Kapselek"

 2. Tak, jamnik jak się patrzy :diabloti:
 3. [IMG]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/psiaki-rozne/IMG_2757.JPG[/IMG]
 4. A to co Wy w ogóle nie śpicie, że co noc siedzicie na streamie? ;) Pomoc na akcję fajny, jak się aktualnie kształtuje oglądalność? Karta już zakupiona? Bo mam jakieś problemy z dźwiękiem Was oglądając, więc nie wiem czy to wina twitcha czy czego, bo wszystko inne mi odtwarza a łącze mam 120Mb/s więc ciąć nie powinno ;) Idzie mi przez subwoofer zamiast głośników a nie zdarzało mi się to wcześniej.
 5. Zamiast na PW napisałam tu ... kasuję :oops:

 6. Mogę dać trochę ONkowych fantów na bazarek (Koszulki i smyczki OwP, które zostały z akcji na sunię) - jednak ze względów czasowych nie jestem w stanie bazarku poprowadzić ani zająć się późniejszą wysyłką. Może znajdzie się ktoś z Krakowa kto by pomógł i tym się zajął? Wrzućcie też ją na [url]www.owczarki.eu[/url] to wypromuje jej ogłoszenie. Rybki pewnie przyjmie pierwsza lepsza osoba z brzegu, która ma akwarium. Jeżeli chodzi o szczury zgłoście to koniecznie do Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów ([url]www.stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl[/url]) - oni pomogą znaleźć im domy.
 7. Anashar

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Ja bardzo podobnego psiaka widziałem z TŻtką w sobotę, jak wracaliśmy od weta na ul. Czerwiakowskiego. Psiak leżał sobie jakby mu coś było, na starym przystanku autobusowym. Kiedy zatrzymaliśmy się i otworzyłem drzwi samochodu podszedł jakby chciał wsiąść, ale jak do niego wyszedłem i próbowałem nakłonić do podejścia, nie chciał podejść i za chwilę uciekł. Nie przyuważyłem czy to pies, czy suczka, ale umaszczenie miał bardzo podobne. Tylko wydawało mi się, że nie miał obroży. Nie wiem tylko czy nie był trochę ciemniejszy i bardziej utyty. Kurcze, tak mi go żal, że uciekł,a tam takie tereny, że miał gdzie :-( Zastanawialiśmy się czy to nie czyjś psiak, bo jak pisałem, brzuszek miał duży, tylko ten brak obróżki wzbudził moje wątpliwości, czy na pewno. Ale tam są domki, może ktoś tak puszcza psiaka :shake: [B]Patia [/B]- w razie czego ja z plakatem też mogę pomóc, jakby Asia się nie wyrobiła. Inaczej nie będę jej zleceń odbierać :evil_lol:
 8. Anashar

  Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

  Ja myślę, że tu bardziej sprawdził by się nakaz nie rejestrowania hodowli tylko każdego miotu i czipowania każdego szczeniaka. I przede wszystkim obowiązkowa rejestracja każdego psa, żeby później nie było niedomówień jak się jakieś znajdą w rowie przy ulicy, czy zaginą w czasoprzestrzeni. Jakby każdy pies musiał być rejestrowany, może ludzie by się bali pochopnie postępować.
 9. Anashar

  Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

  Zobaczcie też ile jest owczarków. Na samej stronie adopcyjnej ok. 500 psów. A w każdym schronisku ONkowatych jest na pęczki. I po co tu kolejne pseudo generujące ONki, jak tych i tak już jest do wyboru, do koloru a większość i tak umrze w schronisku, bo jest ich zbyt wiele...
 10. No urosła, już 8kg waży ;) Pogoda na razie nie sprzyja zdjęciom, a jak wychodzę sam na raz z 2 albo 3 to jednak ciężko jeszcze aparat do tego wziąć, ale może w weekend jak śnieg spadnie, bo pewnie to będzie jedyna śniegowa okazja ;)
 11. Anashar

  Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

  A ja bym się tak nie przejmował. Weszły przepisy, dzięki którym z czasem uda się zwalczyć pseudohodowle a ludzi, którzy się tym trudnią zmusić do uczciwej pracy, a nie zbijania łatwych pieniędzy na niewinnych psach. Jak sobie założą to stowarzyszenie, w co szczerze wątpię bo to wcale nie jest takie proste jak się wydaje, to i tak prędzej czy później miłośnicy zwierząt wezmą się za te rodowodowe hodowle, które też pewnych wymogów nie spełniają, a psy nie są w odpowiednich warunkach. Bo takie hodowle też są. A wtedy i tak wszyscy mający coś na sumieniu za to odpowiedzą ;)
 12. W sumie to jeszcze nic pewnego ;) Domek sprawdzony, tylko na razie się zastanawiają czy na pewno ją chcą.
×