Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
 • Content Count

  4,424
 • Joined

 • Last visited

About Anashar

 • Rank
  Rocky (*)

Contact Methods

 • AIM
  5853123
 • Website URL
  http://redrocks.pl

Converted

 • Location
  Kraków
 • Interests
  Fantastyka, Zwierzęta, Parapsychologia, Informatyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. uprzejmie proszę o przeniesienie mojego wątku z działu "z psy do adopcji" na "bezdomne psy" źle umieściłam ale proszę o wyrozumiałośc jestem początkujaca ... "Handel psami do Niemiec...uratowany Kapselek"

 2. Zamiast na PW napisałam tu ... kasuję :oops:

 3. Mogę dać trochę ONkowych fantów na bazarek (Koszulki i smyczki OwP, które zostały z akcji na sunię) - jednak ze względów czasowych nie jestem w stanie bazarku poprowadzić ani zająć się późniejszą wysyłką. Może znajdzie się ktoś z Krakowa kto by pomógł i tym się zajął? Wrzućcie też ją na [url]www.owczarki.eu[/url] to wypromuje jej ogłoszenie. Rybki pewnie przyjmie pierwsza lepsza osoba z brzegu, która ma akwarium. Jeżeli chodzi o szczury zgłoście to koniecznie do Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów ([url]www.stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl[/url]) - oni pomogą znaleźć im domy.
 4. Ja bardzo podobnego psiaka widziałem z TŻtką w sobotę, jak wracaliśmy od weta na ul. Czerwiakowskiego. Psiak leżał sobie jakby mu coś było, na starym przystanku autobusowym. Kiedy zatrzymaliśmy się i otworzyłem drzwi samochodu podszedł jakby chciał wsiąść, ale jak do niego wyszedłem i próbowałem nakłonić do podejścia, nie chciał podejść i za chwilę uciekł. Nie przyuważyłem czy to pies, czy suczka, ale umaszczenie miał bardzo podobne. Tylko wydawało mi się, że nie miał obroży. Nie wiem tylko czy nie był trochę ciemniejszy i bardziej utyty. Kurcze, tak mi go żal, że uciekł,a tam takie tereny, że miał gdzie :-( Zastanawialiśmy się czy to nie czyjś psiak, bo jak pisałem, brzuszek miał duży, tylko ten brak obróżki wzbudził moje wątpliwości, czy na pewno. Ale tam są domki, może ktoś tak puszcza psiaka :shake: [B]Patia [/B]- w razie czego ja z plakatem też mogę pomóc, jakby Asia się nie wyrobiła. Inaczej nie będę jej zleceń odbierać :evil_lol:
 5. Ja myślę, że tu bardziej sprawdził by się nakaz nie rejestrowania hodowli tylko każdego miotu i czipowania każdego szczeniaka. I przede wszystkim obowiązkowa rejestracja każdego psa, żeby później nie było niedomówień jak się jakieś znajdą w rowie przy ulicy, czy zaginą w czasoprzestrzeni. Jakby każdy pies musiał być rejestrowany, może ludzie by się bali pochopnie postępować.
 6. Zobaczcie też ile jest owczarków. Na samej stronie adopcyjnej ok. 500 psów. A w każdym schronisku ONkowatych jest na pęczki. I po co tu kolejne pseudo generujące ONki, jak tych i tak już jest do wyboru, do koloru a większość i tak umrze w schronisku, bo jest ich zbyt wiele...
 7. Proszę o pomoc w wyegzekwowaniu pieniędzy z bazarków na leczenie Basika. Wstawiłam na wątku fakturę za klinikę, ale osoby, które zbierały na ten cel, teraz się od płacenia wykręcają. To skandal. Nie wiadomo na co idą obecnie kwoty z Basikowych bazarków.

  Oto adresy bazarków:

  http://www.dogomania.pl/threads/217572Basik

  http://www.dogomania.pl/threads/218090-Pi

  http://www.dogomania.pl/threads/217857-MEGA-BAZARdla-wytrwa

  i wątek Basika:

  http://www.dogomania.pl/threads/217294-Terier-walijski-z-zaawansowan

 8. [quote name='tamb']Dzwoniła do mnie osoba z prośbą o pomoc. Pod blok ktoś podrzucił karton ze szczeniakami, są w tej chwili u sąsiadów tej Pani. Czy mógłby ktoś tam podjechać, zrobić zdjęcia, doradzić ? Są to okolice Lea. Wyprowadziłam się z Krakowa a dalej mam takie telefony. Ze względu na odległość nie mam możliwości pomóc.Telefon do osoby, która zadzwoniła, podam na pw.[/QUOTE] Jak nikt się nie znajdzie, to ja mogę popołudniu podejść, to niedaleko ode mnie. [quote name='Asior']bardzo prosze o pomoc. pilnie poszukuję osoby która przewiozła by dwa malenkie kotki z ruczaju do mnie na stoki. sprawa bardzo pilna!!!!![/QUOTE] Nieaktualne, bo podjadę po nie po południu ;) [B]Bardzo proszę o wzięcie udziału w głosowaniu na foto kalendarz dogo: [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/217513-G%C5%81OSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/url] Jak któreś z moich zdjęć wygra (nr. 46, 47, 48 ) zdobywając jedno z 3 pierwszych miejsc to cała kwota z wygranej zostanie przekazana dla naszych krakowskich psów, a na którego to już Wy zdecydujecie :)
 9. [quote name='natalek']nie ma nowych wieści, myślę, że niestety Krecia nie przeżyła... :( jest już zbyt zimno, a ona jest drobna i maleńka, nigdy nie przebywala na takim mrozie..[/QUOTE] Gratuluję podejścia... Może w ogóle przestańmy szukać domów psom, bo i tak wszystkie umrą więc po co się trudzić? Ludzie, jak jest chociaż cień szansy to warto walczyć! A jak Krecia rzeczywiście umrze to właśnie przez głupotę i brak organizacji! Bo tak naprawdę ile było akcji poszukiwawczych? To my ją zawiedliśmy nie dając jej nawet szansy!
 10. [B]majku33krakow [/B]- nie mieszaj i nie wymyślaj. Swoim prywatnym zwierzętom nie umiałeś zapewnić normalnych warunków życiowych, szczepień, leczenia a zabierasz się za następne? WSTYD! Jak chcesz pomóc to najpierw zajmij się swoimi zwierzakami bo w końcu ktoś Ci je odbierze na drodze prawnej. A jak chcesz pomóc tamtemu kotu to przelej te pieniądze za benzynę i sterylizację dziewczynom, które się nim zajmują. Bo w to, że nagle jakiś kot będzie miał u Ciebie cudowne warunki, podczas gdy inne zwierzaki takich nie miały, nie jestem w stanie uwierzyć.
 11. Już doszedłem do tych samych informacji, wydarzenie na fb sam założyłem. Nie zmienia to jednak faktu, że takim osobnikom najlepiej byłoby wymierzyć samosąd bo obawiam się, że nie odpowiedzieli za swój czyn... I nigdy nie zrozumiem jak ten psiak mógł błąkać się przez 5 dni i nikt mu nie udzielił pomocy... W jakim świecie my żyjemy :(
 12. [img]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/pchelka-20.11.2011/17.jpg[/img] [img]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/pchelka-20.11.2011/18.jpg[/img] [img]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/pchelka-20.11.2011/19.jpg[/img] [img]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/pchelka-20.11.2011/20.jpg[/img] A tu wielkość porównana do samca "cziłały" ;) [img]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/pchelka-20.11.2011/21.jpg[/img]
×
×
 • Create New...